ІНФОРМАЦІЯ
про роботу
Новоград-Волинської загальноосвітньої школи №3
за 2014-2015 н.р.

Ось і промайнув 2014-2015 н.р. Яким він був для кожного з нас? Яких успіхів досягнуто? Чи вдалося реалізувати все задумане? Ці та багато інших запитань ставить перед собою кожен педагог, щоб оцінити та проаналізувати плоди своєї роботи. Що ж приніс нам ще один навчальний рік? Багато чудових, цікавих вражень від участі у олімпіадах, конкурсах, турнірах,змаганнях та надзвичайно захопливий кожний день шкільного життя, сповнений феєричними заходами.
Основними завданнями методичної роботи було: забезпечення неперервності підвищення науково-методичного рівня та професійної майстерності педагогів шляхом залучення їх до різних форм методичної роботи - постійних та епізодичних. Педагогічний склад працівників протягом багатьох років не змінювався. Із 38 педпрацівників: 22вчителя -спеціаліст вищої категорії,
7-спеціаліст І категорії, 4 - спеціаліст ІІ категорії, 3- спеціаліст, 1- відповідає займаній посаді , 3 - вчителі школи мають звання " Учитель - методист”;
14 вчителів – звання «Старший учитель».

Свідченням ефективності роботи вчителів є якісні показники навчання і виховання дітей. Слід відзначити, що в цьому навчальному році на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад школа була представлена на належному рівні, посівши 14 призових місць і здобувши 3 Дипломи ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад. Декілька років підряд наші учні є учасниками та переможцями обласного етапу Малої Академії Наук. Педагогічний колектив не покладаючи зусиль готує до участі у наукових та предметних конкурсах і олімпіадах й учнів початкової школи. Традиційно в нашому навчальному закладі проводяться малі предметні олімпіади та турніри, в яких загартовуються майбутні переможці.

Особливу увагу педагогічний колектив звертає на майбутніх першокласників. На наступний навчальний рік ми вже набрали 73 дитини, плануємо відкрити 3 класи. Це гарні перспективи та стимул в роботі. Для дітей створені гарні та комфортні умови. Затишна ігрова кімната, обладнані світлі класи, тепла спальня чекають на дітей. Вже з перших днів літа проводяться в школі адаптаційні заняття для майбутніх першокласників. Тому вчитель має змогу вивчити дітей, дати поради батькам щодо готовності учнів до школи.

Наша школа – це загальноосвітній заклад, що забезпечує здобуття освітнього рівня й виховує особистість дитини, здатну творити себе і своє життя. Педагоги школи працюють сьогодні в системі особистісно орієнтованого підходу до кожного вихованця і ставлять за мету створити оптимальні умови для становлення та розвитку кожної дитини, здатної до саморозвитку і самореалізації.

Останні події у світі й, особливо, в Україні диктують нові вимоги щодо навчання та виховання дітей. Пріоритетними у виховному процесі стають національні та патріотичні мотиви. Лейтмотивом урочних та позаурочних форм роботи звучить любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави. Фундаментом формування у школярів сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави .
Так усі здобутки виховної роботи за рік присвячені незалежності України.

Протягом року проведено ряд заходів патріотичного спрямування. В рамках напрямку «Виховувати на прикладах своїх героїв» пройшли заходи: Першовереснева акція «Замість квітів – ліки солдату» пораненому солдату за призовом Лівіцькому Леоніду Юрійовичу (випускнику школи), перший урок «Україна – єдина країна» об’єднала всю шкільну родину,проведена акція «Одягни вишиванку »- стала традиційною. 2014-2015 н.р. для школи ювілейним, так в рамках заходів з нагоди 145 річчя закладу, проведено ряд яскравих заходів: лінійка «День народження школи – це свято для всіх», концертна програма «Подорож у світ дитинства». Слова вітання надійшли від директора школи Наталії Петрівни, вчителів, батьків, випускників, а також військових, які повернулися з зони АТО: ст. лейтенанта в/ч А 3814 Карпусь Артема, мобілізованого солдата 25 окремої повітрянодесантної бригади м. Дніпропетровська, солдата Гунявого Олексія Сергійовича та молодшого сержанта Горб Романа Анатолійовича. Військовослужбовці подякували учням за листи, малюнки, подарунки зроблені власноруч та передані військовослужбовцям на схід, вчителям, батькам за гарне виховання підростаючого покоління. В рамках Міжнародного Дня миру проходили заходи в підтримку миру для того, щоб спонукати людей, на всій планеті до осмислення проблем миру. Неодноразово відбувалися зустрічі з військовослужбовцями з військової частини А 3814 (інженерний полк) Щуруком В.А.та повернених з зони АТО військовослужбовців 25 окремої повітрянодесантної механізованої бригади м. Дніпропетровська з учнями 9-11 класів у напрямку «Армія сьогодні. Захист кордонів. АТО. » Захисники розповідали учням про хід АТО, бойовий дух воїнів, патріотичний запал захисників, громадянську позицію кожного громадянина України. Цікавими та повчальними були відповіді наших захисників на запитання дітей.

Цікавими, пізнавальними пройшли заходи з нагоди 81 річниці пам’яті «Голодомор 32-33 роки»,вечір-пам’яті «Героїв майдану»,річниці ЧАЕС :зустрічі з ліквідатором аварії на ЧАЕС Завгороднім І.І. Незабутніми сторінки пам’яті до 70-річчя Перемоги: День примирення і пам’яті, лінійка-реквієм «Пам’ятаємо 45», урок – мітинг «За перемогу вдячні дідам»,зустріч з ветераном ВВв Пашківським М.А . Велику допомогу школі надають батьки ,які є активними учасниками навчально-виховного процесу і не байдужі до проблем закладу.

Плідна творча праця педагогічного та учнівського колективу має певні здобутки у вихованні підростаючого покоління: Дончук-Донцов Петро - переможець міського конкурсу «Учень року-2014» у номінації: «Інтелектуал »,команда учнів виборола ІІ місце у міському фестивалі «Козацький гарт», ІІІ місце у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Захистимо країну від лиха » ІІ місце у міському фестивалі з енергозбереження та ін..
Віримо в те , що наші діти навчатимуться і будуть розвиватися під мирним небом України,а новий навчальний рік принесе нові здобутки та звершення на освітянській ниві.

Кiлькiсть переглядiв: 198

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.