Повернутися до звичайного режиму

Лідер позашкільної освіти – 2017 !

Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з видавництвом «Шкільний світ» 22 грудня 2017 р. у м. Києві в Укрінформ провели прес-конференцію «Позашкільна освіта – 2017: 10 перемог».

У рамках прес-конференції відбулась презентація досягнень і перемог позашкільної освіти у 2017 р., серед яких:

- позашкільна освіта в Законі України «Про освіту»,

- грант ПрезидентаУкраїни «Розробка сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації»,

- Державна Премія України в галузі освіти 2017 року у номінації «Дошкільна і позашкільна освіта» за наукову роботу «Науково-освітній Інтернет - портал «Тарас Григорович Шевченко» (www.kobzar.ua),

- Мала академія наук України – Центр ЮНЕСКО 2 категорії,

- Міжнародний форум з позашкільної освіти (25.09.2017 р.) та ін.

Під час прес – конференції відбулось нагородження «Лідер позашкільної освіти – 2017» кращих керівників закладів позашкільної освіти України та інституцій, які найбільш активно проявили себе.

Згідно з опитуванням та підсумками конкурсу директор Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Житомирської області Найдюк Валентина Іванівна нагороджена дипломом «Лідер позашкільної освіти – 2017» та отримала набір фахової літератури від видавничої групи «Шкільний світ».

Щиро дякуємо Президенту Міжнародної асоціації позашкільної освіти, професору О.В. Биковській та Генеральному Директору видавничої групи «Шкільний світ» М.В.Мосієнко за підтримку Новоград – Волинського ЦНТТУМ та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Наталія Герич, методист Новоград – Волинського ЦНТТУМ


Галерея "Лідер позашкільної освіти 2017"

Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.