Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад


Переможці ІІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.

з/п

Олімпіада

з/п

Прізвище

учнів

Школа

Клас

Учитель

Місце на

ІІІ етапі

1.

Екологія

1.

Сорока Олександра Миколаївна

ЗОШ №10

11

Вагнер Наталія Борисівна

Диплом І ст.

2.

Єрмолаєв Максим Олександрович

СШ № 4

11

Бучинська Тетяна Миколаївна

Диплом ІІ ст.

2.

Астрономія

3.

Шмідт

Анатолій Євгенович

ЗОШ №7

11

Кукуруза Ірина Петрівна

Диплом ІІІ ст.

3.

Українська мова та література

4.

Діхтієвська

Аліна Віталіївна

НВК

8

Букша

Тетяна Дмитрівна

Диплом ІІ ст.

5.

Лавренчук Олександр Анатолійович

ЗОШ №10

9

Грінь

Оксана Андріївна

Диплом ІІІ ст.

6.

Данюк

Діана Геннадіївна

НВК

10

Чумак

Олена В’ячеславівна

Диплом ІІ ст.

4.

Історія

7.

Онищенко

Дар’я Олексіївна

колегіум

8

Андрійчук

Оксана Леонідівна

Диплом ІІІ ст.

8.

Дудко

Тетяна Віталіївна

колегіум

9

Гуцул

Тетяна Петрівна

Диплом ІІІ ст.

9.

Кузнєцова

Єлизавета Олегівна

колегіум

9

Гуцул

Тетяна Петрівна

Диплом ІІІ ст.

10.

Катчик

Вадим Борисович

ЗОШ №3

10

Музичук

Олександр Петрович

Диплом ІІ ст.

5.

Математика

11.

Коваль

Олександр Сергійович

СШ №4

7

Макарчук

Алла Миколаївна

Диплом І ст.

12.

Кондратюк

Вікторія Валеріївна

ЗОШ №7

8

Римарчук

Світлана Вікторівна

Диплом ІІ ст.

13.

Бірюченко

Олексій Вікторович

ЗОШ №7

11

Оласюк

Тамара Миколаївна

Диплом ІІІ ст.

6.

Географія

14.

Щурук Катерина Володимирівна

СШ №4

10

Макарчук Людмила Володимирівна

Диплом ІІІ ст.

7.

Фізика

Немає переможців

8.

Англійська

мова

15.

Щурук Катерина Володимирівна

СШ №4

10

Матузок Людмила Іванівна

Диплом ІІІ ст.

16.

Мухіна Ангеліна Сергіївна

ЗОШ № 2

10

Босс Оксана Олександрівна

Диплом ІІІ ст.

9.

Французька мова

Немає переможців

10.

Польська

мова

17.

Бойко Ольга Олегівна

ЗОШ №8

9

Губень Аліна Сергіївна

Диплом І ст.

18.

Троцька Валентина Сергіївна

колегіум

11

Боровська Ліна Вікторівна

Диплом ІІ ст.

19.

Кучер Кирил Юрійович

колегіум

8

Боровська Ліна Вікторівна

Диплом ІІІ ст.

11.

Хімія

20.

Вінський Владислав Віталійович

НВК

11

Євтушина Марія Олександрівна

Диплом І ст.

21.

Коханівська Юлія Вікторівна

НВК

9

Євтушина Марія Олександрівна

Диплом І ст.

22.

Шушпанніков Владислав Олександрович

НВК

9

Євтушина Марія Олександрівна

Диплом ІІ ст.

23.

Романюк Ольга Олександрівна

НВК

9

Євтушина Марія Олександрівна

Диплом ІІІ ст.

12.

Біологія

24.

Кондратюк

Вікторія Валеріївна

ЗОШ №7

8

Вишнівська Ірина Василівна

Диплом ІІІ ст.

25.

Лавренчук Олександр Анатолійович

ЗОШ №10

9

Вагнер Наталія Борисівна

Диплом ІІ ст.

26.

Сорока Олександра Миколаївна

ЗОШ №10

11

Вагнер Наталія Борисівна

Диплом ІІ ст.

27.

Шмідт

Анатолій Євгенович

ЗОШ №7

11

Вишнівська Ірина Василівна

Диплом ІІІ ст.

13.

Економіка

28.

Нюкало

Юлія Ігорівна

колегіум

10

Ягуткіна

Оксана Вікторівна

Диплом ІІ ст.

29.

Оласюк

Наталія Миколаївна

НВК

11

Яценко Володимир Миколайович

Диплом ІІІ ст.

30.

Бірюченко

Олексій Вікторович

ЗОШ №7

11

Оласюк Тамара Миколаївна

Диплом ІІІ ст.

14.

Німецька

мова

31.

Голуб Олена Вікторівна

НВК

10

Вітренко Валентин Володимирович

Диплом ІІ ст.

