Інформація
про роботу та досягнення
дошкільного навчального закладу №9 за 2014-2015 н.р.
та перспективи розвитку закладу на новий 2015-2016 н.р.

/Files/images/днз 9 вісник 2015.JPG/Files/images/днз 9 вісник 2015 1.JPG/Files/images/днз 9 вісник 2015 2.JPG/Files/images/днз 9 вісник 2015 3.jpg/Files/images/днз 9 вісник 2015 4.JPG Діяльність дошкільного навчального закладу №9 направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти : збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту; виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.
В дошкільному навчальному закладі №9 функціонує 2 групи дошкільного віку, в яких виховується 62 дитини дошкільного віку. Педагогічний персонал складається з 6 осіб, з них – завідуюча, 4 вихователі, музичний керівник, старша медсестра.
ДНЗ №9 працює за гуманною педагогікою Ш. Амонашвілі. Досвід роботи закладу педагоги зібрали у порт фоліо ДНЗ і презентували на міському заході «Порт фоліо ДНЗ: рефлексійна газета». Вихователі є постійними учасниками міських методичних заходів.
Для підвищення педагогічної майстерності вихователів були проведені консультації, педагогічні ради, майстер-класи.
На початку навчального року розробили план методичної роботи з образотворчої діяльності. Підготували і провели семінар: « Пріоритетні завдання художньо-естетичного виховання дітей дошкільного віку» (вихователі Горбатюк І.І та Кузьменко Л.П). Спланували роботу із зображувальної діяльності з використанням нових технік малювання (колаж, кляксографія, штампування,обривання об’ємної аплікації). Збагатили предметно-ігрове середовище, підібрали матеріал для зображувальної діяльності, виготовили атрибути та маски для проведення сюжетно-рольових ігор. Обговорювали набутий досвіды із зображувальної діяльності на педагогічній раді .
З цією метою був проведений семінар – практикум: «Створення розвивального середовища для самостійної художньої діяльності дітей», на якому вихователі Горбатюк І.І.та Гудзь Ю.Г показали на занятті вміння дітей використовувати нетрадиційні техніки малювання, насолоджуватись виробами виготовленими власними руками. Семінар – практикум пройшов у формі інтерактивного спілкування вихователів, вчителів та батьків, Обговорювали також проблеми сімейного виховання, наголошували на необхідності та актуальності створення куточків для самостійної художньої діяльності вдома, для розвитку природних задатків і здібностей дітей, обмінювалися досвідом.
Стало доброю традицією проводити відкриті заходи за участі батьків, які в свою чергу з великим ентузіазмом готовляться до конкурсів, змагань, свят. Одне з яких було проведено у листопаді 2014 року «Здрастуй Осінь золота, урожайна і багата!» Батьківські збори: «Стилі виховання дитини в сім’ї» за методикою навчання і виховання Ш.О. Амонашвілі та «Про безпеку треба знати, про безпеку треба дбати!», які носили навчально-виховний характер. Було проведено акцію: «Батьківське віконечко», конкурс «Мій квітучий садочок». Велика увага приділялась протягом року патріотичному вихованню. Було проведено цикл бесід, занять з даної теми та акція: «Ми за мир».
Батьками був організований урочистий концерт до Дня дошкільника, на якому працівників садочка вітав гурт «Чарівниця» (с.Пилиповичі) та батьки з дітьми дошкільного закладу.
Вихователі груп поповнили консультативний матеріал: «Для молодих батьків» та в «Сім’ї росте дитина», поради батькам з виховання правильної звуковимови у дітей: «Щоб ротик був слухняним», поради з безпеки життєдіяльності дітей, права дитини. Збагатили предметно-ігрове середовище іграшками та дидактичним матеріалом.
Основне завдання дошкільного закладу - збереження життя та здоров’я дітей. З цією метою були проведені цикл занять для дітей та батьків з питань ОБЖД, збагатили та закріпили практичні вміння щодо правил безпечної поведінки своїх дітей в різноманітних життєвих ситуаціях, а також запобіганню нещасних випадків. Протягом року проводивсь ряд тематичних занять з безпеки життєдіяльності «Вогонь наш друг, наш ворог», «Сам вдома», « Азбука безпеки», «Небезпека від вогню, газу, води», «Будьте здорові!», Небезпека отруєння», «Небезпека зимоньки -зими», « Обережно - незнайомці!», «Права дитини», «Обережно, туберкульоз!».
Відбулась зустріч з пожежниками та працівниками правоохоронних органів.
Протягом цього навчального року налагодилась співпраця з адміністрацією та педагогами ЗОШ I-III ст. №10 м. Новограда –Волинського, а також з адміністрацією дитячої бібліотеки.
Завдяки активній діяльності батьківського комітету та батьків, бюджетних коштів, матеріально-технічна база дитячого садка у 2014-2015 році значно покращилась. Під час підготовки до нового навчального року зроблено наступне :
- капітальний ремонт ігрової кімнати в старшій групі;
- капітальний ремонт кухні в старшій групі із заміною меблів;
- капітальний ремонт кабінету завгоспа;
- проведені ремонтні роботи в адміністративному приміщенні, харчоблоці та ігрових майданчиках; частково замінено посуд на харчоблоці та в групах, придбано іграшки , канцтовари та миючі засоби.
Протягом року на баланс централізованої бухгалтерії управління освіти і науки приймалось чимало матеріалів та матеріальних цінностей від батьків.
В цьому році прийнято на роботу 1 педагогічний працівники з вищою не фаховою освітою. Пройшли курсову перепідготовку вихователь молодшої групи Гудзь Ю.Г. на відповідність займаній посаді та завідуюча Мисько В.М. протестувалась на відповідність займаній посаді керівника.
У наступному 2015 – 2016 н.р. педагогічний колектив ДНЗ планує приймати активну участь в методичних заходах міста, друкуватися в періодичних виданнях. Педагоги працюватимуть над власними портфоліо, педколектив продовжуватиме роботу над електронною базою ППД, традиційними святами та розвагами в ДНЗ тощо.


Перспективи розвитку закладу
Будівництво павільйонів на ігровому майданчику, введення в штатний розпис посади фізінструктора ,придбання нового сучасного комп’ютера.

Найбільша проблема: капітальний ремонт харчоблоку і пральні ,заміна вікон і дверей в адміністративному приміщенні.

Завідуюча В.М.Мисько

Кiлькiсть переглядiв: 289

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.