КЛАС РОКУ

Новоград-Волинський визначив кращий клас 2013 року

В квітні 2013 року підведено підсумки міського очно-заочного конкурсу «Клас року» серед 9-10 класів шкіл міста. Конкурс проводиться в рамках міської програми «Обдаровані діти» та з метою виявлення найбільш згуртованих та творчих класних колективів – лідерів шкіл, міста, підвищення творчого потенціалу учнів, розвитку класного і шкільного самоврядування.

Участь у І заочному турі міського конкурсу «Клас року» взяли 9-10 класи ЗОШ №2 (кл.кер. Костюк Л.В.), ЗОШ №3 (кл.кер. Короленко І.Ю.), СШ №4 (кл. кер. Ліньова О.В.), ЗОШ №6 (кл. кер. Терещенко Є.П.), ЗОШ №7 (кл. кер. Овдіюк Г.О.), ЗОШ №8 (кл. кер. Універсал О.А.), колегіуму (кл. кер. Ягуткіна О.В.). В одинадцяти школах міста налічується 38 9-10 класів, участь у конкурсі взяло 7 класів, що складає 18% від загальної кількості. Відповідно до положення про конкурс класи-учасники представили портфоліо класу, до якого входить: характеристика класу, документи, які підтверджують досягнення класу, скарбничка добрих справ (реалізовані проекти, колективні творчі справи), публікації про клас в ЗМІ, випуски класних газет) аналітичні матеріали (якість знань учнів класу, результативність виступів у шкільних та міських масових заходах, зайнятість учнів у роботі гуртків, секцій, робота класного та участь у роботі шкільного врядування), активність батьків, фотоматеріали, оформлення класних кімнат, самопрезентація класу та інше. На першому заочному етапі класні керівники презентували портфоліо та дали коротку характеристику роботи над класним портфоліо.

Другий етап конкурсу передбачав підготовку презентації класу. Тривалість презентації до 30 хвилин. Журі оцінювало задіяність усіх учнів класу у презентації, змістовність виступів, оригінальність, творчий підхід та артистизм. Участь у роботі журі очного етапу конкурсу (який відбувався 29 квітня в СШ №4) взяли: завідувач ІМЦ П.К.Ліневич, професор кафедри суспільно-політичних наук Київського міжнародного університету, академік Міжнародної академії економіки та екологічних технологій (м. Херсон), член Академії політичних наук України Некряч Анастасія Іванівна, заступник завідувача ІМЦ С.В.Філанчук, культорганізатор ПДМ З.Є.

Учасниками очного етапу стали 9-А клас ЗОШ №7 та 10-А клас колегіуму. Підготовлені класами-учасниками презентації відзначалися оригінальністю, креативністю та масовістю виконання. 9-А ЗОШ №7 (кл. кер. Овдіюк Г.О.) обрав оригінальну форму представлення телепрограму «Х-фактор». Класи-учасники розкривали навчальний та виховний процес в класах, традиції класного колективу, свою результативну діяльність в школі та на міських заходах, знайомили з роботою органів учнівського самоврядування, демонстрували свої творчі здібності: виконували пісні, представляли інсценізації, спортивні номери, хореографічні композиції, виразне читання. Виступи супроводжувалися мультимедійною підтримкою (електронна презентація, відеофільм, фотоколаж). В презентації класів активну участь взяли всі учні та їх класні керівники. Разом з учнями ЗОШ №7 на сцені виступали й батьки, а також підтримували в залі. Також класи подбали про естетичний вигляд на сцені, підготували форму.

В результаті детального обговорення та врахувавши результати заочного туру конкурсу журі визнало переможцем 9-А клас ЗОШ №7, класний керівник Овдіюк Галина Олексіївна.

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки висловлює щиру вдячність Благодійному фонду Литвина «Майбутнє Полісся» за підтримку у проведенні конкурсу, завдяки чому кожен учень класів-учасників отримав невеликі подарунки.

Переможців, лауреатів та учасників конкурсу буде відзначено дипломами управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради на щорічному міському святі «Обдарованість року - 2013».

Г.В. Данильчук, методист інформаційно-методичного центру

ГАЛЕРЕЯ

Кiлькiсть переглядiв: 991

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.