Апробація ЗНО в закладах освіти м. Новограда-Волинського

В системі освіти України відбувається реформа, спрямована на її покращення. Зазнала суттєвих змін як процедура вступу до закладів вищої освіти, так і процедура зовнішнього незалежного оцінювання, продовжують змінюватися й умови проведення державної підсумкової атестації тощо.

Тож готуватися до ЗНО почали вже зараз: в Новограді-Волинському, як і в Україні загалом, проводять апробацію тестових завдань із різних дисциплін. Учасників для апробації відбирають з дотриманням статистичної вибірки. Її схема запропонована Міністерством освіти і науки України. 24 – 25 січня 2018 року з метою якісної підготовки учнів до ЗНО-2018 в ЗЗСО міста відбулася апробація тестів ЗНО з таких навчальних предметів: історія України, фізика, хімія, українська мова, географія, математика, біологія. До апробації тестових завдань залучалися учні 11-х класів ЗЗСО міста, які виявили бажання і планують складати ЗНО з зазначених навчальних предметів.

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, інформаційно-методичний центр, заклади освіти міста сприяли Вінницькому регіональному центру оцінювання якості освіти в організації, реєстрації учасників та проведенні апробаційного незалежного тестування.

Дякуємо директорам закладів освіти: Рошці Ю.А. (НВК), Гарбовській Л.Г. (ЗОШ № 2), Сільвертюк В.А. (СШ № 4), Седлецькій К.Д. (колегіум) за створення належних умов для проведення апробації тестових завдань.

Нагадуємо, що до 31 січня 2018 року триває реєстрація учасників пробного ЗНО на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (Житомирська область), а ЗНО у 2018 році проводитиметься з 22 травня по 13 червня.

НАТАЛІЯ Марченко,

методист інформаційно-методичного центру

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.