32.

Шуляк Анастасія Михайлівна

НВК

10

Вітренко Валентин Володимирович

Диплом ІІІ ст.

33.

Магденко Дарина Михайлівна

НВК

9

Вітренко Валентин Володимирович

Диплом ІІ ст.

34.

Савич Наталія Миколаївна

колегіум

9

Маркова Оксана Степанівна

Диплом ІІІ ст.

15.

Російська мова

35.

Оримович

Вероніка Вікторівна

колегіум

9

Дарменко Тетяна Василівна

Диплом ІІІ ст.

16.

Інформаційні технології

36.

Бірюченко

Олексій Вікторович

ЗОШ №7

11

Сахно Анатолій Анатолійович

Диплом ІІІ ст.

37.

Кирдан

Дар’я Олегівна

ЗОШ № 2

11

Корнійчук Людмила Валентинівна

Диплом ІІІ ст.

38.

Вовкотруб Кирило Юрійович

колегіум

11

Наумов Микола Сергійович

Диплом ІІІ ст.

17.

Інформатика

39.

Бірюченко

Олексій Вікторович

ЗОШ №7

11

Сахно Анатолій Анатолійович

Диплом І ст.

40.

Шмідт

Валерій Євгенович

ЗОШ №7

11

Сахно Анатолій Анатолійович

Диплом ІІ ст.

41.

Міскевич Дмитро Вікторович

ЗОШ № 9

9

Нюкало Ірина Миколаївна

Диплом ІІІ ст.

18.

Трудове навчання (технології)

42.

Губленко Анна-Марія Валентинівна

СШ №4

9

Валінкевич Лідія Василівна

Диплом І ст.

43.

Гордієнко Діана Валеріївна

колегіум

11

Ковальчук Наталія Станіславівна

Диплом ІІ ст.

44.

Семенюк Олександр Ігорович

НВК

9

Габелко Олександр Володимирович

Диплом ІІІ ст.

19.

Правознавство

45.

Катчик Вадим Борисович

ЗОШ № 3

10

Музичук Олександр Петрович

Диплом ІІ ст.

46.

Пухальська Наталія Валеріївна

НВК

11

Жура Микола Миколайович

Диплом ІІІ ст.

Загальна кількість переможців

Дипломи І ст. – 7

Дипломи ІІ ст. – 15

Дипломи ІІІ ст. – 24

Переможці ІІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2017-2018 н.р. у розрізі ЗЗСО міста

з/п

ЗНЗ

Прізвище

учня

Клас

Предмет

Учитель

Місце на

ІІІ етапі

змагань

1.

НВК

12

пере-можців

Оласюк Наталія Миколаївна

11

Економіка

Яценко Володимир Миколайович

Диплом ІІІ ст.

Діхтієвська Аліна Віталіївна

8

Укр. мова і література

Букша Тетяна Дмитрівна

Диплом ІІ ст.

Данюк Діана Геннадіївна

10

Укр. мова і література

Чумак Олена В’ячеславівна

Диплом ІІ ст.

Семенюк Олександр Ігорович

9

Трудове навчання

Габелко Олександр Володимирович

Диплом ІІІ ст.

Вінський Владислав Віталійович

11

Хімія

Євтушина Марія Олександрівна

Диплом І ст.

Коханівська Юлія Вікторівна

9

Хімія

Євтушина Марія Олександрівна

Диплом І ст.

Романюк Ольга Олександрівна

9

Хімія

Євтушина Марія Олександрівна

Диплом ІІІ ст.

Шушпанніков Владислав Олександрович

9

Хімія

Євтушина Марія Олександрівна

Диплом ІІ ст.

Пухальська Наталія Валеріївна

11

Правознавство

Жура Микола Миколайович

Диплом ІІІ ст.

Голуб Олена Вікторівна

10

Німецька мова

Вітренко Валентин Володимирович

Диплом ІІ ст.

Шуляк Анастасія Михайлівна

10

Німецька мова

Вітренко Валентин Володимирович

Диплом ІІІ ст.

Магденко Дарина Михайлівна

9

Німецька мова

Вітренко Валентин Володимирович

Диплом ІІ ст.

2.

ЗОШ

№2

2

пере-

можці

Кирдан Дар’я Олегівна

11

Інформаційні технології

Корнійчук Людмила Валентинівна

Диплом ІІІ ст.

Мухіна Ангеліна Сергіївна

10

Англійська мова

Босс Оксана Олександрівна

Диплом ІІІ ст.

3.

ЗОШ

№3

2

пере-

можці

Катчик Вадим Борисович

10

Історія

Музичук Олександр Петрович

Диплом ІІ ст.

Катчик Вадим Борисович

10

Правознавство

Музичук Олександр Петрович

Диплом ІІ ст.

4.

