Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад
Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2018-2019 н.р.
№ з/п | Олімпіада | № з/п | П.І.Б. учня | ЗЗСО | Клас | П.І.Б. учителя | Результат на ІІІ етапі | |
1. | Екологія | 1. | Павлюк Віра Тарасівна | Ліцей № 11 | 10 | Гончарук Тамара Василівна | Диплом ІІ ст. | |
2. | Хваліцька Анна Сергіївна | Ліцей № 11 | 11 | Гончарук Тамара Василівна | Диплом ІІІ ст. | |||
2. | Астрономія | 3. | Семенчук Сергій Дмитрович | Ліцей № 1 | 10 | Поліщук Наталія Олександрівна | Диплом ІІІ ст. | |
3. | Українська мова та література | 4. | Янчук Анна Валеріївна | ЗОШ № 2 | 8 | Рожок Ірина Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | |
5. | Каменчук Ольга Ігорівна | ЗОШ № 9 | 10 | Дейнека Людмила Василівна | Диплом ІІ ст. | |||
6. | Данюк Діана Геннадіївна | Ліцей № 1 | 11 | Чумак Олена В’ячеславівна | Диплом ІІІ ст. | |||
4. | Історія | 7. | Опанасюк Вадим Андрійович | Ліцей № 4 | 8 | Чачина Світлана Василівна | Диплом ІІІ ст. | |
8. | Бочарова Ангеліна Сергіївна | ЗОШ № 9 | 9 | Щедрова Тетяна Миколаївна | Диплом ІІ ст. | |||
9. | Дудко Катерина Віталіївна | Ліцей № 11 | 9 | Андрійчук Оксана Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | |||
10. | Дудко Тетяна Віталіївна | Ліцей № 11 | 10 | Гуцул Тетяна Петрівна | Диплом ІІІ ст. | |||
11. | Оримович Вероніка Вікторівна | Ліцей № 11 | 10 | Гуцул Тетяна Петрівна | Диплом ІІІ ст. | |||
12. | Кузьменко Катерина Олександрівна | Ліцей № 11 | 11 | Андрійчук Оксана Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | |||
5. | Математика | 13. | Кондратюк Вікторія Валеріївна | ЗОШ № 7 | 9 | Лейман Олена Іванівна | Диплом ІІІ ст. | |
14. | Данюк Діана Геннадіївна | Ліцей № 1 | 11 | Василюк Алла Миколаївна | Диплом ІІІ ст. | |||
6. | Географія | 15. | Ткачук Володимир Олексійович | Ліцей № 4 | 8 | Макарчук Людмила Володимирівна | Диплом ІІ ст. | |
16. | Дудко Катерина Віталіївна | Ліцей № 11 | 9 | Ягуткіна Оксана Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | |||
7. | Фізика | 17. | Орехова Олександра Олександрівна | ЗОШ № 6 | 8 | Подолянчук Галина Михайлівна | Диплом ІІІ ст. | |
8. | Англійська мова | 18. | Перегиня Лілія Володимирівна | Ліцей № 4 | 9 | Колесник Тетяна Валентинівна | Диплом ІІ ст. | |
19. | Довгалюк Олена Олександрівна | ЗОШ № 2 | 10 | Босс Оксана Олександрівна | Диплом ІІ ст. | |||
20. | Панченко Віталій Павлович | Ліцей № 11 | 10 | Дзюман Наталія Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | |||
21. | Щурук Катерина Володимирівна | Ліцей № 4 | 11 | Матузок Людмила Іванівна | Диплом ІІ ст. | |||
22. | Береговий Роман Андрійович | Ліцей № 11 | 11 | Табенська Галина Миколаївна | Диплом ІІ ст. | |||
9. | Французька мова | немає переможців | ||||||
10. | Польська мова | 23. | Баранчук Дарина Валеріївна | Ліцей № 11 | 9 | Боровська Ліна Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | |
11. | Хімія | 24. | Опанасюк Вадим Андрійович | Ліцей № 4 | 8 | Федорчук Валентина Володимирівна | Диплом І ст. | |
25. | Ткачук Володимир Олексійович | Ліцей № 4 | 8 | Федорчук Валентина Володимирівна | Диплом ІІ ст. | |||
26. | Кравчук Євгеній Миколайович | ЗОШ № 2 | 8 | Скок Ганна Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | |||
27. | Костяк Марина Дмитрівна | ЗОШ № 2 | 11 | Скок Ганна Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | |||
28. | Сальчук Дмитро Олександрович | Ліцей № 1 | 11 | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом ІІІ ст. | |||
12. | Біологія | 29. | Горшкова Анастасія Андріївна | ЗОШ № 7 | 8 | Дюбо Наталія Анатоліївна | Диплом ІІІ ст. | |
30. | Кондратюк Вікторія Валеріївна | ЗОШ № 7 | 9 | Вишнівська Ірина Василівна | Диплом ІІ ст. | |||
13. | Економіка | 31. | Нюкало Юлія Ігорівна | Ліцей № 11 | 11 | Ягуткіна Оксана Вікторівна | Диплом ІІ ст. | |
32. | Береговий Роман Андрійович | Ліцей № 11 | 11 | Ягуткіна Оксана Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | |||
14. | Німецька мова | 33. | Голуб Олена Вікторівна | Ліцей № 1 | 11 | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІІ ст. | |
34. | Сахно Дарія Анатоліївна | Ліцей № 1 | 10 | Савчук Тетяна Анатоліївна | Диплом І ст. | |||
35. | Коханівська Юлія Вікторівна | Ліцей № 1 | 10 | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІ ст. | |||
36. | Матвійчук Ілля Сергійович | Ліцей № 4 | 9 | Тетеря Алла Миколаївна | Диплом ІІІ ст. | |||
15. | Російська мова | 37. | Прохорчук Анастасія Іванівна | ЗОШ № 7 | 10 | Сухова Олена Іванівна | Диплом ІІІ ст. | |
38. | Дзюман Даніл Олександрович | Ліцей № 11 | 11 | Волошина Наталія Юріївна | Диплом ІІІ ст. | |||
16. | Інформаційні технології | 39. | Рожок Сергій Миколайович | ЗОШ № 2 | 11 | Корнійчук Людмила Валентинівна | Диплом ІІІ ст. | |
17. | Інформатика | 40. | Кондратюк Вікторія Валеріївна | ЗОШ № 7 | 9 | Сахно Анатолій Анатолійович | Диплом ІІІ ст. | |
18. | Трудове навчання | немає переможців | ||||||
19. | Правознавство | 41. | Катчик Вадим Борисович | ЗОШ № 3 | 11 | Музичук Олександр Петрович | Диплом ІІІ ст. | |
42. | Савич Наталія Миколаївна | Ліцей № 11 | 10 | Андрійчук Оксана Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | |||
Загальна кількість переможців | Дипломи І ст. – 2 Дипломи ІІ ст. – 12 Дипломи ІІІ ст. – 28 |
Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2018-2019 н.р. у розрізі ЗЗСО міста
№ з/п | ЗЗСО | № з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | П.І.Б. учителя | Результат на ІІІ етапі |
1. | Ліцей № 1 7 пере-можців | 1. | Семенчук Сергій Дмитрович | 10 | Астрономія | Поліщук Наталія Олександрівна | Диплом ІІІ ст. |
2. | Данюк Діана Геннадіївна | 11 | Укр. мова і література | Чумак Олена В’ячеславівна | Диплом ІІІ ст. | ||
3. | Данюк Діана Геннадіївна | 11 | Математика | Василюк Алла Миколаївна | Диплом ІІІ ст. | ||
4. | Сальчук Дмитро Олександрович | 11 | Хімія | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом ІІІ ст. | ||
5. | Голуб Олена Вікторівна | 11 | Німецька мова | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІІ ст. | ||
6. | Сахно Дарія Анатоліївна | 10 | Німецька мова | Савчук Тетяна Анатоліївна | Диплом І ст. | ||
7. | Коханівська Юлія Вікторівна | 10 | Німецька мова | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІ ст. | ||
2. | ЗОШ № 2 5 пере- можців | 8. | Рожок Сергій Миколайович | 11 | Інформаційні технології | Корнійчук Людмила Валентинівна | Диплом ІІІ ст. |
9. | Янчук Анна Валеріївна | 8 | Укр. мова і література | Рожок Ірина Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | ||
10. | Кравчук Євгеній Миколайович | 8 | Хімія | Скок Ганна Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | ||
11. | Костяк Марина Дмитрівна | 11 | Хімія | Скок Ганна Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | ||
12. | Довгалюк Олена Олександрівна | 10 | Англійська мова | Босс Оксана Олександрівна | Диплом ІІ ст. | ||
3. | ЗОШ № 3 1 пере- можець | 13. | Катчик Вадим Борисович | 11 | Правознавство | Музичук Олександр Петрович | Диплом ІІІ ст. |
4. | Ліцей № 4 7 пере- можців | 14. | Опанасюк Вадим Андрійович | 8 | Історія | Чачина Світлана Василівна | Диплом ІІІ ст. |
15. | Ткачук Володимир Олексійович | 8 | Географія | Макарчук Людмила Володимирівна | Диплом ІІІ ст. | ||
16. | Опанасюк Вадим Андрійович | 8 | Хімія | Федорчук Валентина Володимирівна | Диплом І ст. | ||
17. | Ткачук Володимир Олексійович | 8 | Хімія | Федорчук Валентина Володимирівна | Диплом ІІ ст. | ||
18. | Перегиня Лілія Володимирівна | 9 | Англійська мова | Колесник Тетяна Валентинівна | Диплом ІІ ст. | ||
19. | Щурук Катерина Володимирівна | 11 | Англійська мова | Матузок Людмила Іванівна | Диплом ІІ ст. | ||
20. | Матвійчук Ілля Сергійович | 9 | Німецька мова | Тетеря Алла Миколаївна | Диплом ІІІ ст. | ||
5. | ЗОШ № 5 | немає переможців | |||||
6. | ЗОШ № 6 1 пере- можець | 21. | Орехова Олександра Олександрівна | 8 | Фізика | Подолянчук Галина Михайлівна | Диплом ІІІ ст. |
7. | ЗОШ № 7 5 пере- можців | 22. | Кондратюк Вікторія Валеріївна | 9 | Математика | Лейман Олена Іванівна | Диплом ІІІ ст. |
23. | Горшкова Анастасія Андріївна | 8 | Біологія | Дюбо Наталія Анатоліївна | Диплом ІІІ ст. | ||
24. | Кондратюк Вікторія Валеріївна | 9 | Біологія | Вишнівська Ірина Василівна | Диплом ІІ ст. | ||
25. | Кондратюк Вікторія Валеріївна | 9 | Інформатика | Сахно Анатолій Анатолійович | Диплом ІІІ ст. | ||
26. | Прохорчук Анастасія Іванівна | 10 | Російська мова та література | Сухова Олена Іванівна | Диплом ІІІ ст. | ||
8. | ЗОШ № 8 | немає переможців | |||||
9. | ЗОШ № 9 2 пере- можці | 27. | Бочарова Ангеліна Сергіївна | 9 | Історія | Щедрова Тетяна Миколаївна | Диплом ІІ ст. |
28. | Каменчук Ольга Ігорівна | 10 | Укр. мова і література | Дейнека Людмила Василівна | Диплом ІІ ст. | ||
10. | ЗОШ № 10 | немає переможців | |||||
11. | Ліцей № 11 14 пере- можців | 29. | Дудко Катерина Віталіївна | 9 | Історія | Андрійчук Оксана Леонідівна | Диплом ІІІ ст. |
30. | Дудко Тетяна Віталіївна | 10 | Історія | Гуцул Тетяна Петрівна | Диплом ІІІ ст. | ||
31. | Оримович Вероніка Вікторівна | 10 | Історія | Гуцул Тетяна Петрівна | Диплом ІІІ ст. | ||
32. | Кузьменко Катерина Олександрівна | 11 | Історія | Андрійчук Оксана Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | ||
33. | Дудко Катерина Віталіївна | 9 | Географія | Ягуткіна Оксана Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | ||
34. | Павлюк Віра Тарасівна | 10 | Екологія | Гончарук Тамара Василівна | Диплом ІІ ст. | ||
35. | Хваліцька Анна Сергіївна | 11 | Екологія | Гончарук Тамара Василівна | Диплом ІІІ ст. | ||
36. | Баранчук Дарина Валеріївна | 9 | Польська мова | Боровська Ліна Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | ||
37. | Савич Наталія Миколаївна | 10 | Правознавство | Андрійчук Оксана Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | ||
38. | Панченко Віталій Павлович | 10 | Англійська мова | Дзюман Наталія Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | ||
39. | Береговий Роман Андрійович | 11 | Англійська мова | Табенська Галина Миколаївна | Диплом ІІ ст. | ||
40. | Нюкало Юлія Ігорівна | 11 | Економіка | Ягуткіна Оксана Вікторівна | Диплом ІІ ст. | ||
41. | Береговий Роман Андрійович | 11 | Економіка | Ягуткіна Оксана Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | ||
42. | Дзюман Даніл Олександрович | 11 | Російська мова та література | Волошина Наталія Юріївна | Диплом ІІІ ст. |
Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.
