Resultaten van de II (stads) etappe van de All-Oekraïense Olympiaden

Schema van de tweede fase

All-Oekraïense Olympiade voor studenten

in de academische vakken in het academische jaar 2019-2020

#

S / n
Educatief
onderwerp
Datum van
bezit
Tijd van
houden
uitslagen
1. biologie 2019/11/04 p. 09.00 uitslagen
2. aardrijkskunde 2019/11/06 p. 09.00 uitslagen
3.X Internationale Taras Shevchenko Student en Student Youth Competition2019/11/07 p.09.00uitslagen
4. economie 2019/11/08 p. 09.00 uitslagen
5.Informatietechnologie2019/11/11 p.09.00Результати
6.ecologie14/11/2019 p.09.00
7.wiskunde15/11/2019 p.09.00
8.chemie25/11/2019 p.09.00
9.Eng. taal en literatuur26/11/2019 p.09.00
10.Poolse taal27/11/2019 p.09.00
11.astronomie28/11/2019 p.09.00
12.informatie30/11/2019 p.09.00
13.N. taal en literatuur2019/12/02 p.09.00
14.Duits2019/12/06 p.09.00
15.verhaal2019/12/09 p.09.00
16.Engels2019/12/12 p.09.00
17.jurisprudentie16/12/2019 p.09.00
18.Arbeidstraining (obsl. Arbeid)18/12/2019 p.09.00
19.Arbeidsopleiding (technisch werk)20/12/2019 p.09.00
20.fysica23/12/2019 p.09.00
21.

Schema van de tweede fase

All-Oekraïense Olympiade voor studenten

in academische vakken in het schooljaar 2018-2019

nummer

s / n

opleiding

subject

datum

verrichten

Tijd van houden

uitslagen

1.

biologie

2018/11/02 p.

10.00

uitslagen

2.

aardrijkskunde

2018/11/05 p.

10.00

uitslagen

3.

Informatietechnologie

2018/11/09 p.

09.00

uitslagen

4.

economie

2018/12/11 p.

10.00

uitslagen

5.

Poolse taal

13/11/2018 p.

10.00

uitslagen

6.

wiskunde

15/11/2018 p.

10.00

uitslagen

7.

ecologie

16/11/2018 p.

10.00

uitslagen

8.

chemie

26/11/2018 p.

10.00

uitslagen

9.

Russische taal en literatuur

27/11/2018 p.

10.00

uitslagen

10.

Oekraïense taal en literatuur

28/11/2018 p.

10.00

uitslagen

11.

astronomie

29/11/2018 p.

10.00

uitslagen

12.

Frans

30/11/2018 p.

10.00

uitslagen

13.

Duits

2018/12/03 p.

10.00

uitslagen

14.

verhaal

2018/12/10 p.

10.00

uitslagen

15.

Engels

2018/12/11 p.

10.00

uitslagen

16.

Werkopleiding (servicewerkzaamheden)

13/12/2018 p.

09.00

uitslagen

17.

Arbeidsopleiding (technisch werk)

14/12/2018 p.

09.00

uitslagen

18.

informatie

16/12/2018 p.

09.00

uitslagen

19.

jurisprudentie

20/12/2018 p.

10.00

uitslagen

20.

fysica

21/12/2018 p.

10.00

uitslagen

Schema van de stadsfase

All-Oekraïense onderwerp olympiaden

in het schooljaar 2017-2018

nummer

s / n

opleiding

subject

datum

verrichten

1.

Engels

25/10/2017 p.

uitslagen

2.

Frans

26/10/2017 p.

uitslagen

3.

astronomie

30/10/2017 p.

uitslagen

4.

aardrijkskunde

31/10/2017 p.

uitslagen

5.

ecologie

2017/11/01 p.

uitslagen

6.

chemie

2017/11/03 p.

uitslagen

7.

jurisprudentie

2017/11/06 p.

uitslagen

8.

economie

2017/11/08 p.

uitslagen

9.

biologie

2017/11/10 p.

uitslagen

10.

Інформаційні технології

18.11.2017 р.

Результати

11.

Математика

20.11.2017 р.

Результати

12.

Історія

21.11.2017 р.

Результати

13.

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

23.11.2017 р.

Результати

14.

Трудове навчання (технічна праця)

24.11.2017 р.

Результати

15.

Російська мова та література

27.11.2017 р.

Результати

16.

Українська мова та література

29.11.2017 р.

Результати

17.

Фізика

04.12.2017 р.

Результати

18.

Німецька мова

06.12.2017 р.

Результати

19.

Польська мова

07.12.2017 р.

Результати

20.

Інформатика

10.12.2017 р.

Результати



Графік проведення міського етапу

Всеукраїнських предметних олімпіад

у 2016-2017 навчальному році

з/п

Навчальний

предмет

Дата

проведення

1.

Астрономія

31.10.2016

Результати

2.

Французька мова

01.11.2016

Результати

3.

Географія

01.11.2016

Результати

4.

Англійська мова

02.11.2016

Результати

5.

Екологія

02.11.2016

Результати

6.

Економіка

03.11.2016

Результати

7.

Хімія

04.11.2016

Результати

8.

Історія

07.11.2016

Результати

9.

Математика

11.11.2016

Результати

10.

Німецька мова

14.11.2016

Результати

11.

Польська мова

18.11.2016

Результати

12.

Правознавство

21.11.2016

Результати

13.

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

25.11.2016

Результати

14.

Трудове навчання (технічна праця)

25.11.2016

Результати

15.

Російська мова та література

28.11.2016

Результати

16.

Українська мова та література

02.12.2016

Результати

17.

fysica

2016/05/12

uitslagen

18.

biologie

2016/09/12

uitslagen

19.

informatie

2016/11/12

uitslagen

20.

Informatietechnologie

2016/12/17

uitslagen
Кiлькiсть переглядiв: 6058

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.