СШ

№4

5

пере-

можців

Коваль Олександр Сергійович

7

Математика

Макарчук Алла Миколаївна

Диплом І ст.

Щурук Катерина Володимирівна

10

Географія

Макарчук Людмила Володимирівна

Диплом ІІІ ст.

Єрмолаєв Максим Олександрович

11

Екологія

Бучинська Тетяна Миколаївна

Диплом ІІ ст.

Губленко Анна-Марія Валентинівна

9

Трудове навчання (технології)

Валінкевич Лідія Василівна

Диплом І ст.

Щурук Катерина Володимирівна

10

Англійська мова

Матузок Людмила Іванівна

Диплом ІІІ ст.

5.

ЗОШ

№5

немає переможців

6.

ЗОШ

№6

немає переможців

7.

ЗОШ

№7

9

пере-

можців

Кондратюк Вікторія Валеріївна

8

Математика

Заруцька (Римарчук)

Світлана Вікторівна

Диплом ІІ ст.

Бірюченко Олексій Вікторович

11

Математика

Оласюк Тамара Миколаївна

Диплом ІІІ ст.

Бірюченко Олексій Вікторович

11

Інформаційні технології

Сахно Анатолій Анатолійович

Диплом ІІІ ст.

Бірюченко Олексій Вікторович

11

Економіка

Оласюк Тамара Миколаївна

Диплом ІІІ ст.

Бірюченко Олексій Вікторович

11

Інформатика

Сахно Анатолій Анатолійович

Диплом І ст.

Шмідт Валерій Євгенович

10

Інформатика

Сахно Анатолій Анатолійович

Диплом ІІ ст.

Шмідт

Анатолій Євгенович

11

Біологія

Вишнівська Ірина Василівна

Диплом ІІІ ст.

Кондратюк Вікторія Валеріївна

8

Біологія

Вишнівська Ірина Василівна

Диплом ІІІ ст.

Шмідт

Анатолій Євгенович

11

Астрономія

Кукуруза Ірина Петрівна

Диплом ІІІ ст.

8.

ЗОШ № 8

1

пере-

можець

Бойко Ольга Олегівна

9

Польська мова

Губень Аліна Сергіївна

Диплом І ст.

9.

ЗОШ №9

1 пере-

можець

Міскевич Дмитро Вікторович

9

Інформатика

Нюкало Ірина Миколаївна

Диплом ІІІ ст.

10.

ЗОШ №10

4

пере-

можці

Лавренчук Олександр Анатолійович

9

Укр. мова і література

Грінь Оксана Андріївна

Диплом ІІІ ст.

Лавренчук Олександр Анатолійович

9

Біологія

Вагнер Наталія Борисівна

Диплом ІІ ст.

Сорока Олександра Миколаївна

11

Біологія

Вагнер Наталія Борисівна

Диплом ІІ ст.

Сорока Олександра Миколаївна

11

Екологія

Вагнер Наталія Борисівна

Диплом І ст.

Колегіум

10

пере-

можців

Онищенко Дар’я Олексіївна

8

Історія

Андрійчук Оксана Леонідівна

Диплом ІІІ ст.

Дудко Тетяна Віталіївна

9

Історія

Гуцул Тетяна Петрівна

Диплом ІІІ ст.

Кузнєцова Єлизавета Олегівна

9

Історія

Гуцул Тетяна Петрівна

Диплом ІІІ ст.

Вовкотруб Кирило Юрійович

11

Інформаційні технології

Наумов Микола Сергійович

Диплом ІІІ ст.

Нюкало Юлія Ігорівна

10

Економіка

Ягуткіна Оксана Вікторівна

Диплом ІІ ст.

Оримович Вероніка Вікторівна

9

Російська мова і література

Дарменко Тетяна Василівна

Диплом ІІІ ст.

Гордієнко Діана Валеріївна

11

Трудове навчання

Ковальчук Наталія Станіславівна

Диплом ІІ ст.

Троцька Валентина Сергіївна

11

Польська мова

Боровська Ліна Вікторівна

Диплом ІІ ст.

Кучер Кирил Юрійович

8

Польська мова

Боровська Ліна Вікторівна

Диплом ІІІ ст.

Савич Наталія Миколаївна

9

Німецька мова

Маркова Оксана Степанівна

Диплом ІІІ ст.

Переможці ІІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.

з/п

Олімпіада

з/п

Прізвище

учнів

Школа

Клас

Учитель

Місце на

ІІІ етапі змагань

1.

Екологія

1.

Скиба Михайло Геннадійович

колегіум

11

Гончарук Т.В.

Диплом ІІІ ст.

2.

Сорока Олександра Миколаївна

ЗОШ №10

11

Вагнер Н.Б.

Диплом ІІІ ст.

2.

Астрономія

3.

Гончарук Олександр Вікторович

колегіум

11

Алєксєєнко М.Т.

