Інформація про роботу ДНЗ №6 за 2014-2015 н.р. та перспективи розвитку на новий 2015-2016 н.р.

/Files/images/днз 6 вісник 2015.JPG/Files/images/днз 6 вісник 2015 2.JPG/Files/images/днз 6 вісник 2015 3.JPG/Files/images/днз 6 вісник 2015 1.JPG Діяльність дошкільного навчального закладу №6 в 2014-2015 навчальному році спрямовувалася на зміцнення здоров'я вихованців в процесі системного використання фізкультурних та оздоровчо-виховних заходів, удосконалення мовленнєвої діяльності дітей шляхом впровадження психолінгвотерапії, коректурних таблиць та асоціативних карт, забезпечення системності у формуванні правових та економічних знань вихованців, оптимістично та патріотично налаштованої особистості дошкільника в процесі різних форм навчально-виховної роботи та співпраці з батьками, в тім числі і участі вихованців, колективу працівників та батьків в акціях підтримки та благодійної допомоги учасникам АТО.

Протягом року з допомогою батьків поповнювалася навчально-матеріальна база, ігрове обладнання майданчиків.

Значна увага приділялася плануванню і проведенню освітньої роботи з безпеки життєдіяльності дітей: правил дорожнього руху, поведінки на вулицях, у транспорті, при зустрічах з незнайомими людьми, безпечної поведінки під час відпочинку на сонці, в морозну погоду, на воді, у лісі, користування електричними і газовими приладами, запобігання харчовим отруєнням і кишковим інфекціям, формуванню навиків поведінки в небезпечних ситуаціях, евакуації з приміщень. Позитивним досвідом з колегами з даного питання ділилася вихователь Повторейко Л.І.

Підвищенню ефективності освітньо-виховного процесу в закладі сприяла методична робота з кадрами: проведення групових та індивідуальних консультацій, семінарів-практикумів, методичних годин, традиційний огляд-конкурс занять та інших навчально-виховних заходів у всіх педагогів закладу на кращу майстерність, пошук нетрадиційних форм роботи з дітьми та батьками, впровадження інноваційних інтерактивних технологій навчально-виховного процесу, проведений в рамках методичних місячників в листопаді та квітні 2015 року, організація тематичних виставок, розробка та впровадження примірного перспективно-календарного планування роботи з дітьми, активна участь педагогів у міських та обласних методичних заходах.

Розширенню та узагальненню знань, отриманню практичних навиків педагогами дошкільних навчальних закладів міста сприяло чергове засідання постійно діючого міського консультпункту на базі ДНЗ на тему «Забезпечення цілісного підходу до формування мовленнєвої компетенції дошкільників», підготовлене та проведене завідуючою Медведчук З.П. та вихователем-методистом Рижківською Р.М.

Досвідом корекційної роботи з дітьми з особливими потребами на міському семінарі-практикумі для вчителів-логопедів, психологів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста, вихователів-методистів ДНЗ на тему «Використання психолінгвотерапії для корекції психічного та мовленнєвого розвитку дітей» ділилися вчитель-логопед Савчук І.В. та практичний психолог Михальчук Л.І.

Матеріали організації корекційного навчання і виховання дітей з особливими потребами з досвіду роботи практичного психолога
Михальчук Л.І., представлені на обласну виставку «Освіта – 2015», відзначені дипломом першого ступеня у номінації «Впровадження інновацій навчання і виховання дітей з особливими потребами».

Активно навчалися і брали участь педагоги закладу у міському фестивалі діяльнісної педагогіки, модераторами якого були вихователі закладу Андрушко Т.Л., Комарова С.А., Повторейко Л.І., Челядіна Л.С.,
Михнюк С.П., Бірюк Г.В.

Вихователі Повторейко Л.І. та Челядіна Л.С. – учасники міського проекту «Рефлексивні запитання як засіб розвитку чуттєвої сфери дошкільників»
Вихователь-методист Рижківська Р.М. познайомила педагогів ДНЗ з поглядами українських вчених про психологічні основи рефлексивного компоненту на міських педагогічних читаннях.

Планом на наступний навчальний рік передбачається продовження роботи на базі ДНЗ міського консульпункту з питань розвитку мовлення дошкільників, розвитку мовленнєвої компетенції педагогів та батьків, засідань методоб'єднань, семінару-практикуму. Передбачається обмін досвідом з колегами міста з питань навчання складанню віршів, казок, описових, творчих розповідей, участь педагогів у міських та обласних методичних заходах. Продовжуватиметься на базі ДНЗ робота міської творчої групи з питань перспективно-календарного планування навчально-виховного процесу в ДНЗ.

Завідуюча Медведчук З.П.
Вихователь-методист Рижківська Р.М.

Кiлькiсть переглядiв: 303

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.