Робота та досягнення навчального закладу № 8 за 2014-2015 н.р.

/Files/images/днз 8 вісник 2015.jpg/Files/images/днз 8 вісник 2015 1.jpg/Files/images/днз 8 вісник 2015 2.jpg
ДНЗ – це той осередок, у якому дитина живе у найважливіший для свого розвитку період, період отримання незабутніх вражень буття, період розвитку особистісних якостей і від того, які створили ми умови залежить не тільки її майбутнє, а й майбутнє родини і нашої країни.

Педагогічний колектив спрямовує свою роботу на реалізацію принципу особистісно-орієнтованого виховання і навчання дітей, на зміцнення та збереження фізичного і психічного здоров’я, на формування активної життєвої позиції щодо власного здоров’я та власної безпеки; мовленнєвої, комунікативної, компетенції.

Навчально-виховна робота з дітьми проводиться відповідно до завдань і вимог Базового компонента дошкільної освіти, Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Робота педагогічного колективу спрямована на формування педагогічної компетентності педагогів, їх професійній зрілості.

Колектив дошкільного навчального закладу №8 є учасником фестивалів, виставок, заходів, що проводяться в нашому місті. За останній рік творча злагоджена робота всіх працівників дошкільного закладу відмічалася різними нагородами, грамотами, подяками.
За 2014 – 2015 навчальний рік ми отримали:
Подяку міського голови – за активну участь у міському Великодньому фестивалі, значний внесок у збір волонтерської благодійної допомоги для захисників нашої держави та підтримку їх бойового духу.
Грамоту управління освіти і науки Новоград – Волинської міської ради – за творчий, інноваційний підхід до підготовки і проведення міських методичних заходів та з нагоди Дня дошкілля.
Диплом переможця в номінації «Освітянський олімп» в рейтингу популярності «Гордість міста »отримала вихователь – методист Семенець Марія Олександрівна.

- Приймали участь Новоград-Волинському: конкурс-огляд електронних банків ППД дошкільних навчальних закладів.
- Фестиваль діяльнісної педагогіки: вихователі ДНЗ № 8 презентували рефлексивні вправи, що сприяють самопізнанню дітей дошкільного віку.(Поліщук В.В., Дроботюк С.А.)
- Презентували порт фоліо свого дошкільного навчального закладу.(Шкабара Р.Л., Ліщишина С.В.)
- Створили сайт дошкільного навчального закладу № 8(Дроботюк С.А.)
- Педагогічні читання «Рефлексія: від філософських витоків – до педагогічного аспекту»(Семенець М.О.)
- Виставка «Сучасна освіта м.Новограда-Волинського-2015»(Остапчук В.П., Франчук Н.В.)
- Провели міське методичне об’єднання музичних керівників « Ігрова методика навчання співам дітей дошкільного віку»
- На базі ДНЗ № 8 пройшов семінар «Звягельські діалоги» за участі С.О.Ладивір темою якого було «Дорослі і діти готові до школи».
- Приймали активну участь у проекті «Рефлексивні запитання як засіб розвитку чуттєвої сфери дошкільників» та створення авторських збірок членам клубу дошкільної еліти. (Семенець М.О.)


Кiлькiсть переглядiв: 263

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.