Диплом ІІІ ст.

4.

Шмідт

Анатолій Євгенович

ЗОШ №7

10

Кукуруза І.П.

Диплом ІІІ ст.

3.

Українська мова та література

5.

Максимович Едуард Володимирович

ЗОШ №6

8

Китовська Н.Г.

Диплом ІІ ст.

6.

Швед Юлія Володимирівна

ЗОШ №2

9

Сукач Н.В.

Диплом ІІІ ст.

7.

Мухаровська Ірина Олегівна

ЗОШ №2

11

Сукач Н.В.

Диплом ІІІ ст.

4.

Історія

8.

Максимович Едуард Володимирович

ЗОШ №6

8

Чернявська О.П.

Диплом ІІІ ст.

9.

Кузнецова

Єлизавета Олегівна

колегіум

8

Гуцул Т.П.

Диплом ІІІ ст.

10.

Гуцул

Денис Борисович

колегіум

11

Гуцул Т.П.

Диплом ІІІ ст.

11.

Катчик Вадим

Борисович

ЗОШ №3

9

Музичук О.П.

Диплом ІІІ ст.

5.

Математика

12.

Голавська

Діана Владиславівна

НВК

7

Бойко Ю.В.

Диплом ІІ ст.

13.

Данюк

Діана Генадіївна

НВК

9

Василюк А.М.

Диплом ІІІ ст.

14.

Нюкало

Юлія Ігорівна

колегіум

9

Кучерявцева О.С.

Диплом ІІІ ст.

15.

Бірюченко

Олексій Вікторович

ЗОШ №7

10

Оласюк Т.М.

Диплом ІІІ ст.

16.

Янчук

Сергій Миколайович

НВК

10

Василюк А.М.

Диплом ІІІ ст.

6.

Географія

17.

Савич Наталія Олександрівна

колегіум

8

Ягуткіна О.В.

Диплом ІІІ ст.

18.

Бірюченко

Олексій Вікторович

ЗОШ №7

10

Осіпчук Л.М.

Диплом ІІІ ст.

19.

Гончарук Олександр Вікторович

колегіум

11

Ягуткіна О.В.

Диплом ІІ ст.

7.

Фізика

20.

Максимович Едуард Володимирович

ЗОШ №6

8

Подолянчук Г.М.

Диплом ІІІ ст.

21.

Нюкало

Юлія Ігорівна

колегіум

9

Алєксєєнко М.Т.

Диплом ІІІ ст.

22.

Вінський Владислав Віталійович

НВК

10

Гончарук О.О.

Диплом ІІ ст.

23.

Шмідт

Анатолій Євгенович

ЗОШ №7

10

Кукуруза І.П.

Диплом ІІІ ст.

8.

Англійська

мова

24.

Береговий

Роман Андрійович

колегіум

9

Овчиннікова О.В.

Диплом ІІ ст.

25.

Прищепа Владислав Володимирович

СШ №4

10

Матузок Л.І.

Диплом ІІ ст.

26.

Щурук Катерина Володимирівна

СШ №4

9

Матузок Л.І.

Диплом ІІІ ст.

9.

Французька мова

Немає переможців

10.

Польська

мова

27.

Грозовський Владислав Олександрович

колегіум

9

Зіннуров Е.І .

Диплом ІІІ ст.

28.

Маус

Дарина Миколаївна

колегіум

10

Боровська Л.В.

Диплом ІІ ст.

11.

Хімія

29.

Василюк Андрій Володимирович

СШ №4

8

Ліньова О.В.

Диплом ІІІ ст.

30.

Костяк

Марина Дмитрівна

ЗОШ №2

9

Скок Г.В.

Диплом ІІІ ст.

31.

Шмідт

Валерій Євгенович

ЗОШ №7

9

Герасимчук О.П.

Диплом ІІІ ст.

32.

Вінський Владислав Віталійович

НВК

10

Євтушина М.О.

Диплом І ст.

33.

Самойлюкевич

Владислава Олександрівна

НВК

11

Євтушина М.О.

Диплом ІІ ст.

34.

Барановська Дар’я Миколаївна

ЗОШ №6

11

Витвицька О.В.

Диплом ІІІ ст.

12.

Біологія

35.

Савич

Наталія Миколаївна

колегіум

8

Гончарук Т.В.

Диплом ІІІ ст.

36.

Ковальчук

Марія Анатоліївна

ЗОШ №9

9

Зароднюк О.А.

Диплом ІІ ст.

37.

Сорока Олександра Миколаївна

ЗОШ №10

10

Вагнер Н.Б.

Диплом І ст.

38.

Шмідт

Анатолій Євгенович

ЗОШ №7

10

Вишнівська І.В.

Диплом ІІ ст.

39.

Гончарук Олександр Вікторович

колегіум

11

Гончарук Т.В.

Диплом ІІІ ст.