№ з/п | Олімпіада | № з/п | Прізвище учнів | Школа | Клас | Учитель | Місце на ІІІ етапі | |||
1. | Екологія | 1. | Сорока Олександра Миколаївна | ЗОШ №10 | 11 | Вагнер Наталія Борисівна | Диплом І ст. | |||
2. | Єрмолаєв Максим Олександрович | СШ № 4 | 11 | Бучинська Тетяна Миколаївна | Диплом ІІ ст. | |||||
2. | Астрономія | 3. | Шмідт Анатолій Євгенович | ЗОШ №7 | 11 | Кукуруза Ірина Петрівна | Диплом ІІІ ст. | |||
3. | Українська мова та література | 4. | Діхтієвська Аліна Віталіївна | НВК | 8 | Букша Тетяна Дмитрівна | Диплом ІІ ст. | |||
5. | Лавренчук Олександр Анатолійович | ЗОШ №10 | 9 | Грінь Оксана Андріївна | Диплом ІІІ ст. | |||||
6. | Данюк Діана Геннадіївна | НВК | 10 | Чумак Олена В’ячеславівна | Диплом ІІ ст. | |||||
4. | Історія | 7. | Онищенко Дар’я Олексіївна | колегіум | 8 | Андрійчук Оксана Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | |||
8. | Дудко Тетяна Віталіївна | колегіум | 9 | Гуцул Тетяна Петрівна | Диплом ІІІ ст. | |||||
9. | Кузнєцова Єлизавета Олегівна | колегіум | 9 | Гуцул Тетяна Петрівна | Диплом ІІІ ст. | |||||
10. | Катчик Вадим Борисович | ЗОШ №3 | 10 | Музичук Олександр Петрович | Диплом ІІ ст. | |||||
5. | Математика | 11. | Коваль Олександр Сергійович | СШ №4 | 7 | Макарчук Алла Миколаївна | Диплом І ст. | |||
12. | Кондратюк Вікторія Валеріївна | ЗОШ №7 | 8 | Римарчук Світлана Вікторівна | Диплом ІІ ст. | |||||
13. | Бірюченко Олексій Вікторович | ЗОШ №7 | 11 | Оласюк Тамара Миколаївна | Диплом ІІІ ст. | |||||
6. | Географія | 14. | Щурук Катерина Володимирівна | СШ №4 | 10 | Макарчук Людмила Володимирівна | Диплом ІІІ ст. | |||
7. | Фізика | Немає переможців | ||||||||
8. | Англійська мова | 15. | Щурук Катерина Володимирівна | СШ №4 | 10 | Матузок Людмила Іванівна | Диплом ІІІ ст. | |||
16. | Мухіна Ангеліна Сергіївна | ЗОШ № 2 | 10 | Босс Оксана Олександрівна | Диплом ІІІ ст. | |||||
9. | Французька мова | Немає переможців | ||||||||
10. | Польська мова | 17. | Бойко Ольга Олегівна | ЗОШ №8 | 9 | Губень Аліна Сергіївна | Диплом І ст. | |||
18. | Троцька Валентина Сергіївна | колегіум | 11 | Боровська Ліна Вікторівна | Диплом ІІ ст. | |||||
19. | Кучер Кирил Юрійович | колегіум | 8 | Боровська Ліна Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | |||||
11. | Хімія | 20. | Вінський Владислав Віталійович | НВК | 11 | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом І ст. | |||
21. | Коханівська Юлія Вікторівна | НВК | 9 | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом І ст. | |||||
22. | Шушпанніков Владислав Олександрович | НВК | 9 | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом ІІ ст. | |||||
23. | Романюк Ольга Олександрівна | НВК | 9 | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом ІІІ ст. | |||||
12. | Біологія | 24. | Кондратюк Вікторія Валеріївна | ЗОШ №7 | 8 | Вишнівська Ірина Василівна | Диплом ІІІ ст. | |||
25. | Лавренчук Олександр Анатолійович | ЗОШ №10 | 9 | Вагнер Наталія Борисівна | Диплом ІІ ст. | |||||
26. | Сорока Олександра Миколаївна | ЗОШ №10 | 11 | Вагнер Наталія Борисівна | Диплом ІІ ст. | |||||
27. | Шмідт Анатолій Євгенович | ЗОШ №7 | 11 | Вишнівська Ірина Василівна | Диплом ІІІ ст. | |||||
13. | Економіка | 28. | Нюкало Юлія Ігорівна | колегіум | 10 | Ягуткіна Оксана Вікторівна | Диплом ІІ ст. | |||
29. | Оласюк Наталія Миколаївна | НВК | 11 | Яценко Володимир Миколайович | Диплом ІІІ ст. | |||||
30. | Бірюченко Олексій Вікторович | ЗОШ №7 | 11 | Оласюк Тамара Миколаївна | Диплом ІІІ ст. | |||||
14. | Німецька мова | 31. | Голуб Олена Вікторівна | НВК | 10 | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІ ст. | |||
32. | Шуляк Анастасія Михайлівна | НВК | 10 | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІІ ст. | |||||
33. | Магденко Дарина Михайлівна | НВК | 9 | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІ ст. | |||||
34. | Савич Наталія Миколаївна | колегіум | 9 | Маркова Оксана Степанівна | Диплом ІІІ ст. | |||||
15. | Російська мова | 35. | Оримович Вероніка Вікторівна | колегіум | 9 | Дарменко Тетяна Василівна | Диплом ІІІ ст. | |||
16. | Інформаційні технології | 36. | Бірюченко Олексій Вікторович | ЗОШ №7 | 11 | Сахно Анатолій Анатолійович | Диплом ІІІ ст. | |||
37. | Кирдан Дар’я Олегівна | ЗОШ № 2 | 11 | Корнійчук Людмила Валентинівна | Диплом ІІІ ст. | |||||
38. | Вовкотруб Кирило Юрійович | колегіум | 11 | Наумов Микола Сергійович | Диплом ІІІ ст. | |||||
17. | Інформатика | 39. | Бірюченко Олексій Вікторович | ЗОШ №7 | 11 | Сахно Анатолій Анатолійович | Диплом І ст. | |||
40. | Шмідт Валерій Євгенович | ЗОШ №7 | 11 | Сахно Анатолій Анатолійович | Диплом ІІ ст. | |||||
41. | Міскевич Дмитро Вікторович | ЗОШ № 9 | 9 | Нюкало Ірина Миколаївна | Диплом ІІІ ст. | |||||
18. | Трудове навчання (технології) | 42. | Губленко Анна-Марія Валентинівна | СШ №4 | 9 | Валінкевич Лідія Василівна | Диплом І ст. | |||
43. | Гордієнко Діана Валеріївна | колегіум | 11 | Ковальчук Наталія Станіславівна | Диплом ІІ ст. | |||||
44. | Семенюк Олександр Ігорович | НВК | 9 | Габелко Олександр Володимирович | Диплом ІІІ ст. | |||||
19. | Правознавство | 45. | Катчик Вадим Борисович | ЗОШ № 3 | 10 | Музичук Олександр Петрович | Диплом ІІ ст. | |||
46. | Пухальська Наталія Валеріївна | НВК | 11 | Жура Микола Миколайович | Диплом ІІІ ст. | |||||
