До уваги осіб, які бажають вступати до ВНЗ в 2012 році!
Розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року

31 грудня, як годинник проб’є дванадцяту й почнеться 2012, розпочнеться реєстрація на ЗНО 2012.

З цього часу можна подавати документи на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме реєстраційний процес до 20 лютого. Зверніть увагу: терміни реєстрації, у порівнянні з минулим роком, скорочено! Це менше, ніж минулого року, а абітурієнтів побільшає, тому вступникам слід поквапитися. Як і у 2011-му, цьогорічна реєстрація відбуватиметься поштою.
Перш ніж реєструватися, необхідно чітко визначитися з предметами. Щоб потім не довелося перереєстровуватися. Зайдіть на сайти вузу, студентом якого хочете стати, чи завітайте у приймальні комісії і дізнайтеся, які предмети потрібно скласти для вступу на ту чи іншу спеціальність. Відіславши документи, стежте за тим, чи надійшла відповідь. Від Вінницького регіонального центру оцінювання якості ви повинні отримати сертифікат.

Які документи треба підготувати вступникові?

1. Заяву-реєстраційну картку. її слід заповнити самостійно за допомогою програми створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти ЗНО у 2012 році (далі – Програма). Програма розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти та Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

2. Копію паспорта (сторінку з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким за станом на 1 вересня 2011 року не виповнилося шістнадцяти років і які не отримали паспорта).

3. Копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо абітурієнт ще не має такого документа, але здобуде його у 2012 році, він повинен подати довідку з навчального закладу за формою, яку розробив Український центр оцінювання якості освіти (форму можна знайти на сайті центру).

4. Дві ідентичні фотографії розміром 3 х 4 см.Вступники, які потребують створення особливих умов під час ЗНО, повинні подати також висновок закладу охорони здоров’я. Особи, які мають розбіжності особових даних у документах, повинні додати до комплекту документів копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові. Абітурієнти, які подають документи іноземною мовою, повинні подати їх переклади (нотаріально завірені).

Як зареєструватися? Завантажте з сайту Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) (www.testportal.gov.ua) або з сайту Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО) (www.vintest.org.ua) «ПРОГРАМУ створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2012 році».
У процесі роботи з програмою Вам буде потрібно роздрукувати на паперових аркушах формату А-4 бланк заяви-реєстраційної картки та Контрольно-інформаційний лист.
Якщо один із вищезазначених документів оформлено іноземною мовою, підготуйте його переклад державною мовою, завірений нотаріально.

РОБОТА З ПРОГРАМОЮ

1. Уважно ознайомтеся з правами та обов’язками осіб, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання.
2. Укажіть загальні реєстраційні дані:
• регіон Вашого проживання;
• дату Вашого народження (у форматі дд.мм.рррр);
• тип документа, на підставі якого будете реєструватися;
• номер контактного телефону (номер слід уводити з кодом оператора/кодом території; пам’ятайте, у разі відсутності контактного телефону ми не зможемо оперативно зв’язатися з Вами);
• категорію особи, яка бажає зареєструватися (випускник загальноосвітнього навчального закладу 2012 року, випускник професійно-технічного закладу 2012 року, випускник вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації 2012 року або випускник минулих років).
3. Зазначте поштову адресу, за якою Вам буде надіслано Сертифікат ЗНО, запрошення-перепустку для участі у незалежному оцінюванні. Ця адреса буде використана для розподілу абітурієнтів між пунктами тестування.
4. Якщо Ви відповідно до висновку закладу охорони здоров’я потребуєте створення особливих (спеціальних) умов проходження ЗНО, вкажіть дату видачі та номер висновку закладу охорони здоров’я.
5. Зазначте, чи використовували Ви для створення заяви-реєстраційної картки документ, оформлений іноземною мовою.
Якщо вибираєте відповідь «Так», то вкажіть, який саме документ.
6. Виберіть предмети, із яких Ви бажаєте пройти ЗНО.
7. Ви маєте право на складання тестів не більше, як із чотирьох предметів
(українська мова та література, історія України, математика, всесвітня історія, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором) – англійська, німецька, французька, іспанська).
8. За необхідності виберіть мову перекладу тесту.
9. Роздрукуйте бланк заяви-реєстраційної картки на аркуші паперу формату А-4.
10. Якщо під час реєстрації немає можливості роздрукувати заяву-реєстраційну картку, її можна зберегти у PDF форматі та роздрукувати в іншому місці.
11. Заповніть заяву-реєстраційну картку відповідно до інструкції в програмі:
a. у роздрукованому бланку оформте частину «ЗАЯВА»:
• у відповідному місці запишіть прізвище, ініціали;
• перепишіть зміст заяви з програми;
• підпишіть заяву, зазначте дату;
b. запишіть у відповідних клітинках Ваші прізвище, ім’я, по батькові та дані паспорта чи свідоцтва про народження (ДРУКОВАНИМИ ЛІТЕРАМИ);
c. наклейте у спеціально відведених місцях заяви-реєстраційної картки дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3х4 см.
12. Роздрукуйте Контрольно-інформаційний лист.
13. Якщо під час реєстрації немає можливості роздрукувати Контрольно-інформаційний лист, його можна зберегти у PDF форматі та роздрукувати в іншому місці.
14. Після формування заяви-реєстраційної картки необхідно надіслати у встановлені терміни (не пізніше 20 лютого 2012 року) на адресу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, Вінницька область, 21009) наступні документи:
- заяву-реєстраційну картку;
- копію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2011року не виповнилося шістнадцять років і не отримали паспорт);
- копію документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання за зразком, встановленим Українським центром оцінювання якості освіти (для осіб, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році);
- висновок закладу охорони здоров'я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження тестувань);
- переклад документів українською мовою, завірених нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
- копії документа про зміну прізвища, ім'я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в особових даних).

На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистого підпису особи, яка реєструється, її ініціалу (-ів) та прізвища, дати засвідчення копії.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом.

Якщо у Вас виникла потреба змінити перелік предметів, із яких необхідно скласти тести, або внести зміни до персональних даних, то пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат 2012 року.
Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 5 березня 2012 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Увага! Реєстраційні документи Ви можете надсилати будь-яким типом поштового відправлення. Проте, для підтвердження наявності відправлених документів, радимо скористатися цінним листом з описом вкладення.

Для відправлення добирайте такий конверт, щоб не згинати документи, що надсилаються. Це полегшить їх наступну обробку.

Найкраще не ризикувати і здійснити пересилку рекомендованим листом. Від центру треба отримати: сертифікат, реєстраційну картку, інформаційний бюлетень про ЗНО-2012. Якщо минуло три тижні, а відповіді немає, зателефонуйте у центр оцінювання якості освіти. Якщо ж ви вирішили щось змінити у своїх реєстраційних даних, матимете можливість зробити це до 5 березня.

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради надає консультації та здійснює допомогу у реєстрації. Консультацію щодо реєстрації можна отримати з 03.01.2012 по 20.02.2012 за адресою: місто Новоград-Волинський, вул. Пушкіна, 44. Телефон 550-72. Ми готові надавати консультації з 8.00 до 17.00.
Бажаємо успішної реєстрації!

П.К. Ліневич, завідувач інформаційно-методичного центру

Кількість зареєстрованих на ЗНО-2012 (станом на14.03.2012)

Мережа пунктів та розподіл інструкторів на ЗНО 2012

Наказ про режим роботи пунктів зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року в Житомирській області

Мережа пунктів та розподіл інструкторів на ЗНО 2012 м. Новоград-Волинський

Кiлькiсть переглядiв: 828

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.