УЧЕНЬ РОКУ /Files/images/images02.jpg

Учень року 2013

З метою виявлення та підтримки обдарованих, талановитих, ініціативних дітей, розвитку їх здібностей, створення умов для самореалізації обдарованих дітей 5-6 лютого 2013 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відбувся міський конкурс «Учень року – 2013». Уже вчетверте, починаючи з 2009 року, конкурс проводиться в рамках реалізації міської програми «Обдаровані діти». За ці роки в конкурсі взяло участь понад 100 учнів шкіл нашого міста. Це учні, які гарно навчаються, мають значні досягнення у спорті, творчості та беруть активну участь у життєдіяльності рідного навчального закладу, справжні лідери, які зможуть повести за собою однодумців заради корисних справ.

У 2013 році в конкурсі взяли участь 20 учнів, які представили усі ЗНЗ міста: НВК (3 учасника), ЗОШ №2 (1), ЗОШ №3 (1), СШ №4 (5), ЗОШ №5 (1), ЗОШ №6 (1), ЗОШ №7 (1), ЗОШ №8 (2), ЗОШ №9 (2), ЗОШ №10 (1), колегіум (2).

Учасників конкурсу та вболівальників привітав голова журі конкурсу П.К.Ліневич, завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти і науки, який висловив впевненість в тому, що всі номінанти зможуть успішно реалізувати себе в майбутньому. Такі конкурси, на думку П.К.Ліневича, допомагають виявити обдарованих юних новоград-волинців, і, що найважливіше, допомагають учасникам розкрити свої творчі та інтелектуальні здібності.

Учасниками конкурсу «Учень року - 2013» стали:

в номінації «Інтелектуал року» Яцук Богдан, учень НВК, Добровінська Марина, учениця СШ №4, Ліберда Михайло, учень ЗОШ №9, Чепель Леонід, учень колегіуму;

в номінації «Лідер року» Захаренков Олексій, учень НВК, Савчук Ольга, учениця ЗОШ №3, Січкарук Катерина, учениця СШ №4, Нюкало Катерина, учениця ЗОШ №9, Шевчук Олена, учениця ЗОШ №10;

в номінації «Творча особистість року» Шавловська Яна, учениця СШ №4, Герасимчук Ірина, учениця СШ №4, Тимощук Вікторія, учениця ЗОШ №6, Ягодинська Діана, учениця ЗОШ №6, Кулініч Анастасія, учениця ЗОШ №8;

в номінації «Спортсмен року» Кухарчук Артем, учень НВК, Петрошук Назар, учень СШ №4, Назарова Юлія, учениця ЗОШ №8.

Серед конкурсантів в номінації «Інтелектуал року» - відмінники навчання, переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Всеукраїнських предметних турнірів, міжнародних предметних конкурсів, конкурсів читців-декламаторів.

Учасники номінації «Лідер року» - це організатори міських і учасники міжнародних проектів та акцій, члени міської громадської організації «Лідер», лідери шкільного врядування, редактори шкільних газет, учасники міжнародних обмінів.

У номінації «Творча особистість року» - переможці міжнародних та Всеукраїнських творчих конкурсів, автори віршів, пісень, байок, відеофільмів та мультиплікаційних фільмів, випускники міської школи мистецтв, переможці танцювальних, вокальних та театральних конкурсів, фанати вишивки, бісероплетіння, випалювання, малювання.

Серед спортсменів – кандидати у майстри спорту України, члени збірної України, переможці Міжнародних та Всеукраїнських змагань, чемпіонатів України.

У залі - учні та педагоги різних шкіл міста, батьки учасників та інші глядачі вболівали за учасників конкурсу.

Серед членів журі конкурсу П.К.Ліневич, завідувач ІМЦ, Сиротюк І.В., головний спеціаліст управління освіти і науки міської ради, А.В.Виговська, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, І.І.Панасюк, режисер загальноміських заходів, А.П.Корнійчук, фахівець із соціальної роботи МЦСССМ, Н.П.Валінкевич, заступник редактора газети «Час Полісся». На адресу номінантів лунали побажання всіляких гараздів, успіхів у навчанні, а також подяка за те, що вони своєю наполегливою працею та розумом підтримують імідж нашого міста на конкурсах різного рівня.

