Інформація про роботу та досягнення
Новоград-Волинського ЦНТТУМ за 2014-2015 н.р.
та перспективи розвитку на новий 2015-2016 н.р.

В Новоград – Волинському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді в 2014 - 2015 навчальному році навчально – виховний процес здійснювався 13 педагогами, організовано роботу 15 гуртків та студій в 40 групах дітей, де займались 620 дітей. Гуртки працювали згідно з угодами в навчальних закладах міста : НВК, ЗОШ №2, ЗОШ №3, СШ №4, ЗОШ №5, ЗОШ №6, ЗОШ №7, ЗОШ №8, ЗОШ №9, ЗОШ № 10 та на базі ЦНТТУМ.

Для розвитку технічної творчості дітей та профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді міста налагоджено тісні зв‘язки з Новоград – Волинським професійним ліцеєм (директор Паламарчук М.Є.), Житомирським кооперативним коледжем бізнесу і права (директор Кравчук В.П.), промисловими підприємствами міста – «Техна» (директор Рибінський В.І.), меблевою фабрикою «Мірт» (директор Ющенко О.М.).

В поточному навчальному році була забезпечена участь всіх педагогічних працівників у методичній роботі, яка й реалізовувалася через колективні та індивідуальні форми її організації: засідання педагогічної ради, методичні об’єднання, наради, методичні оперативки, самоосвіту педагогів.
Участь Новоград-Волинського ЦНТТУМ в обласних виставках, конкурсах, змаганнях.

В 9 обласній виставці-конкурсі «Паперовий світ» 14 -15 жовтня 2014 року приймали участь керівник гуртка Ільчук Надія Миколаївна та вихованка Гришечкіна Аліна, яка стала абсолютним переможцем в номінації «Підвісні конструкції».

17-18 жовтня 2014 року в обласній виставці-конкурсі «Поліські візерунки» приймали участь керівник гуртка Свиденюк Галина Леонідівна та вихованка Поліщук Анастасія, яка зайняла ІІ місце в номінації «Штучні квіти».

27-28 лютого 2015 року в 9 обласній виставці – конкурсі «Моделювання одягу» приймали участь керівник делегації – Свиденюк Галина Леонідівна та вихованка гуртка «Дизайн одягу» Ковальчук Анна, яка здобула ІІІ місце серед конкурсантів в номінації «Шитий одяг» та отримала диплом третього ступеня.

20-21 березня 2015 року в обласній виставці-конкурсі «Чарівна нитка» приймали участь керівник гуртка Скворцова Світлана Василівна та її вихованці. Команда отримала дипломи «За втілення творчого задуму» та « Трудомісткість виконання роботи».

27-28 березня 2015 року в обласному конкурсі - змаганні з авіамодельного спорту приймала участь команда керівника гуртка Замули Олександра Миколайовича. Вихованець Слатвінський Тарас зайняв ІІ місце, Вознюк Дмитро ІІ місце, а в результаті загальнокомандне 4 місце.

24-25 квітня 2015 року в обласній спартакіаді з технічних видів спорту взяла участь команда вихованців ЦНТТУМ під керівництвом Замули Олександра Миколайовича та Лисюка Сергія Олеговича. Учні зайняли загальнокомандне 4 місце.

7-8 травня 2015 року в обласному конкурсі-змаганні з ракетомодельного спорту приймали участь керівник гуртка Татаринцев Віктор Петрович та його 4 вихованці. Результатом стало 4 загальне командне місце, а Кучинський Сергій зайняв ІІІ місце в номінації «Тривалість польоту на роторі».

15-16 травня 2015 року в І обласній виставці-конкурсі «Іграшковий дивосвіт» приймали участь керівник делегації Свиденюк Галина Леонідівна та 3 вихованці Новоград – Волинського ЦНТТУМ. Результат – 12 загальнокомандне місце.

