Узагальнені матеріали про роботу
НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня»
за 2014-2015 н.р.

Всю історію свого існування НВК “Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня” є одним із флагманів освіти Новограда – Волинського. Своєрідним індикатором наполегливої праці педагогічного колективу та високого рівня освітніх послуг є те, що останні роки постійно зростає кількість учнів, яких на початок навчального року було 745, тоді як у 2013 році ця цифра складала 720 вихованців.
Славу та високий рейтинг навчального закладу плідною працею формують вчительський, учнівський та батьківський колективи.

Інформація про здобутки педагогічного та учнівського колективів постійно висвітлюється на сайті міської ради, ІМЦ, НВК та у пресі.

У грудні 2014 року була підписана угода та реалізується міжнародний проект «Відкрита Польща».

На міську педагогічну виставку «Інноваційні педагогічні технології в навчально-виховному процесі - 2015» було представлено 11 творчих доробок педагогічних працівників НВК (у минулому році - 16), роботи Юрченко О.М., Морозюк О.М., та Яковенко Я.О. відзначені дипломами ІІ ступеня ХVIІІ виставки педагогічних технологій «Сучасна освіта Житомирщини 2015».

До проекту «Методична скарбничка», який реалізується на сайті Новоград-Волинського ІМЦ у 2015 долучилися 12 вчителів НВК, які подали 29 методичних розробок уроків та виховних заходів. Найактивнішими були вчителі: Букша Т.Д., Хмільовська В.А., Будерацька Л.П. та Коптійчук О.П.

Вчитель української мови та літератури Букша Т.А. брала активну участь у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності «Вчитель року 2015».

Про змістовну, результативну працю вчителів та учнів свідчить неповний перелік здобутків навчального закладу на міському та обласному рівнях. Гімназисти досить успішно взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з базових дисциплін (11 призерів у ІІІ етапі у Всекраїнських предметних олімпіад підготували вчителі Мальцева В.Ф., Вітренко В.В., Євтушина М.О., Поліщук Н.О., Андрійчук Л.М., Осадчук Г.Г., Чумак О.В., Савчук Т.А., Тапал Н.В. та 39 – у ІІ етапі, вчителі Мартинюк Л.І., Грінь О.А., Антипчук Л.А., Кучинська В.Г., Василюк А.М., Яценко В.М., Забродська Н.О., Юрченко О.М. ), міжнародній математичній олімпіаді “Кенгуру” (129 учасників), Всеукраїнському фізичному конкурсі „Левеня” (39 учасники), Всеукраїнському історичному конкурсі «Лелека» (42 учасники), та конкурсах з англійської мови «Грінвіч» (40 учасників), «Пазл» (38 учасників).


На міський конкурс – захист робіт МАН було представлено 5 наукових робіт. У міському конкурсі “Учень 2015 року“ гімназисти відстоювали честь навчального закладу у трьох номінаціях, а учень 11 класу Антипчук Юрій став переможцем у номінації «Інтелектуал року» .

На міських змаганнях учні НВК здобули ІІ місце у конкурсі пісні та строю міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Захисник Вітчизни» та І місце за командирські якості капітана команди «Гімназист».

На традиційному святі “День науки” було відзначено та нагороджено кращих учнів і вчителів НВК „Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня”.

На виконання рішення колегії управління освіти і науки від 24.04.2010 р. №1, наказу управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради від 17.05.2010 р. № 215 та з метою впровадження концепції профільного навчання у старшій школі, забезпечення потреб учнів у вивченні додаткових предметів у навчальному закладі продовжується робота мобільних динамічних груп у 11-их класах.

Значні здобутки мають гімназисти і в спорті на міському рівні, (вчителі Чернецький Ю.Л., Бурковський В.П. та Шуляк, Л.В.). Команда гімназистів НВК має такі перемоги:
- футбол ( збірна НВК) – ІІ місце ;
- баскетбол (хлопці) – І місце;
- баскетбол (дівчата) – І місце;
- гандбол (хлопці) – ІІ місце;
- гандбол (дівчата) – ІІІ місце;
- «Козацький гарт» - ІІІ місце;

Учні початкових класів також традиційно брали участь у міжнародному конкурсі імені Петра Яцика (учениця вчителя Шевчук О.П. зайняла ІІ на міському етапі), міжнародному інтерактивному природничому конкурсі “Колосок” (178 учасників), міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру” (57 учасників);

Традиційними вже стали мала олімпіада з української та англійської мов, математики, природознавства, інтелектуальні ігри, конкурси і марафони серед учнів 2-4 класів початкової школи.

У лютому 2015 року до 144-ї річниці від дня народження Лесі Українки у НВК було проведено низку заходів та вже традиційну науково-практичну конференцію “Я маю в серці те, що не вмирає...”

Високої оцінки заслуговує робота “Євроклубу” (Іванченко С.В.) Дебатники стали активними учасниками міських семінарів, які проводились на базі НВК. Також гімназисти брали участь у таких заходах:
- Волинський обласний Дебатний турнір «Вступ України в ЄС: позитивні та негативні наслідки» (І місце) – 29.09.2014;
– велика гра «Що? Де? Коли?» - 17.10.2014;
– брейн-ринг «Права людини в демократичному суспільстві» - 24.11.2014;
– виставка малюнків до Дня прав людини – 05.12.2014;
– участь у проекті «Відкрита Польща» - грудень-березень 2014-15 року;
– дебати «Українська армія: регулярна чи контрактна» - 16.03.15;
– велика гра «Що? Де? Коли?» - 27.03.2015;
– тренувальні дебати «Свобода слова та повага до релігії» - 10.04.2015;
– міський брейн-ринг «Бути європейцем» (І місце) – 27.04.15;
– Всеукраїнський регіональний турнір «Бути європейцем» (ІІІ місце) – 19.05.15.

Протягом 2014-15 н.р. у НВК було обладнано третій комп’ютерний клас, який використовується у навчально-виховному процесі та надання додаткових освітніх послуг;

Понад 80-90 % (за декілька років) випускників гімназії вступають до престижних вищих навчальних закладів України на бюджетну форму навчання та до ВУЗів Польщі, що свідчить про високу якість знань та рівень підготовки гімназистів, адже за результатами ЗНО навчальний комплекс вже традиційно входить у п’ятірку кращих навчальних закладів Житомирської області:
Цьогорічне ЗНО з української мови та літератури, результати якого зараховувались як ДПА, засвідчило високий рівень знань випускників, а медалісти із запасом підтвердили свої відзнаки.

Однак навчальний заклад не стоїть на місці та осторонь новітніх освітніх технологій, адже щоб зберігати провідні позиції лідера, необхідно постійно розвиватись. Так на 2015-2016 н.р. заплановані такі напрямки подальшого розвитку НВК:
– обладнання четвертого комп’ютерного кабінету, оснащеного сучасною мультимедійною технікою;
– співпраця з Національним Авіаційним Університетом з метою організації підготовчих курсів на базі НВК;
– повна реалізація проекту «Відкрита Польща» на взаємовигідних засадах;
– розширення переліку іноземних мов, які вивчаються в гімназії;
– створення на базі комп’ютерного класу центру оцінювання якості освіти для більш об’єктивного визначення рівня знань та умінь учнів середньої та старшої школи.

В.М.Яценко, В.В. Ломова, заступники директора НВК

Кiлькiсть переглядiв: 389

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.