Загальна кількість переможців | Дипломи І ст. – 7 Дипломи ІІ ст. – 15 Дипломи ІІІ ст. – 24 | |||||||||
Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2017-2018 н.р. у розрізі ЗЗСО міста
№ з/п | ЗНЗ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Учитель | Місце на ІІІ етапі змагань |
1. | НВК 12 пере-можців | Оласюк Наталія Миколаївна | 11 | Економіка | Яценко Володимир Миколайович | Диплом ІІІ ст. |
Діхтієвська Аліна Віталіївна | 8 | Укр. мова і література | Букша Тетяна Дмитрівна | Диплом ІІ ст. | ||
Данюк Діана Геннадіївна | 10 | Укр. мова і література | Чумак Олена В’ячеславівна | Диплом ІІ ст. | ||
Семенюк Олександр Ігорович | 9 | Трудове навчання | Габелко Олександр Володимирович | Диплом ІІІ ст. | ||
Вінський Владислав Віталійович | 11 | Хімія | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом І ст. | ||
Коханівська Юлія Вікторівна | 9 | Хімія | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом І ст. | ||
Романюк Ольга Олександрівна | 9 | Хімія | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом ІІІ ст. | ||
Шушпанніков Владислав Олександрович | 9 | Хімія | Євтушина Марія Олександрівна | Диплом ІІ ст. | ||
Пухальська Наталія Валеріївна | 11 | Правознавство | Жура Микола Миколайович | Диплом ІІІ ст. | ||
Голуб Олена Вікторівна | 10 | Німецька мова | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІ ст. | ||
Шуляк Анастасія Михайлівна | 10 | Німецька мова | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІІ ст. | ||
Магденко Дарина Михайлівна | 9 | Німецька мова | Вітренко Валентин Володимирович | Диплом ІІ ст. | ||
2. | ЗОШ №2 2 пере- можці | Кирдан Дар’я Олегівна | 11 | Інформаційні технології | Корнійчук Людмила Валентинівна | Диплом ІІІ ст. |
Мухіна Ангеліна Сергіївна | 10 | Англійська мова | Босс Оксана Олександрівна | Диплом ІІІ ст. | ||
3. | ЗОШ №3 2 пере- можці | Катчик Вадим Борисович | 10 | Історія | Музичук Олександр Петрович | Диплом ІІ ст. |
Катчик Вадим Борисович | 10 | Правознавство | Музичук Олександр Петрович | Диплом ІІ ст. | ||
4. | СШ №4 5 пере- можців | Коваль Олександр Сергійович | 7 | Математика | Макарчук Алла Миколаївна | Диплом І ст. |
Щурук Катерина Володимирівна | 10 | Географія | Макарчук Людмила Володимирівна | Диплом ІІІ ст. | ||
Єрмолаєв Максим Олександрович | 11 | Екологія | Бучинська Тетяна Миколаївна | Диплом ІІ ст. | ||
Губленко Анна-Марія Валентинівна | 9 | Трудове навчання (технології) | Валінкевич Лідія Василівна | Диплом І ст. | ||
Щурук Катерина Володимирівна | 10 | Англійська мова | Матузок Людмила Іванівна | Диплом ІІІ ст. | ||
5. | ЗОШ №5 | немає переможців | ||||
6. | ЗОШ №6 | немає переможців | ||||
7. | ЗОШ №7 9 пере- можців | Кондратюк Вікторія Валеріївна | 8 | Математика | Заруцька (Римарчук) Світлана Вікторівна | Диплом ІІ ст. |
Бірюченко Олексій Вікторович | 11 | Математика | Оласюк Тамара Миколаївна | Диплом ІІІ ст. | ||
Бірюченко Олексій Вікторович | 11 | Інформаційні технології | Сахно Анатолій Анатолійович | Диплом ІІІ ст. | ||
Бірюченко Олексій Вікторович | 11 | Економіка | Оласюк Тамара Миколаївна | Диплом ІІІ ст. | ||
Бірюченко Олексій Вікторович | 11 | Інформатика | Сахно Анатолій Анатолійович | Диплом І ст. | ||
Шмідт Валерій Євгенович | 10 | Інформатика | Сахно Анатолій Анатолійович | Диплом ІІ ст. | ||
Шмідт Анатолій Євгенович | 11 | Біологія | Вишнівська Ірина Василівна | Диплом ІІІ ст. | ||
Кондратюк Вікторія Валеріївна | 8 | Біологія | Вишнівська Ірина Василівна | Диплом ІІІ ст. | ||
Шмідт Анатолій Євгенович | 11 | Астрономія | Кукуруза Ірина Петрівна | Диплом ІІІ ст. | ||
8. | ЗОШ № 8 1 пере- можець | Бойко Ольга Олегівна | 9 | Польська мова | Губень Аліна Сергіївна | Диплом І ст. |
9. | ЗОШ №9 1 пере- можець | Міскевич Дмитро Вікторович | 9 | Інформатика | Нюкало Ірина Миколаївна | Диплом ІІІ ст. |
10. | ЗОШ №10 4 пере- можці | Лавренчук Олександр Анатолійович | 9 | Укр. мова і література | Грінь Оксана Андріївна | Диплом ІІІ ст. |
Лавренчук Олександр Анатолійович | 9 | Біологія | Вагнер Наталія Борисівна | Диплом ІІ ст. | ||
Сорока Олександра Миколаївна | 11 | Біологія | Вагнер Наталія Борисівна | Диплом ІІ ст. | ||
Сорока Олександра Миколаївна | 11 | Екологія | Вагнер Наталія Борисівна | Диплом І ст. | ||
Колегіум 10 пере- можців | Онищенко Дар’я Олексіївна | 8 | Історія | Андрійчук Оксана Леонідівна | Диплом ІІІ ст. | |
Дудко Тетяна Віталіївна | 9 | Історія | Гуцул Тетяна Петрівна | Диплом ІІІ ст. | ||
Кузнєцова Єлизавета Олегівна | 9 | Історія | Гуцул Тетяна Петрівна | Диплом ІІІ ст. | ||
Вовкотруб Кирило Юрійович | 11 | Інформаційні технології | Наумов Микола Сергійович | Диплом ІІІ ст. | ||
Нюкало Юлія Ігорівна | 10 | Економіка | Ягуткіна Оксана Вікторівна | Диплом ІІ ст. | ||
Оримович Вероніка Вікторівна | 9 | Російська мова і література | Дарменко Тетяна Василівна | Диплом ІІІ ст. | ||
Гордієнко Діана Валеріївна | 11 | Трудове навчання | Ковальчук Наталія Станіславівна | Диплом ІІ ст. | ||
Троцька Валентина Сергіївна | 11 | Польська мова | Боровська Ліна Вікторівна | Диплом ІІ ст. | ||
Кучер Кирил Юрійович | 8 | Польська мова | Боровська Ліна Вікторівна | Диплом ІІІ ст. | ||
Савич Наталія Миколаївна | 9 | Німецька мова | Маркова Оксана Степанівна | Диплом ІІІ ст. |
Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.
