Громадська рада

Колегія управління освіти і науки

2017-12-28

Згідно з планом роботи управління освіти і науки міської ради на 2017 рік

чергове (шосте) засідання колегії управління освіти і науки відбулося 27грудня 2017 року в конференц-залі ЦНТТУМу.

Колегія працювала у форматі підведення підсумків року, що минає, тому участь у її роботі брали і члени Громадської ради при управлінні освіти і науки: депутат міської ради, голова депутатської комісії з міського бюджету та комунальної власності Юшманов І.Г.; директор ТОВ «Леганс» Сукач О.Д.; головний спеціаліст відділу з питань охорони здоров’я, голова батьківського /Files/images/26055706_770977346424885_6712179926235505939_n.jpg комітету ЗОШ №2 Гордійчук І.В.; учитель ЗОШ №10, голова профспілкового комітету ЗОШ №10 Запаловська Т.В.; логопед ДНЗ №14 Самойленко І.Р. Розглянуто було ряд важливих питань, зокрема:

  1. Про виконання плану роботи УОН та ІМЦ за 2017 рік та затвердження плану роботи на 2018 рік і колективної угоди між УОН та міським комітетом профспілки працівників освіти.Доповідачі: Ващук Т.В.,Табакова А.О., Неук В.І.
  2. Про стан роботи з контрольними документами центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями міського голови.Доповідач: Сиротюк І.В.
  3. Про стан роботи зі зверненнями громадян в УОН у 2017 році.Доповідач: Сиротюк І.В.
  4. Про внесення змін до складу Громадської ради при управлінні освітиі науки.Доповідач: Ващук Т.В

По кожному з питань доповідачами були запропоновані узагальнені матеріали, а також рішення, які в подальшому будуть виконуватись через накази управління освіти і науки.Презентуючи план роботи УОН на 2018 рік, начальник управління освіти інауки Ващук Т.В. повідомила, що на виконання вимог Закону України «Про освіту», освітян міста у новому році очікують вже перші нововведення: уквітні буде внесено чимало змін до статутів закладів загальної середньоїосвіти міста, з 01 вересня 2018 року усі перші класи працюватимуть запрограмами «Нової української школи», по-новому працюватиме йметодична служба міста. Тетяна Володимирівна зазначила, що усе цепокроково буде викладено в Концепції реформування системи загальноїсередньої освіти міста, яку планується затвердити на колегії УОН в лютому2018 року.На завершення засідання колегії присутніми членами Громадської радибуло обрано нового голову цього дорадчого органу управління освіти інауки – Самойленко І.Р.В цілому, члени Громадської ради відзначили продуктивну співпрацю управління освіти і науки як з Громадською радою, так і з депутатами міської ради, схвалили ряд пропозицій, висловлених членами колегії УОН для покращення роботи галузі освіти міста.

Заступник начальника А.О.Табакова

Рішення колегії управління освіти і науки Новоград – Волинської міської ради від 02 березня 2017 року № 1 про затвердження нового складу Громадської ради при управлінні освіти і науки

Наказ від 13 березня 2017 року № 129 про виконання рішення колегії управління освіти і науки

Кiлькiсть переглядiв: 1594

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.