Тетяна Володимирівна Ващук, начальник управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, взяла участь у засіданні робочої групи МОН

/Files/images/2019/IMG_0561.JPG /Files/images/2018/IMG_0560.JPG

13 червня 2019 р. у Міністерстві освіти і науки Тетяна Володимирівна Ващук, начальник управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, взяла участь у засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» (реєстр. № 10204 від 05.04.2019 року; Кабінет Міністрів України). Головою робочої групи є голова підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь. На робочу групу чекає складна робота, адже в усіх дискусійних питаннях необхідно досягнути компромісу. Зокрема, це стосується питань фінансування, соціально-економічного становища педагога, розв’язання проблем формування класів, недопущення звуження змісту та обсягу прав працівників закладів повної загальної середньої освіти.

Цей законопроект має на меті забезпечити законодавче підґрунтя для реформування системи загальної середньої освіти, підвищити якість освіти та освітньої діяльності, забезпечити зростання інтелектуального, культурного, духовно-морального потенціалу суспільства та особистості.

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.