З метою виявлення і підтримки талановитих дітей, розвитку творчих здібностей та пізнавальної активності школярів в цьому навчальному році проведено ряд масових заходів, виставок, конкурсів, презентацій творчих робіт дітей тощо.
З метою популяризації декоративно - прикладних видів творчості серед школярів у вересні відкрито тематичну виставку кращих робіт гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та День відкритих дверей. Близько 200 виробів, а це - сувеніри, фігурки, квіти, мініатюри із бісеру, в‘язання, роботи з солоного тіста, гіпсу, образотворчого мистецтва, аплікації, картини і панно з природних матеріалів, обереги, зібрано на цій виставці. Всі представлені роботи зроблені власними руками дітей під час занять на гуртках, а також разом з батьками, друзями. Вході презентації ЦНТТУМ 9 дітей відзначено грантами Благодійного фонду Литвина «Майбутнє Полісся.»
Масові заходи Новоград – Волинського ЦНТТУМ

На базі ЦНТТУМ 21 листопада 2014 року відбулося свято творчості
«Золоті руки ЦНТТУМ», під час якого відзначено 23 дітей – переможців, учасників обласних, міських конкурсів, змагань з технічної творчості та їх фото вивішено в фойє на стенді «Золоті руки».

В народознавчому святі «Андріївські вечорниці» 12 грудня 2015 року взяли участь колеги Рівненського ЦНТТУМ. Під час зустрічі педагоги мали можливість обмінятися досвідом роботи з організації позашкільної освіти.

В період новорічно – різдвяних свят 23 - 25 грудня 2014 року на базі Молодіжного центру організовано та проведено міську виставку – конкурс «Новорічний вернісаж», в ході якої презентовано більше 350 робіт, композицій та сувенірів. 50 переможців та кращих дітей нагороджено грамотами та подарунками.

З метою організації змістовного дозвілля дітей та популяризації технічної творчості на зимових канікулах в закладі відбулися майстер-класи ліплення з солоного тіста «Місяць та миші» (керівник гуртка Бурлаченко Оксана Володимирівна) та виготовлення виробів з природних матеріалів «Кавове серце» (керівник гуртка Ільчук Надія Миколаївна).

З майстром традиційного народного мистецтва, членом Національної спілки художників України Йосипом Борисовичем Осташинським 06 січня 2015 року на базі ЦНТТУМ відбулася творча зустріч, під час якої вихованці гуртків та педагоги мали можливість моделювати вироби з незвичного «будівельного» матеріалу – сірників.

Доброю традицією стало проведення ІІІ міського Великоднього фестивалю в Молодіжному центрі. Протягом фестивалю діти та жителі міста стали учасниками різнопланових заходів: інформаційно-просвітницьких зустрічей, майстер-класів, під час яких виготовлено писанки з бісеру, квітів, дерева, тканини та інших матеріалів. І, як підсумок, все це розмаїття, оформлене на святковому дереві, стало прикрасою центральної частини міста - Молодіжний центру. Крім того, проведено виставку – ярмарок «Золоті руки» - огляд та продаж творчих робіт дітей, батьків, майстрів народного промислу та всіх бажаючих; волонтерський збір коштів для потреб військовослужбовців в зону АТО, пораненим та благодійну акцію «Великодній кошик захиснику» - збір продуктів харчування,предметів гігієни, одягу дитячих поробок, вітань, малюнків для військовослужбовців в зону АТО, пораненим. Цього ж дня волонтерську допомогу відправлено в зону АТО в м. Артемівськ.

З метою військово – патріотичного виховання молоді 06 травня 2015 року на базі ЦНТТУМ відбулась зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни напередодні Дня Перемоги.

Для змістовного дозвілля дітей в пришкільних таборах вперіод з 02 червня по 15 червня 2015 року проведено майстер – класи з образотворчого та декоративно – ужиткового мистецтва, в яких охоплено близько 300 дітей.

Головною метою закладу є розвиток творчої особистості дитини, її пізнавальних інтересів та індивідуальних здібностей, гармонійного розвитку її потреб і творчого потенціалу, виховання самоорганізації та наполегливості у боротьбі за перемогу у конкурсах та змаганнях.

Для вирішення вищевказаного колектив закладу визначив перспективні шляхи розвитку :

- Створення оптимальних умов для роботи з обдарованими дітьми, дітьми з обмеженими фізичними можливостями, індивідуальної форми роботи.
- Відкриття нових гуртків та студій, відповідно до запитів та потреб дітей. Робота гуртків в ОСББ, підприємствах та установах.
- Проведення міських заходів, конкурсів, виставок згідно з розробленими положеннями. Координація цієї роботи з ІМЦ.
- Підвищення рівня підготовки та участі гуртківців до Всеукраїнських, обласних, міських конкурсів, змагань, виставок, тощо.
- Залучення батьків до активної співпраці з педагогами закладу, активізація роботи батьківського комітету та Ради ЦНТТУМ.
- Капітальний ремонт даху та приміщення ЦНТТУМ.

Директор ЦНТТУМ В.І.Найдюк
Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.