№ з/п | Олімпіада | № з/п | Прізвище учнів | Школа | Клас | Учитель | Місце на ІІІ етапі змагань | |
1. | Екологія | 1. | Скиба Михайло Геннадійович | колегіум | 11 | Гончарук Т.В. | Диплом ІІІ ст. | |
2. | Сорока Олександра Миколаївна | ЗОШ №10 | 11 | Вагнер Н.Б. | Диплом ІІІ ст. | |||
2. | Астрономія | 3. | Гончарук Олександр Вікторович | колегіум | 11 | Алєксєєнко М.Т. | Диплом ІІІ ст. | |
4. | Шмідт Анатолій Євгенович | ЗОШ №7 | 10 | Кукуруза І.П. | Диплом ІІІ ст. | |||
3. | Українська мова та література | 5. | Максимович Едуард Володимирович | ЗОШ №6 | 8 | Китовська Н.Г. | Диплом ІІ ст. | |
6. | Швед Юлія Володимирівна | ЗОШ №2 | 9 | Сукач Н.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
7. | Мухаровська Ірина Олегівна | ЗОШ №2 | 11 | Сукач Н.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
4. | Історія | 8. | Максимович Едуард Володимирович | ЗОШ №6 | 8 | Чернявська О.П. | Диплом ІІІ ст. | |
9. | Кузнецова Єлизавета Олегівна | колегіум | 8 | Гуцул Т.П. | Диплом ІІІ ст. | |||
10. | Гуцул Денис Борисович | колегіум | 11 | Гуцул Т.П. | Диплом ІІІ ст. | |||
11. | Катчик Вадим Борисович | ЗОШ №3 | 9 | Музичук О.П. | Диплом ІІІ ст. | |||
5. | Математика | 12. | Голавська Діана Владиславівна | НВК | 7 | Бойко Ю.В. | Диплом ІІ ст. | |
13. | Данюк Діана Генадіївна | НВК | 9 | Василюк А.М. | Диплом ІІІ ст. | |||
14. | Нюкало Юлія Ігорівна | колегіум | 9 | Кучерявцева О.С. | Диплом ІІІ ст. | |||
15. | Бірюченко Олексій Вікторович | ЗОШ №7 | 10 | Оласюк Т.М. | Диплом ІІІ ст. | |||
16. | Янчук Сергій Миколайович | НВК | 10 | Василюк А.М. | Диплом ІІІ ст. | |||
6. | Географія | 17. | Савич Наталія Олександрівна | колегіум | 8 | Ягуткіна О.В. | Диплом ІІІ ст. | |
18. | Бірюченко Олексій Вікторович | ЗОШ №7 | 10 | Осіпчук Л.М. | Диплом ІІІ ст. | |||
19. | Гончарук Олександр Вікторович | колегіум | 11 | Ягуткіна О.В. | Диплом ІІ ст. | |||
7. | Фізика | 20. | Максимович Едуард Володимирович | ЗОШ №6 | 8 | Подолянчук Г.М. | Диплом ІІІ ст. | |
21. | Нюкало Юлія Ігорівна | колегіум | 9 | Алєксєєнко М.Т. | Диплом ІІІ ст. | |||
22. | Вінський Владислав Віталійович | НВК | 10 | Гончарук О.О. | Диплом ІІ ст. | |||
23. | Шмідт Анатолій Євгенович | ЗОШ №7 | 10 | Кукуруза І.П. | Диплом ІІІ ст. | |||
8. | Англійська мова | 24. | Береговий Роман Андрійович | колегіум | 9 | Овчиннікова О.В. | Диплом ІІ ст. | |
25. | Прищепа Владислав Володимирович | СШ №4 | 10 | Матузок Л.І. | Диплом ІІ ст. | |||
26. | Щурук Катерина Володимирівна | СШ №4 | 9 | Матузок Л.І. | Диплом ІІІ ст. | |||
9. | Французька мова | Немає переможців | ||||||
10. | Польська мова | 27. | Грозовський Владислав Олександрович | колегіум | 9 | Зіннуров Е.І . | Диплом ІІІ ст. | |
28. | Маус Дарина Миколаївна | колегіум | 10 | Боровська Л.В. | Диплом ІІ ст. | |||
11. | Хімія | 29. | Василюк Андрій Володимирович | СШ №4 | 8 | Ліньова О.В. | Диплом ІІІ ст. | |
30. | Костяк Марина Дмитрівна | ЗОШ №2 | 9 | Скок Г.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
31. | Шмідт Валерій Євгенович | ЗОШ №7 | 9 | Герасимчук О.П. | Диплом ІІІ ст. | |||
32. | Вінський Владислав Віталійович | НВК | 10 | Євтушина М.О. | Диплом І ст. | |||
33. | Самойлюкевич Владислава Олександрівна | НВК | 11 | Євтушина М.О. | Диплом ІІ ст. | |||
34. | Барановська Дар’я Миколаївна | ЗОШ №6 | 11 | Витвицька О.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
12. | Біологія | 35. | Савич Наталія Миколаївна | колегіум | 8 | Гончарук Т.В. | Диплом ІІІ ст. | |
36. | Ковальчук Марія Анатоліївна | ЗОШ №9 | 9 | Зароднюк О.А. | Диплом ІІ ст. | |||
37. | Сорока Олександра Миколаївна | ЗОШ №10 | 10 | Вагнер Н.Б. | Диплом І ст. | |||
38. | Шмідт Анатолій Євгенович | ЗОШ №7 | 10 | Вишнівська І.В. | Диплом ІІ ст. | |||
39. | Гончарук Олександр Вікторович | колегіум | 11 | Гончарук Т.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
13. | Економіка | 40. | Бірюченко Олексій Вікторович | ЗОШ №7 | 10 | Оласюк Т.М. | Диплом ІІ ст. | |
