ЗОШ №10 – затишний сучасний освітній заклад

/Files/images/зош 10 вісник 2015.jpeg/Files/images/зош 10 вісник 2015 1.jpeg/Files/images/зош 10 вісник 2015 2.JPG/Files/images/зош 10 вісник 2015 3.JPG/Files/images/зош 10 вісник 2015 4.JPG/Files/images/зош 10 вісник 2015 5.JPG Кожен навчальний рік приносить із собою нові сподівання й очікування, певні здобутки, перспективні плани і прогнози. Яким був цей навчальний рік для нас, для школи, яка вже другий рік під керівництвом нового складу розправляє крила для вільного польоту творчих ідей, ініціативи та самоствердження. Перш за все, це збільшення контингенту школи не тільки кількісно, а й якісно. Маємо сподівання, що в майбутньому кожна дитина, яка проживає в мікрорайоні школи, не оминатиме її порогів, адже в атмосфері креативу, теплих і дружніх стосунків ровесників, спільної праці з мудрими і досвідченими вчителями, яка панує в нашій школі, плекається особистість учня як інтелектуально, фізично та духовно зрілого громадянина України. Саме це є пріоритетним завданням нашого колективу. Колективу, який віддано працює на власний авторитет та імідж школи, адже 10-а - одна така в мікрорайоні Смолка. Колективу однодумців, адже 14 учителів, а це 36% усіх педагогів, є випускниками нашої школи, 3 родини вчителів працює в нашій школі: родина Шевчуків – Марія Степанівна і Олександр Петрович; Пісоцьких – Інна Миколаївна і Дмитро Віталійович (чоловіки і дружини); родина Мосійчук - Наталія Михайлівна та Ірина Петрівна (мама і донька), 10 учнів та 8 випускників є дітьми наших учителів. Отже, школа № 10 – велика дружна родина.

Помітний ріст показників участі учнів нашої школи в предметних олімпіадах міського рівня (7 призерів):
• І місце з біології – Сорока Олександра, 8-Б клас, учитель Вагнер Н.Б.;
• ІІ місце з української мови та літератури - Лавренюк Ірина, 9-Б клас, учитель Ульянова О.В.;
• ІІ місце з математики – Ткачук Інга, 5 клас, учитель Мосійчук Н.М.;
• ІІІ місце з математики – Антонюк Дмитро, 6-А клас, учитель Штиль Л.В.;
• ІІІ місце з фізики – Ткачук Богдан, 10 клас, учитель Підкаура Н.В.;
• ІІІ місце з географії – Сорока Олександра, 8-Б клас, учитель Капустінська Є.А.;
• ІІІ місце з обслуговуючої праці – Овдійчук Марина, 11клас, учитель Запаловська Т.В.

Нехай це і невелика кількість, але в порівнянні з минулими роками це неабиякий результат. Гордістю в олімпіадних здобутках є учениця 8-Б класу Сорока Олександра, яка здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському рівні.

Неабияка заслуга в цьому вчителя Вагнер Наталії Борисівни, яка підготувала ученицю до інтелектуального конкурсу такого рівня. Тому-то Олександра за підсумками року отримала шкільну номінацію «Гордість року», а Наталія Борисівна «Учитель року». Номінацію «Професіонал року» присвоєно Лавренюк Ользі Петрівні, яка отримала диплом фіналіста на обласному етапі конкуру «Учитель року-2015» у номінації «Образотворче мистецтво» та є педагогічним керівником науково-дослідницької роботи МАН Лавренюк Ірини, учениці 9-Б класу, яка отримала диплом ІІ ступеня обласного рівня. І це не перше досягнення Ольги Петрівни як керівника на дослідницькій ниві. Та й зрештою наші вчителі намагаються активно випробовувати свої професійні здібності у різних конкурсах. І саме конкурс «Учитель року - 2015» є для нашої школи плідним, адже, крім призера на обласному рівні, маємо лауреата у номінації «Українська мова та література», вчитель Ульянова Олена Владиславівна, та переможця у номінації «Правознавство», вчитель Рафєєв Микола Миколайович.

