Інформаційний лист

Новоград-Волинський запрошує педагогів-новаторів
на ІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей
"Мій особистісно зорієнтований урок"

Серед шляхів удосконалення навчально-виховного процесу особливе місце у наш час займає особистісно зорієнтоване навчання. Це освітня технологія має на меті взаємний та плідний розвиток особистості педагога та його учнів на основі рівності в спілкуванні й партнерства в спільній діяльності. У цьому випадку основне завдання вчителя - надання допомоги учневі у визначенні свого ставлення до самого себе, інших людей, навколишнього світу, своєї професійної діяльності. Враховуючи ці важливі особливості освітньої технології педагоги міста Новограда-Волинського працюють над на науково-методичною проблемою «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження прогресивних педагогічних технологій на засадах особистісно-орієнтованого навчання та виховання». Дуже важливим внеском у вирішення проблеми освітян нашого міста має робота творчої групи вчителів української літератури загальноосвітніх навчальних закладів міста під керівництвом кандидата педагогічних наук А.М. Фасолі, старшого наукового співробітника лабораторії літературної освіти Інституту педагогіки Національної Академії педагогічних наук.
Як результат роботи освітян міста за проблемною темою став організований та проведений у нашому місті у квітні 2010 року Всеукраїнський фестиваль творчих педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок».

Організаторами були Міністерство освіти і науки України, Інститут педагогіки НАПН України, журнал «Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах», Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.
Відкриті уроки найкращих вчителів України з використанням ОЗОНу та їх детальне обговорення, робота дискусійних груп, майстер-класи та інші форми роботи дали значний імпульс у розвитку творчості педагогів. Про високий рівень організації Фестивалю говорить той факт, що його активними учасниками стали представники освітянської громади з 12 областей України й міста Києва, позитивні відгуки його учасників у центральній освітянський пресі. Саме тому, організатори вирішили вернутися у Новоград-Волинський та провести другий фестиваль!

Організатори зацікавлені у залученні науковців, викладачів, педагогів-практиків!

Усім хто цікавиться проблемами впровадження педагогічних інновацій, використанням особистісно зорієнтованого навчання, має творчі набутки і тим, хто лише роздумує про ОЗОН – це оголошення для вас!

12-13 жовтня 2011 року у м. Новограді-Волинському Житомирської області відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей
"Мій особистісно зорієнтований урок".

У програмі Фестивалю:

- виступи науковців та провідних методистів України з питань особистісно зорієнтованого навчання;
- презентація творчих напрацювань учасників фестивалю з питань особистісно зорієнтованого навчання української мови і літератури;
- проведення відкритих уроків і майстер-класів;
- виставка учнівських портфоліо досягнень;
- педагогічні дебати з проблем впровадження особистісно зорієнтованого навчання;
- робота проблемних груп;
- коло друзів;
- інші форми інтерактивного спілкування омоновців.

Заявки на участь у фестивалі надсилайте на адресу журналу "Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах" до 1 вересня 2011 року та на електронні адреси: anfas@ukr.net, pavel@linevich.com

Телефон для довідок: 04141-550-72, 066-817-94-09 (Ліневич Павло Казимирович)
095-726-16-55 (Фасоля Анатолій Миколайович)

Форма заявки:
Прізвище, ім"я, по батькові
Місце роботи, посада, науковий ступінь, звання
Адреса
Контактний телефон, E-mail
У рамках фестиваля планую Наприклад: виступ з теми (вказати), презентувати власний досвід, представити методичну розробку, пропоную власний майстер-клас із теми (вказати), відкритий урок (клас і тему вказати), тощо.
Адреса, прізвище, ім"я, по батькові, посадової особи для надсилання запрошення

Шановний учаснику Фестивалю педагогічних ідей
«Мій особістісно зорієнтований урок»!

Надсилаємо путівник і адреси готелів.1. До нас можна їхати маршрутним таксі з КиєваМаршрутні таксі "Київ-Рівне" відправляються щогодини з АС "Київ", що знаходиться за 500 м від залізничного вокзалу "Центральний" (вул. С. Петлюри, бувша Комінтерна).
Час у дорозі – 3,5 години. Вартість проїзду – 85 грн.
Місце можна забронювати за телефонами перевізників:
0677731713 – "Автоекспрес-престиж"; 0962945116 – "Наталія"; 0672908962 – "Шалена черепаха".
2. До Новограда-Волинського можна доїхати з Рівного маршрутним таксі "Рівне-Київ", що відправляються щогодини з Центрального автовокзалу (вул. Соборна).Час у дорозі – 1,5 години. Вартість проїзду – 35 грн.
3. Хто їхатиме з м. Києва 12-го жовтня, виходити на зупинці «Зелені» (при в’їзді в місто).
З маршрутки «Рівне-Київ» 12-го жовтня виходити на зупинці «Зелені» (на автовокзалі не виходити).
Від зупинки «Зелені» перейти на зупинку «Зелена аптека». Їхати автобусом № 4, 14, 17 до наступної зупинки «Наш край». Можна пройти пішки (600 метрів).

/Files/images/маршрут.jpg

4. Якщо Ви приїжджаєте 11 жовтня ввечері, повідомте час, вид транспорту. Вас зустрінуть.
5. У Новограді-Волинському можна зупинитися в готелях: «Полісся» вул. Соборності, 53, тел. 0-4141-5-23-07 (50грн.)
«Городок» вул. Шевченка, тел. 0-4141-5-61-60 (від 75 до 120 грн.)
«Леон» вул. вул. Соборності, 49, тел. 0-4141-5-33-15 (150-200 грн.)
Місце забронювати найкраще заздалегідь. На Ваше прохання це можуть зробити члени оргкомітету, якщо буде відома точна дата приїзду, обраний готель і вартість проживання.
6. Маршрути до колегіуму (вул. Співдружності, 3\8):
Від зупинки «Автовокзал»: маршрути автобусів № 4, 14, 17 до зупинки «Наш край».
Від зупинки «Залізничний вокзал»: маршрути автобусів № 14, 17 до зупинки «Наш край».

Детальніша інформація за телефонами: 0668179409, 0414155072 – Павло Казимирович Ліневич – (м. Новоград-Волинський), 0963813627- Анатолій Миколайович Фасоля – (м. Київ)

Щасливої дороги! До зустрічі на Фестивалі!
Оргкомітет

Кiлькiсть переглядiв: 330

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.