41. | Нестерчук Максим Сергійович | колегіум | 11 | Ягуткіна О.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
42. | Гончарук Олександр Вікторович | колегіум | 11 | Ягуткіна О.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
43. | Юхимович Марина Іванівна | СШ №4 | 11 | Зозуля О.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
14. | Німецька мова | 44. | Голуб Олена Вікторівна | СШ №4 | 9 | Опанасик О.Л. | Диплом ІІ ст. | |
45. | Дзюман Даніл Олександрович | колегіум | 9 | Маркова О.С. | Диплом ІІ ст. | |||
46. | Шуляк Анастасія Михайлівна | НВК | 9 | Вітренко В.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
47. | Дернякова Карина Олександрівна | СШ №4 | 11 | Тетеря А.М. | Диплом ІІ ст. | |||
15. | Російська мова | 48. | Орехова Іванна Олександрівна | ЗОШ №6 | 11 | Терещенко Є.П. | Диплом ІІ ст. | |
49. | Андрєєв Дмитро Олександрович | колегіум | 9 | Дарменко Т.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
16. | Інформаційні технології | 50. | Кирдан Дар’я Олегівна | ЗОШ №2 | 10 | Корнійчук Л.В. | Диплом ІІ ст. | |
51. | Бірюченко Олексій Вікторович | ЗОШ №7 | 10 | Сахно А.А. | Диплом ІІІ ст. | |||
52. | Бойко Ірина Олексіївна | ЗОШ №5 | 11 | Лавренчук В.М. | Диплом ІІІ ст. | |||
17. | Інформатика | 53. | Бірюченко Олексій Вікторович | ЗОШ №7 | 10 | Сахно А.А. | Диплом ІІІ ст. | |
54. | Шмідт Валерій Євгенович | ЗОШ №7 | 10 | Сахно А.А. | Диплом ІІІ ст. | |||
18. | Трудове навчання (технології) | 55. | Семенюк Руслана Олександрівна | ЗОШ №7 | 9 | Ахмеджанова Л.М. | Диплом ІІ ст. | |
56. | Печень Валерія Володимирівна | колегіум | 11 | Ковальчук Н.С. | Диплом ІІ ст. | |||
19. | Правознавство | 57. | Кулібаба Юлія Андріївна | колегіум | 9 | Андрійчук О.Л. | Диплом ІІІ ст | |
58. | Тюфанова Іванна Олегівна | колегіум | 9 | Андрійчук О.Л. | Диплом ІІІ ст | |||
59. | Рудзінський Владислав Ігорович | СШ №4 | 11 | Мартинюк Т.В. | Диплом ІІІ ст. | |||
Загальна кількість переможців | 59 | Дипломи І ст. – 2 Дипломи ІІ ст. – 18 Дипломи ІІІ ст. – 39 | ||||||
Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
у 2016-2017 н.р. в розрізі ЗНЗ міста
№ з/п | ЗНЗ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце на ІІІ етапі змагань | Учитель | ||
1. | НВК 7 пере-можців | Голавська Діана Владиславівна | 7 | Математика | Диплом ІІ ст. | Бойко Ю.В. | ||
Данюк Діана Генадіївна | 9 | Математика | Диплом ІІІ ст. | Василюк А.М. | ||||
Янчук Сергій Миколайович | 10 | Математика | Диплом ІІІ ст. | Василюк А.М. | ||||
Вінський Владислав Віталійович | 10 | Фізика | Диплом ІІ ст. | Гончарук О.О. | ||||
Вінський Владислав Віталійович | 10 | Хімія | Диплом І ст. | Євтушина М.О. | ||||
Самойлюкевич Владислава Олександрівна | 11 | Хімія | Диплом ІІ ст. | Євтушина М.О. | ||||
Шуляк Анастасія Михайлівна | 9 | Німецька мова | Диплом ІІІ ст. | Вітренко В.В. | ||||
2. | ЗОШ №2 4 пере- можці | Швед Юлія Володимирівна | 9 | Укр. мова та література | Диплом ІІІ ст. | Сукач Т.В. | ||
Мухаровська Ірина Олегівна | 11 | Укр. мова та література | Диплом ІІІ ст. | Сукач Т.В. | ||||
Костяк Марина Дмитрівна | 9 | Хімія | Диплом ІІІ ст. | Скок Г.В. | ||||
Кирдан Дар’я Олегівна | 10 | Інформаційні технології | Диплом ІІ ст. | Корнійчук Л.В. | ||||
3. | ЗОШ №3 1 переможець | Катчик Вадим Борисович | 9 | Історія | Диплом ІІІ ст. | Музичук О.П. | ||
4. | СШ №4 7 пере- можців | Юхимович Марина Іванівна | 11 | Економіка | Диплом ІІІ ст. | Зозуля О.В. | ||
Прищепа Владислав Володимирович | 10 | Англійська мова | Диплом ІІ ст. | Матузок Л.І. | ||||
Щурук Катерина Володимирівна | 9 | Англійська мова | Диплом ІІІ ст. | Матузок Л.І. | ||||
Рудзінський Владислав Ігорович | 11 | Правознавство | Диплом ІІІ ст. | Мартинюк Т.В. | ||||
Василюк Андрій Володимирович | 8 | Хімія | Ліньова О.В. | Диплом ІІІ ст. | ||||
Голуб Олена Вікторівна | 9 | Німецька мова | Опанасик О.Л. | Диплом ІІ ст. | ||||
