СЕМІНАР ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

2 лютого 2018 року в НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» пройшов міський семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Робота психологічної служби в напрямку різнобічного розвитку виховання і соціалізації особистості в рамках концепції «Нова українська школа».

Програма семінару була насиченою:

· соціальний педагог Давлятова Г.К. висвітлила важливе питання «Нової української школи» – розвиток критичного мислення, розповіла про ключові характеристики та вправи для його розвитку.

· важливу тему насильства та жорстокості серед учнів обговорили практичний психолог Бойчук І.В. та соціальний педагог Лавринович Ю.С. з учнями 7-Б класу. Під час тренінгового заняття з теми «Стоп – булінг!» використані вправи, відеофрагменти, етюди сприяли тому, щоб учні спробували зрозуміти почуття жертви булінгу, поведінку агресора та роль спостерігача. Учасники тренінгу разом шукали шляхи допомоги постраждалій дитині та добирали поради, як убезпечити себе, щоб не «зіграти» одну з ролей у булінгу. І на завершення тренінгу учні залишили контури своїх рук на ватмані, як гарантію того, що «ця рука ніколи не вдарить».

· яскравим завершенням семінару стала соціально-психологічна вистава «Вибір» під керівництвом соціального педагога Лавринович Ю.С., де учні 7-11 класів піднімали питання життєвих цінностей, вміння робити правильний самостійний життєвий вибір.

/Files/images/20180202_105408.jpg/Files/images/20180202_091755.jpg Семінар пройшов у теплій і доброзичливій атмосфері. Відчувалась взаємодія, як з боку дітей, так і з боку колег. Дякуємо за приємні позитивні відгуки завідувачу ІМЦ Філанчук С.В., заступнику директора НВК Кононцевій Н.М. та колегам.

Бойчук І.В., практичний психолог НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня»
Кiлькiсть переглядiв: 47

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.