Для участі в конкурсі учні підготували портфоліо, де розкрили себе та свої досягнення згідно заявленої номінації. Досвід проведення конкурсу показав, що учні створюють портфоліо не лише з метою участі в конкурсі, а це є сходинкою у підготовці вступу до вишів. Учасники креативно підійшли до самопрезентації. Вони підготували яскраві та змістовні мультимедійні презентаціі, відеофільми. Виступи доповнювали читанням поезій, виконанням пісень, композицій, практичним показом прийомів. Допомагали учням в репрезентації їх однокласники, друзі та педагоги.

Одне з завдань конкурсу - усне висловлювання з теми. За одну хвилину кожен учасник мав змогу висловитися стосовно однієї з наступних тем: «Що для вас бути сучасним», «Чи добре бути багатим», «Якості, які я ціную в людях», «Чи вміємо ми дружити».

Ще одне випробування – конкурс «Представлення наступного учасника». Конкурсанти розповіли про здібності, захоплення та інтереси своїх конкурентів, виділили індивідуальні якості характеру. Таке завдання сприяло налагодженню дружніх стосунків, встановленню атмосфери доброзичливості та здорової конкуренції.

Перед журі постала складна задача – обрати найкращого.

Переможцями конкурсу «Учень року - 2013» визнано:

- Чепеля Леоніда, учня колегіуму, в номінації «Інтелектуал року». Леонід є щорічним призером обласних олімпіад, учасник Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту МАН, переможець обласного етапу конкурсу «Новітній інтелект України», учасник Всеукраїнських літніх шкіл МАН, учасник обласних предметних турнірів

- Хрущ Анастасію, ученицю ЗОШ №7, в номінації «Лідер року». Анастасія голова шкільного учнівського парламенту ЗОШ №7, екскурсовод військово-патріотичного музею та шкільної картинної галереї, активістка проведення міських акцій «Прикрась рідне місто», «Разом зробимо світ кращим», «Поділись своїм теплом», реалізатор соціального проекту «Форум-театр».

- Смоляр Марію, ученицю ЗОШ №2, в номінації «Творча особистість року». Марія є щорічною переможницею шкільного рейтингу в номінації «Золотий голос школи», переможниця міських конкурсів «Червона калина», «Сонячне коло», лауреат обласних конкурсів «Кришталеві нотки», «Перша нота», дипломант Всеукраїнського конкурсу «Зорецвіт»

- Федотова Олександра, учня колегіуму, вихованця ДЮКФП, в номінації «Спортсмен року». Олександр протягом декількох років є кращим спортсменом міста з греко-римської боротьби, триразовий чемпіон Всеукраїнських турнірів, дворазовий призер Міжнародних турнірів та триразовий чемпіон зональної першості України, кандидат в майстри спорту та входить до складу збірної області з греко-римської боротьби.

Ось такі всіляко розвинуті та талановиті переможці міського конкурсу «Учень року – 2012

Найкращі учні шкіл міста довели, що майбутнє належить інтелектуалам, що тільки талант, розум і високий професіоналізм здатні змінити світ на краще. Учасники конкурсу продемонстрували не лише високий рівень знань, але й здивували глядачів та журі різноманіттям інтересів та виконавськими здібностями.

Організатори та журі конкурсу висловлюють подяку всім учасникам конкурсу «Учень року - 2013» та педагогам, які допомагали в підготовці матеріалів та виступів. Усім учасникам міського конкурсу «Учень року – 2013» винесено подяки управління освіти і науки міської ради. Переможців відзначать грамотами на міському святі «Обдарованість року».

Особлива вдячність Ю.А.Рошці, директору НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня», за створення належних умов для проведення міського етапу конкурсу.

Г.В.Данильчук, методист ІМЦ

ГАЛЕРЕЯ

Кiлькiсть переглядiв: 1807

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.