Дернякова Карина Олександрівна | 11 | Німецька мова | Тетеря А.М. | Диплом ІІ ст. | ||||
5. | ЗОШ №5 1 пере- можець | Бойко Ірина Олексіївна | 11 | Інформаційні технології | Лавренчук В.М. | Диплом ІІІ ст. | ||
6. | ЗОШ №6 5 пере- можців | Максимович Едуард Володимирович | 8 | Українська мова та література | Диплом ІІ ст. | Китовська Н.Г. | ||
Максимович Едуард Володимирович | 8 | Фізика | Диплом ІІІ ст. | Подолянчук Г.М. | ||||
Максимович Едуард Володимирович | 8 | Історія | Диплом ІІІ ст. | Чернявська О.П. | ||||
Барановська Дар’я Миколаївна | 11 | Хімія | Витвицька О.В. | Диплом ІІІ ст. | ||||
Орехова Іванна Олександрівна | 11 | Російська мова | Терещенко Є.П. | Диплом ІІ ст. | ||||
7. | ЗОШ №7 11 пере- можців | Бірюченко Олексій Вікторович | 10 | Математика | Диплом ІІІ ст. | Оласюк Т.М. | ||
Бірюченко Олексій Вікторович | 10 | Географія | Диплом ІІІ ст. | Осіпчук Л.М. | ||||
Шмідт Анатолій Євгенович | 10 | Фізика | Диплом ІІІ ст. | Кукуруза І.П. | ||||
Шмідт Валерій Євгенович | 9 | Хімія | Диплом ІІІ ст. | Герасимчук О.П. | ||||
Бірюченко Олексій Вікторович | 10 | Економіка | Диплом ІІ ст. | Оласюк Т.М. | ||||
Шмідт Анатолій Євгенович | 10 | Біологія | Диплом ІІ ст. | Вишнівська І.В. | ||||
Шмідт Валерій Євгенович | 9 | Інформатика | Диплом ІІІ ст. | Сахно А.А. | ||||
Бірюченко Олексій Вікторович | 10 | Інформатика | Диплом ІІІ ст. | Сахно А.А. | ||||
Семенюк Руслана Олександрівна | 9 | Труд. навчання (технології) | Диплом ІІ ст. | Ахмеджанова Л.М. | ||||
Шмідт Анатолій Євгенович | 10 | Астрономія | Диплом ІІІ ст. | Кукуруза І.П. | ||||
Бірюченко Олексій Вікторович | 10 | Інформ. технології | Диплом ІІІ ст. | Сахно А.А. | ||||
8. | ЗОШ №8 | Немає переможців | ||||||
9. | ЗОШ №9 1 пере- можець | Ковальчук Марія Анатоліївна | 9 | Біологія | Диплом ІІ ст. | Зароднюк О.А. | ||
10. | ЗОШ №10 2 пере- можці | Сорока Олександра Миколаївна | 10 | Біологія | Диплом І ст. | Вагнер Н.Б. | ||
Сорока Олександра Миколаївна | 10 | Екологія | Диплом ІІІ ст. | Вагнер Н.Б. | ||||
Колегіум 20 пере- можців | Кузнецова Єлизавета Олегівна | 8 | Історія | Диплом ІІІ ст. | Гуцул Т.П. | |||
Гуцул Денис Борисович | 11 | Історія | Диплом ІІІ ст. | Гуцул Т.П. | ||||
Нюкало Юлія Ігорівна | 9 | Математика | Диплом ІІІ ст. | Кучерявцева О.С. | ||||
Савич Наталія Миколаївна | 8 | Географія | Диплом ІІІ ст. | Ягуткіна О.В. | ||||
Гончарук Олександр Вікторович | 11 | Географія | Диплом ІІ ст. | Ягуткіна О.В. | ||||
Нюкало Юлія Ігорівна | 9 | Фізика | Диплом ІІІ ст. | Алєксєєнко М.Т. | ||||
Береговий Роман Андрійович | 9 | Англ. мова | Диплом ІІ ст. | Овчиннікова О.В. | ||||
Нестерчук Максим Сергійович | 11 | Економіка | Диплом ІІІ ст. | Ягуткіна О.В. | ||||
Гончарук Олександр Вікторович | 11 | Економіка | Диплом ІІІ ст. | Ягуткіна О.В. | ||||
Савич Наталія Миколаївна | 8 | Біологія | Диплом ІІІ ст. | Гончарук Т.В. | ||||
Гончарук Олександр Вікторович | 11 | Біологія | Диплом ІІІ ст. | Гончарук Т.В. | ||||
Кулібаба Юлія Андріївна | 9 | Правознавство | Диплом ІІІ ст. | Андрійчук О.Л. | ||||
Тюфанова Іванна Олегівна | 9 | Правознавство | Диплом ІІІ ст. | Андрійчук О.Л. | ||||
Печень Валерія Володимирівна | 11 | Труд. навчання (технології) | Диплом ІІ ст. | Ковальчук Н.С. | ||||
Скиба Михайло Геннадійович | 11 | Екологія | Диплом ІІІ ст. | Гончарук Т.В. | ||||
Андрєєв Дмитро Олександрович | 9 | Російська мова | Диплом ІІІ ст. | Дарменко Т.В. | ||||
Дзюман Даніл Олександрович | 9 | Німецька мова | Диплом ІІ ст. | Маркова О.С. | ||||
Гончарук Олександр Вікторович | 11 | Астрономія | Диплом ІІІ ст. | Алєксєєнко М.Т. | ||||
Грозовський Владислав Олександрович | 9 | Польська мова | Диплом ІІІ ст. | Зіннуров Е.І . | ||||
Маус Дарина Миколаївна | 10 | Польська мова | Диплом ІІ ст. | Боровська Л.В. | ||||
Загальна кількість переможців | Дипломи І ст. – 2 Дипломи ІІ ст. – 18 Дипломи ІІІ ст. – 39 | 59 | ||||||
Якісний показник участі ЗНЗ міста в ІІІ етапі
Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.