13.

Економіка

40.

Бірюченко

Олексій Вікторович

ЗОШ №7

10

Оласюк Т.М.

Диплом ІІ ст.

41.

Нестерчук

Максим Сергійович

колегіум

11

Ягуткіна О.В.

Диплом ІІІ ст.

42.

Гончарук Олександр Вікторович

колегіум

11

Ягуткіна О.В.

Диплом ІІІ ст.

43.

Юхимович

Марина Іванівна

СШ №4

11

Зозуля О.В.

Диплом ІІІ ст.

14.

Німецька

мова

44.

Голуб

Олена Вікторівна

СШ №4

9

Опанасик О.Л.

Диплом ІІ ст.

45.

Дзюман Даніл Олександрович

колегіум

9

Маркова О.С.

Диплом ІІ ст.

46.

Шуляк Анастасія Михайлівна

НВК

9

Вітренко В.В.

Диплом ІІІ ст.

47.

Дернякова Карина Олександрівна

СШ №4

11

Тетеря А.М.

Диплом ІІ ст.

15.

Російська мова

48.

Орехова Іванна Олександрівна

ЗОШ №6

11

Терещенко Є.П.

Диплом ІІ ст.

49.

Андрєєв Дмитро Олександрович

колегіум

9

Дарменко Т.В.

Диплом ІІІ ст.

16.

Інформаційні технології

50.

Кирдан

Дар’я Олегівна

ЗОШ №2

10

Корнійчук Л.В.

Диплом ІІ ст.

51.

Бірюченко

Олексій Вікторович

ЗОШ №7

10

Сахно А.А.

Диплом ІІІ ст.

52.

Бойко Ірина Олексіївна

ЗОШ №5

11

Лавренчук В.М.

Диплом ІІІ ст.

17.

Інформатика

53.

Бірюченко

Олексій Вікторович

ЗОШ №7

10

Сахно А.А.

Диплом ІІІ ст.

54.

Шмідт

Валерій Євгенович

ЗОШ №7

10

Сахно А.А.

Диплом ІІІ ст.

18.

Трудове навчання (технології)

55.

Семенюк Руслана Олександрівна

ЗОШ №7

9

Ахмеджанова Л.М.

Диплом ІІ ст.

56.

Печень Валерія Володимирівна

колегіум

11

Ковальчук Н.С.

Диплом ІІ ст.

19.

Правознавство

57.

Кулібаба

Юлія Андріївна

колегіум

9

Андрійчук О.Л.

Диплом ІІІ ст

58.

Тюфанова

Іванна Олегівна

колегіум

9

Андрійчук О.Л.

Диплом ІІІ ст

59.

Рудзінський Владислав Ігорович

СШ №4

11

Мартинюк Т.В.

Диплом ІІІ ст.

Загальна кількість переможців

59

Дипломи І ст. – 2

Дипломи ІІ ст. – 18

Дипломи ІІІ ст. – 39

Переможці ІІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2016-2017 н.р. в розрізі ЗНЗ міста

з/п

ЗНЗ

Прізвище

учня

Клас

Предмет

Місце на

ІІІ етапі

змагань

Учитель

1.

НВК

7

пере-можців

Голавська

Діана Владиславівна

7

Математика

Диплом ІІ ст.

Бойко Ю.В.

Данюк

Діана Генадіївна

9

Математика

Диплом ІІІ ст.

Василюк А.М.

Янчук

Сергій Миколайович

10

Математика

Диплом ІІІ ст.

Василюк А.М.

Вінський Владислав Віталійович

10

Фізика

Диплом ІІ ст.

Гончарук О.О.

Вінський Владислав Віталійович

10

Хімія

Диплом І ст.

Євтушина М.О.

Самойлюкевич

Владислава Олександрівна

11

Хімія

Диплом ІІ ст.

Євтушина М.О.

Шуляк Анастасія Михайлівна

9

Німецька мова

Диплом ІІІ ст.

Вітренко В.В.

2.

ЗОШ

№2

4

пере-

можці

Швед Юлія Володимирівна

9

Укр. мова

та література

Диплом ІІІ ст.

Сукач Т.В.

Мухаровська Ірина Олегівна

11

Укр. мова

та література

Диплом ІІІ ст.

Сукач Т.В.

Костяк

Марина Дмитрівна

9

Хімія

Диплом ІІІ ст.

Скок Г.В.

Кирдан

Дар’я Олегівна

10

Інформаційні технології

Диплом ІІ ст.

Корнійчук Л.В.

3.

ЗОШ

№3

1

переможець

Катчик Вадим

Борисович

9

Історія

Диплом ІІІ ст.

Музичук О.П.

4.

СШ

№4

7

пере-

можців

Юхимович

Марина Іванівна

11

Економіка

Диплом ІІІ ст.

Зозуля О.В.

