ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 – це школа розуму,
добра, щирої дружби, високих ідеалів

/Files/images/зош 9 вісник 2015.jpg/Files/images/зош 9 вісник 2015 1.jpg/Files/images/зош 9 вісник 2015 2.jpg
Головною метою на сучасному етапі навчання і виховання педагогічний колектив ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 вважає допомогти кожній дитині досягнути певних успіхів, реалізувати духовні, комунікативні, пізнавальні й творчі потреби. Тому співпраця вчителів школи, учнів, батьків і громадських структур спрямовані на досягнення кожною дитиною значущих для неї особистісних і колективних успіхів.
ЗОШ № 9 сьогодні – це можливість отримати якісну освіту, вступити до провідних навчальних закладів, здобути омріяну спеціальність. Основні завдання школа вбачає у створенні умов та наданні широких можливостей для навчання, виховання, розвитку інтелектуально обдарованих дітей на рівні кращих національних та європейських освітніх стандартів. У сфері навчання і виховання відпрацьовані структура та зміст освіти, апробовано та запроваджено в навчально-виховний процес інноваційні технології, налагоджено тісну співпрацю вчителів.
У школі сформувалися свої традиції, свій внутрішній мікроклімат, структура.
У ЗОШ №9 навчають дітей справжні майстри своєї справи: 17 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 9 – першу, 9 – другу і 4 спеціалісти. 5 учителів мають педагогічне звання «учитель-методист, 10 – «старший учитель». Директору школи Мельнику Віктору Кузьмичу присвоєно звання заслужений працівник освіти України. Протягом 2014-2015 навчального року педагогічним колективом зроблено певний внесок у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу, вжиті заходи щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.
Враховуючи потреби учнів, кадрові можливості, матеріальну базу школи, перспективу здобуття подальшої освіти випускниками школи, учні 11-х класів навчалися в класах філологічного профілю. З 5-го класу діти вивчають другу іноземну мову – французьку. На виконання нових державних стандартів початкової та повної загальної середньої освіти в 2-7 класах введено вивчення інформатики. У кабінетах, де проходять уроки, є всі умови для використання у навчально-виховному процесі ІКТ (комп’ютери, мультимедійні проектори). Постійно удосконалюється забезпечення навчального закладу Інтернетом.
У школі ефективно працюють психолого-педагогічна служба, науково-методична рада, предметно-методичні комісії, які накопичують досвід педагогічних розробок, займаються оновленням змісту навчання, впровадженням сучасних форм і методів навчально-виховної роботи. Протягом року вчителями всіх методичних об’єднань проведено предметні тижні. Матеріали проведеної роботи систематично висвітлюються на сайті школи. На міську педагогічну виставку «Освіта Житомирщини – 2015» учителі подали 18 робіт.Троє педагогів школи, а саме Зароднюк О.А.(учитель біології), Нюкало І.М. (учитель Інформатики),
Васянович Ж.М. (учитель географії) нагороджені дипломами І і ІІ ступенів обласного рівня.
Учні нашої школи традиційно беруть активну участь у міських та обласних предметних олімпіадах, МАН, різних наукових конкурсах та фестивалях.
Переможцями цьогорічних олімпіад стали 13 учнів школи, а учениця 11 класу Шостак Люба отримала диплом ІІ ступеня за перемогу в обласній олімпіаді з астрономії. Учасниками МАН було п’ятеро учнів школи. Вагомі досягнення учні отримали в різних видах конкурсів міського, обласного і Всеукраїнського рівнів. На урочистій лінійці, присвяченій Останньому дзвонику директор школи Мельник В.К. вручив подяки, грамоти, цінні подарунки багатьом учням за відмінні результати у Всеукраїнських конкурсах знавців української мови і літератури «Соняшник» , юних математиків «Кенгуру», біологів «Колосок», англійської мови «Олімпус», історії «Лелека», за перемогу у конкурсі робіт декоративно-прикладної творчості та малюнків на протипожежну та техногенну тематику.
Виховна робота проводилася згідно плану роботи школи. Силами дитячого самоврядування під керівництвом класних керівників, вчителів, заступника директора з виховної роботи Васянович Ж.М. були організовані і проведені на високому рівні шкільні свята, фестивалі, конкурси, змагання, вікторини, квест-ігри, зустрічі з відомими людьми, працівниками міліції, служб у справах дітей, сім’ї та молоді.
Усьому колективу школи хочеться висловити щиру вдячність за сумлінну працю, творчий підхід до навчання та виховання підростаючого покоління, побажати міцного здоров’я, успіхів у роботі і в особистому житті .

Заступник директора з навчально-виховної роботи Л.В. Дейнека.
Кiлькiсть переглядiв: 246

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.