№ з/п | Олімпіада | Кількість учасників (заклад) | Кількість переможців |
1. | Екологія | 2 (1уч. - колегіум, 1 уч. – ЗОШ №10) | 2:Диплом ІІІ ст. учениця 10 кл. ЗОШ №10 учень 11 кл. колегіум |
2. | Астрономія | 3 (1 уч. – НВК,1 уч. – ЗОШ №7, 1уч. - колегіум) | 2:Диплом ІІІ ст. учень 10 кл. ЗОШ №7 учень 11 кл. колегіум |
3. | Українська мова та література | 7 (3 уч. – ЗОШ №2, 1 уч. – СШ №4, 2 уч. – ЗОШ №6, 1 уч. - колегіум) | 3: Диплом ІІ ст. учень 8 кл. ЗОШ №6 Диплом ІІІ ст. учениця 11 кл. ЗОШ №2 учениця 11 кл. ЗОШ №2 |
4. | Історія | 6 (1 уч. – ЗОШ №3,1 уч. – ЗОШ №6, 4 уч. - колегіуму) | 4:Диплом ІІІ ст. учень 8 кл. ЗОШ №6 учень 8 кл. колегіум учень 9 кл. ЗОШ №3 учень 11 кл. колегіум |
5. | Математика | 8 (4 уч. – НВК, 1 уч. – СШ №4, 2 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. – колегіум) | 5: Диплом ІІ ст. учениця 7 кл. НВК Диплом ІІІ ст. учениця 9 кл. НВК учениця 9 кл. колегіум учень 10 кл. НВК учень 10 кл. ЗОШ №7 |
6. | Географія | 6 (2 уч. – колегіум, 1 уч. – НВК, 1 уч. – ЗОШ №2, 1 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №7) | 3: Диплом ІІ ст. учень 11 кл. колегіум Диплом ІІІ ст. учениця 8 кл. колегіум учень 10 кл. ЗОШ №7 |
7. | Фізика | 6 (3 уч. – колегіум, 1 уч. – НВК, 1 уч. – ЗОШ №6, 1 уч. – ЗОШ №7) | 4: Диплом ІІ ст. учень 10 кл. НВК Диплом ІІІ ст. учень 8 кл. ЗОШ №6 учениця 9 кл. колегіум учень 10 кл. ЗОШ №7 |
8. | Англійська мова | 5 (1 уч. – ЗОШ №2, 2 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. – колегіум) | 3: Диплом ІІ ст. учень 9 кл. колегіум учень 10 кл. СШ №4 Диплом ІІІ ст. учениця 9 кл. СШ №4 |
9. | Французька мова | 2 (1 уч. – ЗОШ №9, 1 уч. – колегіум) | --- |
10. | Польська мова | 5 (1 уч. – ЗОШ №2, 2 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. – колегіум) | 2: Диплом ІІ ст. учень 9 кл. колегіум учень 10 кл. СШ №4 Диплом ІІІ ст. учениця 9 кл. СШ №4 |
11. | Хімія | 6 (2 уч. – НВК, 1 уч. – ЗОШ №2, 1 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №6, 1 уч. – ЗОШ №7) | 6: Диплом І ст. учень 10 кл. НВК Диплом ІІ ст. учениця 11 кл. НВК Диплом ІІІ ст. учень 8 кл. СШ №4 учень 9 кл. ЗОШ №2 учень 9 кл. ЗОШ №7 учень 11 кл. ЗОШ №6 |
12. | Біологія | 8 (3 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. – ЗОШ №9, 1 уч. – ЗОШ №10, 3 уч. - колегіум) | 5: Диплом І ст. учениця 10 кл. ЗОШ №10 Диплом ІІ ст. учениця 9 кл. ЗОШ №9 учень 10 кл. ЗОШ №7 Диплом ІІІ ст. учениця 8 кл. колегіуму учень 11 кл. колегіуму |
13. | Економіка | 4 (2 уч. – колегіум, 1 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №7) | 4: Диплом ІІ ст. учень 10 кл. ЗОШ №7 Диплом ІІІ ст. учень 11 кл. СШ №4 учень 11 кл. колегіум учень 11 кл. колегіум |
14. | Німецька мова | 5 (1 уч. – НВК, 2 уч. – СШ №4, 2 уч. - колегіум) | 4: Диплом ІІ ст. учениця 9 кл. СШ №4 учень 9 кл. колегіум Диплом ІІІ ст. учениця 9 кл. НВК учень 11 кл. колегіум |
15. | Російська мова | 4 (2 уч. – колегіум, 1 уч. – ЗОШ №6, 1 уч. – ЗОШ №7) | 2: Диплом ІІ ст. учениця 11 кл. ЗОШ №6 Диплом ІІІ ст. учень 9 кл. колегіум |
16. | Інформаційні технології | 4 (1 уч. – ЗОШ №2, 1 уч. – ЗОШ №5,1 уч. – ЗОШ №7,1 уч. – колегіум) | 3: Диплом ІІ ст. учениця 10 кл. ЗОШ №2 Диплом ІІІ ст. учень 10 кл. ЗОШ №7 учениця 11 кл. ЗОШ №5 |
17. | Інформатика | 5 (1 уч. – ЗОШ №2, 3 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. – ЗОШ №9) | 2: Диплом ІІІ ст. учень 10 кл. ЗОШ №7 Диплом ІІІ ст. учень 9 кл. ЗОШ №7 |
18. | Трудове навчання (технології) | 4 (1 уч. - ЗОШ №5, 2 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. - колегіум) | 2: Диплом ІІ ст. 1 учениця 11 кл. колегіуму Диплом ІІ ст. 1 учениця 9 кл. ЗОШ №7 |
19. | Правознавство | 3 (1 уч. - СШ №4, 2 уч. - колегіум) | 3: Диплом ІІІ ст. учениця 9 кл. колегіум Диплом ІІІ ст. учениця 9 кл. колегіум Диплом ІІІ ст. учень 11 кл. СШ №4 |
Загальна кількість | 93 | 59 |
Співвідношення між учасниками та переможцями ІІІ етапу
Всеукраїнських предметних олімпіад в розрізі ЗНЗ міста у 2016-2017 н.р.
№ з/п | ЗНЗ | Олімпіади | К-сть учасників ІІІ етапу | К-сть переможців ІІІ етапу |
1. | НВК | астрономія, математика, географія, фізика, хімія, нім. мова | 1+4+1+1+2+1 10 | 0+3+0+1+2+1 7 |
2. | ЗОШ №2 | укр. мова та літ., географія, англ. мова, пол. мова, хімія, ІКТ, інформатика | 3+1+1+1+1+1+1 9 | 2+0+0+0+1+1+0 4 |
3. | ЗОШ №3 | історія | 1 1 | 1 1 |
4. | СШ №4 | укр. мова та літ., математика, географія, англ. мова, пол. мова, хімія, економіка, нім. мова, правознавство | 1+1+1+2+2+1+1+2+1 12 | 0+0+0+2+0+1+1+2+1 7 |
5. | ЗОШ №5 | ІКТ, трудове навчання | 1+1 2 | 1+0 1 |
6. | ЗОШ №6 | укр. мова та літ., історія, фізика, хімія, рос. мова, | 2+1+1+1+1 6 | 1+1+1+1+1 5 |
7. | ЗОШ №7 | астрономія, математика, географія, фізика, англ. мова, пол. мова, хімія, біологія, економіка, рос. мова, ІКТ, інформатика, трудове навчання | 1+2+1+1+1+1+1+3+1+1+1+3+2 19 | 1+1+1+1+0+0+1+1+1+0+1+2+1 11 |
8. | ЗОШ №8 | --- | --- | |
9. | ЗОШ №9 | франц. мова, біологія, інформатика | 1+1+1 3 | 0+1+0 1 |
10. | ЗОШ №10 | екологія, біологія | 1+1 2 | 1+1 2 |
11. | Колегіум | екологія, астрономія, укр. мова та літ., історія, математика, географія, фізика, англ. мова, франц. мова, польська мова, біологія, економіка, нім. мова, рос. мова, ІКТ, трудове навчання, правознавство | 1+1+1+4+1+2+3+1+1+1+3+2+2+2+1+1+2 29 | 1+1+0+2+1+2+1+1+0+2+2+2+1+1+0+1+2 20 |
Загальна кількість | 93 | 59 |
Коментарi