Прищепа Владислав Володимирович

10

Англійська мова

Диплом ІІ ст.

Матузок Л.І.

Щурук Катерина Володимирівна

9

Англійська мова

Диплом ІІІ ст.

Матузок Л.І.

Рудзінський Владислав Ігорович

11

Правознавство

Диплом ІІІ ст.

Мартинюк Т.В.

Василюк Андрій Володимирович

8

Хімія

Ліньова О.В.

Диплом ІІІ ст.

Голуб

Олена Вікторівна

9

Німецька мова

Опанасик О.Л.

Диплом ІІ ст.

Дернякова Карина Олександрівна

11

Німецька мова

Тетеря А.М.

Диплом ІІ ст.

5.

ЗОШ

№5

1

пере-

можець

Бойко Ірина Олексіївна

11

Інформаційні технології

Лавренчук В.М.

Диплом ІІІ ст.

6.

ЗОШ

№6

5

пере-

можців

Максимович Едуард Володимирович

8

Українська мова та література

Диплом ІІ ст.

Китовська Н.Г.

Максимович Едуард Володимирович

8

Фізика

Диплом ІІІ ст.

Подолянчук Г.М.

Максимович Едуард Володимирович

8

Історія

Диплом ІІІ ст.

Чернявська О.П.

Барановська

Дар’я Миколаївна

11

Хімія

Витвицька О.В.

Диплом ІІІ ст.

Орехова Іванна Олександрівна

11

Російська мова

Терещенко Є.П.

Диплом ІІ ст.

7.

ЗОШ

№7

11

пере-

можців

Бірюченко

Олексій Вікторович

10

Математика

Диплом ІІІ ст.

Оласюк Т.М.

Бірюченко

Олексій Вікторович

10

Географія

Диплом ІІІ ст.

Осіпчук Л.М.

Шмідт

Анатолій Євгенович

10

Фізика

Диплом ІІІ ст.

Кукуруза І.П.

Шмідт

Валерій Євгенович

9

Хімія

Диплом ІІІ ст.

Герасимчук О.П.

Бірюченко

Олексій Вікторович

10

Економіка

Диплом ІІ ст.

Оласюк Т.М.

Шмідт

Анатолій Євгенович

10

Біологія

Диплом ІІ ст.

Вишнівська І.В.

Шмідт

Валерій Євгенович

9

Інформатика

Диплом ІІІ ст.

Сахно А.А.

Бірюченко

Олексій Вікторович

10

Інформатика

Диплом ІІІ ст.

Сахно А.А.

Семенюк Руслана Олександрівна

9

Труд. навчання (технології)

Диплом ІІ ст.

Ахмеджанова Л.М.

Шмідт

Анатолій Євгенович

10

Астрономія

Диплом ІІІ ст.

Кукуруза І.П.

Бірюченко

Олексій Вікторович

10

Інформ. технології

Диплом ІІІ ст.

Сахно А.А.

8.

ЗОШ №8

Немає переможців

9.

ЗОШ №9

1

пере-

можець

Ковальчук

Марія Анатоліївна

9

Біологія

Диплом ІІ ст.

Зароднюк О.А.

10.

ЗОШ №10

2

пере-

можці

Сорока Олександра Миколаївна

10

Біологія

Диплом І ст.

Вагнер Н.Б.

Сорока Олександра Миколаївна

10

Екологія

Диплом ІІІ ст.

Вагнер Н.Б.

Колегіум

20

пере-

можців

Кузнецова

Єлизавета Олегівна

8

Історія

Диплом ІІІ ст.

Гуцул Т.П.

Гуцул

Денис Борисович

11

Історія

Диплом ІІІ ст.

Гуцул Т.П.

Нюкало

Юлія Ігорівна

9

Математика

Диплом ІІІ ст.

Кучерявцева О.С.

Савич Наталія Миколаївна

8

Географія

Диплом ІІІ ст.

Ягуткіна О.В.

Гончарук Олександр Вікторович

11

Географія

Диплом ІІ ст.

Ягуткіна О.В.

Нюкало

Юлія Ігорівна

9

Фізика

Диплом ІІІ ст.

Алєксєєнко М.Т.

Береговий

Роман Андрійович

9

Англ. мова

Диплом ІІ ст.

Овчиннікова О.В.

Нестерчук

Максим Сергійович

11

Економіка

Диплом ІІІ ст.

Ягуткіна О.В.

Гончарук Олександр Вікторович

11

Економіка

Диплом ІІІ ст.

Ягуткіна О.В.

Савич

Наталія Миколаївна

8

Біологія

Диплом ІІІ ст.

Гончарук Т.В.

Гончарук Олександр Вікторович

11

Біологія

Диплом ІІІ ст.

Гончарук Т.В.

Кулібаба

Юлія Андріївна

9

Правознавство

Диплом ІІІ ст.