Діяльність педагогічного колективу школи спрямована на розвиток творчого потенціалу особистості, створення сприятливих умов для навчання і виховання інтелектуальних і творчо обдарованих дітей, які є неодноразовими переможцями та призерами різноманітних конкурсів: мовно-літературний ім.Т.Г.Шевченка (1 переможець та 1 призер), ХІV Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика (1 переможець та 2 призери), конкурс на кращий твір «До Лесі наша думка лине» (7 призерів), міський етап конкурсу читців-декламаторів поезій Т.Г. Шевченка (1 призер), літературний конкурс «Захистимо країну від лиха» (3 призери), конкурс з математики «Кенгуру» (13 срібних сертифікатів), конкурс з інформатики «Бобер» (1 відмінний результат та 7 добрих), баскетбол (ІІ місце), гандбол (ІІІ місце), волейбол (дівчата) (І місце), волейбол (хлопці) (ІІ місце), баскетбол (ІІІ місце), «Поліські візерунки» (І місце-обласний етап), «Майбутнє Полісся» в номінації «Малюнок» (І місце), «Паперовий світ» в номінації «Аплікація» (ІІ місце - обласний етап), «Новорічний вернісаж» (2 переможці, 1 призер), «Податки очима дітей» (2 переможці, 4 призери), «Сонячне коло» (1 призер), змагання зі стрільби з пневмонічної гвинтівки (І місце-міський етап), ІІ місце (зональний етап).

Під керівництвом учителів фізичної культури Шевчука О.П. та Пісоцького Д.В. спортсмени нашої школи стали найактивнішими учасниками 62 міської спартакіади, взявши участь у всіх видах спорту за програмою міської спартакіади, вибороли найбільшу кількість призових місць, зокрема перші місця у Всеукраїнських спортивних іграх «Старти надій» та Всеукраїнському спортивно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт».

Учні нашої школи забезпечували суддівство на змаганнях зі спортивного туризму «Молодь за здоров’я –молодь за туризм», так як вони - абсолютні чемпіони протягом останніх п’яти років та постійні учасники обласних змагань.
Команда школи «220» запалила серця не лише в учнів школи, а й зайняла III - місце у обласному етапі XXI Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Керівниками команди є ЗДВР Шевчук Т.П. та вчитель музики Дмитренко Т.О.
Творчі, вокально-обдаровані учні є постійними учасниками шкільних фестивалів, міських конкурсів та заходів. Орлова Олександра, учениця 4-А класу, зайняла І місце в міському конкурсі виконавців естрадної пісні «Сонячне коло» у віковій категорії 10-14 років.

ЗОШ №10 – школа художньо-естетичного профілю, проте в школі щороку збільшується кількість класів з поглибленим вивченням математики. З метою особистісного підходу до навчання учнів 5-9-их класів, надання якісних освітніх послуг, забезпечення вивчення базових предметів на більш високому рівні було організовано вивчення окремих предметів в диференційованих групах.
Наш навчальний заклад є центром ігрових та силових напрямків спорту. Спортивний комплекс заповнений як під час навчання, так і в вечірній час. Власними силами школи облаштовується спортивний майданчик, вже обладнано стадіон з мініфутболу, волейбольна площадка, площадка з пляжного волейболу. На даний час обладнується баскетбольна площадка. У 2015-2016 навчальному році в початкових класах вводиться година хореографії. Це дасть можливість розвивати в дітей пластичність, відчуття ритму, навички танцювальних рухів.

Оскільки школа знаходиться на околиці міста, колектив школи робить усе можливе для того, щоб вона дійсно стала освітнім та культурним осередком мікрорайону.

Вакульчук А.В., Шевчук Т.П., заступники директора

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.