Інформація про роботу та досягнення ДНЗ №15 за 2014-2015 н.р. та перспективи розвитку закладу на новий 2015-2016 н.р.

На базі ДНЗ № 15 «Світлячок» функціонує 6 груп в яких виховується 164 дитини. Педагогічний персонал складається з 19 осіб, з них 12 вихователів, вчитель-логопед, хореограф та інструктор з фізичного виховання.
Протягом року ДНЗ приймав активну участь у методичному житті міста. Так, у листопаді 2014 року в дошкільному закладі відбулося міське методичне об`єднання вихователів старших груп «Використання прийомів евритмії у практичній діяльності ДНЗ». В ході ММО вихователі мали змогу переглянути використання прийомів евритмії у інтегрованому занятті «Подорож до моря» (інструктор з фізичного виховання Супрунчук А.С.).

Дошкільний заклад не залишився осторонь подій, що відбуваються в державі, тому відгуком на актуальну патріотичну тему став теоретико-практичний семінар «Формування основ патріотичного виховання дітей дошкільного віку.» для вихователів старших та середніх груп міста.

Метою семінару було вдосконалення фахової майстерності педагогів, поглиблення психолого-педагогічних знань, удосконалення комунікативних вмінь, практичне вправляння у розв’язанні складних педагогічних ситуацій. Дана подія висвітлена в статті на сайті міста.

Для підвищення педагогічної майстерності вихователів були проведені консультації, педагогічні ради, майстер-класи, зокрема, «Українська глиняна іграшка» (вихователь Зінчук Т.В.), «Майстерня народної іграшки» про використання солоного тіста в створення народної іграшки (завідувач Лопатюк В.І.); театралізований тренінг для покращення педагогічних, театральних і режисерських вмінь вихователів «Вихователь – творча професія» (вихователь-методист Мельник А.М.). З метою підвищення професійної майстерності педагогів вихователями дошкільного закладу для колективного перегляду були підготовлені заняття про виховання любові до рідного міста, сімʼї, Батьківщини. На базі ДНЗ відбулася виставка-огляд різних видів театру,виготовлених вихователями,що посприяло поповненню розвивального середовища.
Для підвищення психологічної та педагогічної компетентності батьків, розуміння закономірностей розвитку дитини, батьки вихованців були залучені до участі у всіх заходах ДНЗ: семінарах, педагогічних радах, колективних переглядах; було організовано тиждень відкритих дверей, під час якого батьки мали змогу переглянути роботу вихователів з дошкільниками по театралізованій діяльності.
У дошкільному закладі значна увага приділяється безпеці життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу. У зв’язку з цим з 07.04.2015 р. по 07.05.2015 р. було проведено місячник безпеки «Увага! Діти на дорозі!». Вихователі підготували заняття, розваги, лялькові вистави, пішохідні переходи, цільові екскурсії до світлофора та ігри-тренінги про правила дорожнього руху.
Протягом навчального року дошкільний заклад брав активну участь у методичній роботі міста. На міській виставці «Сучасна освіта – 2015» були представлені два проекти «Наступність ДНЗ та ЗОШ» (завідувач Лопатюк В.І.) та «Я люблю Україну» (вихователь Токова Т.Г.); на педагогічних читаннях – вихователь-методист Мельник А.М. виступила з темою «Рефлексивний етап у психолого-педагогічному проектуванні (П3)»; також на фестивалі діяльнісної педагогіки майстер-класи показували вихователі: Недолюк Т.В., Сидорчук І.М., Краснощок С.О., Зінчук Т.В., Долнер І.М., Крупович Л.Л.; методичний доробок Зінчук Т.В. ввійшов у проект Новоград - Волинського клубу дошкільної еліти «Рефлексивні запитання як засіб удосконалення чуттєвої сфери дітей дошкільного віку». Також в лютому 2015 року відбулася презентація портфоліо ДНЗ, а на конкурсі-огляді електронних банків ППД в інформаційно-методичному центрі наш садочок представили вихователі Сидорчук І.М., Зінчук Т.В. та отримали схвальні відгуки присутніх.


З метою підвищення рівня якості освіти молодих вихователів на базі ДНЗ діяла «Школа молодого вихователя» керівник – вихователь Сидорчук І.М. та клуб для батьків «Школа батьківства» під керівництвом вихователя Зінчук Т.В.
Протягом всього навчального року вихованці ДНЗ приймають активну участь у культурному житті міста. 25 квітня 2015 року ансамбль «Світлячок» та вихованка групи «Калинка» Скаковська Юлія брали участь у щорічному вокально-хореографічному фестивалі «Червона калина». Ансамбль «Світлячок» зайняв ІІІ місце, за що був нагороджений дипломом за творчий розвиток та самовдосконалення.

У квітні 2015 року редакцією газети «Лесин край» був оголошений конкурс «Моя мама найкраща» на який відгукнулися вихованці та батьки нашого садочка, за що отримали подяки від головного редактора газети «Лесин край».
У наступному 2015 - 2016н.р. педагогічний колектив ДНЗ планує провести методобʼєднання, створити сайт ДНЗ, друкуватися в періодичних виданнях. Молоді спеціалісти працюватимуть над власним портфоліо, педколектив продовжуватиме роботу над електронною базою ППД, традиційними святами та розвагами в ДНЗ: родинне свято, спортивне, тощо.

Удосконалення матеріально технічної бази передбачає придбання холодильника для молочної продукції, здійснення капітального
ремонту харчоблоку та пральні, заміну вхідних дверей та огорожі території ДНЗ, придбання мʼякого інвентаря: матраців, постільної білизни.

Завідуюча В.І. Лопатюк
Вихователь методист А.М. Мельник
Кiлькiсть переглядiв: 251

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.