Андрійчук О.Л.

Тюфанова

Іванна Олегівна

9

Правознавство

Диплом ІІІ ст.

Андрійчук О.Л.

Печень Валерія Володимирівна

11

Труд. навчання (технології)

Диплом ІІ ст.

Ковальчук Н.С.

Скиба Михайло Геннадійович

11

Екологія

Диплом ІІІ ст.

Гончарук Т.В.

Андрєєв Дмитро Олександрович

9

Російська мова

Диплом ІІІ ст.

Дарменко Т.В.

Дзюман Даніл Олександрович

9

Німецька мова

Диплом ІІ ст.

Маркова О.С.

Гончарук Олександр Вікторович

11

Астрономія

Диплом ІІІ ст.

Алєксєєнко М.Т.

Грозовський Владислав Олександрович

9

Польська мова

Диплом ІІІ ст.

Зіннуров Е.І .

Маус

Дарина Миколаївна

10

Польська мова

Диплом ІІ ст.

Боровська Л.В.

Загальна кількість переможців

Дипломи І ст. – 2

Дипломи ІІ ст. – 18

Дипломи ІІІ ст. – 39

59

Якісний показник участі ЗНЗ міста в ІІІ етапі

Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.

з/п

Олімпіада

Кількість учасників

(заклад)

Кількість переможців

1.

Екологія

2 (1уч. - колегіум, 1 уч. – ЗОШ №10)

2:Диплом ІІІ ст.

учениця 10 кл. ЗОШ №10

учень 11 кл. колегіум

2.

Астрономія

3 (1 уч. – НВК,1 уч. – ЗОШ №7, 1уч. - колегіум)

2:Диплом ІІІ ст.

учень 10 кл. ЗОШ №7

учень 11 кл. колегіум

3.

Українська мова

та література

7 (3 уч. – ЗОШ №2, 1 уч. – СШ №4, 2 уч. – ЗОШ №6, 1 уч. - колегіум)

3: Диплом ІІ ст.

учень 8 кл. ЗОШ №6

Диплом ІІІ ст.

учениця 11 кл. ЗОШ №2

учениця 11 кл. ЗОШ №2

4.

Історія

6 (1 уч. – ЗОШ №3,1 уч. – ЗОШ №6, 4 уч. - колегіуму)

4:Диплом ІІІ ст.

учень 8 кл. ЗОШ №6

учень 8 кл. колегіум

учень 9 кл. ЗОШ №3

учень 11 кл. колегіум

5.

Математика

8 (4 уч. – НВК, 1 уч. – СШ №4,

2 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. – колегіум)

5: Диплом ІІ ст.

учениця 7 кл. НВК

Диплом ІІІ ст.

учениця 9 кл. НВК

учениця 9 кл. колегіум

учень 10 кл. НВК

учень 10 кл. ЗОШ №7

6.

Географія

6 (2 уч. – колегіум, 1 уч. – НВК, 1 уч. – ЗОШ №2, 1 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №7)

3: Диплом ІІ ст.

учень 11 кл. колегіум

Диплом ІІІ ст.

учениця 8 кл. колегіум

учень 10 кл. ЗОШ №7

7.

Фізика

6 (3 уч. – колегіум, 1 уч. – НВК, 1 уч. – ЗОШ №6, 1 уч. – ЗОШ №7)

4: Диплом ІІ ст.

учень 10 кл. НВК

Диплом ІІІ ст.

учень 8 кл. ЗОШ №6

учениця 9 кл. колегіум

учень 10 кл. ЗОШ №7

8.

Англійська

мова

5 (1 уч. – ЗОШ №2,

2 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. – колегіум)

3: Диплом ІІ ст.

учень 9 кл. колегіум

учень 10 кл. СШ №4

Диплом ІІІ ст.

учениця 9 кл. СШ №4

9.

Французька мова

2 (1 уч. – ЗОШ №9, 1 уч. – колегіум)

---

10.

Польська

мова

5 (1 уч. – ЗОШ №2,

2 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. – колегіум)

2: Диплом ІІ ст.

учень 9 кл. колегіум

учень 10 кл. СШ №4

Диплом ІІІ ст.

учениця 9 кл. СШ №4

11.

Хімія

6 (2 уч. – НВК, 1 уч. – ЗОШ №2, 1 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №6, 1 уч. – ЗОШ №7)

6: Диплом І ст.

учень 10 кл. НВК

Диплом ІІ ст.

учениця 11 кл. НВК

Диплом ІІІ ст.

учень 8 кл. СШ №4

учень 9 кл. ЗОШ №2

учень 9 кл. ЗОШ №7

учень 11 кл. ЗОШ №6

12.

Біологія

8 (3 уч. – ЗОШ №7,

1 уч. – ЗОШ №9, 1 уч. – ЗОШ №10, 3 уч. - колегіум)

5: Диплом І ст.

учениця 10 кл. ЗОШ №10

Диплом ІІ ст.

учениця 9 кл. ЗОШ №9

учень 10 кл. ЗОШ №7

Диплом ІІІ ст.

учениця 8 кл. колегіуму

учень 11 кл. колегіуму

13.

Економіка

4 (2 уч. – колегіум, 1 уч. – СШ №4, 1 уч. – ЗОШ №7)

4: Диплом ІІ ст.

учень 10 кл. ЗОШ №7

Диплом ІІІ ст.

учень 11 кл. СШ №4

учень 11 кл. колегіум

учень 11 кл. колегіум

14.

Німецька

мова

5 (1 уч. – НВК, 2 уч. – СШ №4, 2 уч. - колегіум)

4: Диплом ІІ ст.

учениця 9 кл. СШ №4

учень 9 кл. колегіум

Диплом ІІІ ст.

учениця 9 кл. НВК

учень 11 кл. колегіум

15.

Російська мова

4 (2 уч. – колегіум, 1 уч. – ЗОШ №6, 1 уч. – ЗОШ №7)

2: Диплом ІІ ст.

учениця 11 кл. ЗОШ №6

Диплом ІІІ ст.

учень 9 кл. колегіум

16.

Інформаційні технології

4 (1 уч. – ЗОШ №2, 1 уч. – ЗОШ №5,1 уч. – ЗОШ №7,1 уч. – колегіум)

3: Диплом ІІ ст.

учениця 10 кл. ЗОШ №2

Диплом ІІІ ст.

учень 10 кл. ЗОШ №7

учениця 11 кл. ЗОШ №5

17.

Інформатика

5 (1 уч. – ЗОШ №2, 3 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. – ЗОШ №9)

2: Диплом ІІІ ст.

учень 10 кл. ЗОШ №7

Диплом ІІІ ст.

учень 9 кл. ЗОШ №7

18.

Трудове навчання (технології)

4 (1 уч. - ЗОШ №5, 2 уч. – ЗОШ №7, 1 уч. - колегіум)

2: Диплом ІІ ст.

1 учениця 11 кл. колегіуму

Диплом ІІ ст.

1 учениця 9 кл. ЗОШ №7

19.

Правознавство

3 (1 уч. - СШ №4, 2 уч. - колегіум)

3: Диплом ІІІ ст.

учениця 9 кл. колегіум

Диплом ІІІ ст.

учениця 9 кл. колегіум

Диплом ІІІ ст.

учень 11 кл. СШ №4

Загальна

кількість

93

59

Співвідношення між учасниками та переможцями ІІІ етапу

Всеукраїнських предметних олімпіад в розрізі ЗНЗ міста у 2016-2017 н.р.

з/п

ЗНЗ

Олімпіади

К-сть учасників

ІІІ етапу

К-сть переможців

ІІІ етапу

1.

НВК

астрономія, математика, географія, фізика, хімія, нім. мова

1+4+1+1+2+1

10

0+3+0+1+2+1

7

2.

ЗОШ №2

укр. мова та літ., географія, англ. мова, пол. мова, хімія, ІКТ, інформатика

3+1+1+1+1+1+1

9

2+0+0+0+1+1+0

4

3.

ЗОШ №3

історія

1

1

1

1

4.

СШ №4

укр. мова та літ., математика, географія, англ. мова, пол. мова, хімія, економіка, нім. мова, правознавство

1+1+1+2+2+1+1+2+1

12

0+0+0+2+0+1+1+2+1

7

5.

ЗОШ №5

ІКТ, трудове навчання

1+1

2

1+0

1

6.

ЗОШ №6

укр. мова та літ., історія, фізика, хімія, рос. мова,

2+1+1+1+1

6

1+1+1+1+1

5

7.

ЗОШ №7

астрономія, математика, географія, фізика, англ. мова, пол. мова, хімія, біологія, економіка, рос. мова, ІКТ, інформатика, трудове навчання

1+2+1+1+1+1+1+3+1+1+1+3+2

19

1+1+1+1+0+0+1+1+1+0+1+2+1

11

8.

ЗОШ №8

---

---

9.

ЗОШ №9

франц. мова, біологія, інформатика

1+1+1

3

0+1+0

1

10.

ЗОШ №10

екологія, біологія

1+1

2

1+1

2

11.

Колегіум

екологія, астрономія, укр. мова та літ., історія, математика, географія, фізика, англ. мова, франц. мова, польська мова, біологія, економіка, нім. мова, рос. мова, ІКТ, трудове навчання, правознавство

1+1+1+4+1+2+3+1+1+1+3+2+2+2+1+1+2

29

1+1+0+2+1+2+1+1+0+2+2+2+1+1+0+1+2

20

Загальна

кількість

93

59

Кiлькiсть переглядiв: 355

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.