Педагогічна виставка

2014

Новоград-Волинський: виставка педагогічної творчості

Щорічна педагогічна виставка «Сучасна освіта міста Новограда-Волинського - 2014» - серед найбільш важливих масових заходів освітян. До неї готуються протягом року; стало престижно авторам представляти свої інноваційні розробки, опис результатів власного педагогічного досвіду, знайомитись з роботами колег. У цьому році понад 250 учасників виставки гостинно зустрічали педагоги школи №8. У прибраних фойє, актовій залі, аудиторіях відчувалася атмосфера новорічних та різдвяних свят. Все підкреслювало важливість підтримки і розвитку перспективних надбань та освітніх ініціатив педагогів міста./Files/images/DSCN4787.jpg/Files/images/DSCN4783.jpg/Files/images/DSCN4666.jpg Участь у виставці взяли представники управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, керівники навчальних закладів міста, педагогічні працівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Описи передового педагогічного досвіду вчителів були представлені у папках, стендах, дисках, буклетах, творчих доробках педагогів.
Інформаційно-методичним центром підготовлено та поширено в електронному вигляді каталог матеріалів, який містить анотації 228 робіт. Кількість та якість представлених робіт свідчить про зростання творчого професійного потенціалу педагогів, активне використання у практичній діяльності досягнень науки, перспективного педагогічного досвіду, інноваційних технологій навчання та виховання, що заслуговує на позитивну оцінку.

Робота виставки складалася з ознайомлення із матеріалами навчальних закладів перед початком виставки, пленарної частини та 15 секційних засідань (секція керівників та вихователів ДНЗ працювала на базі ІМЦ 14 січня 2014 року).

Першою частиною роботи виставки було ознайомлення з методичними напрацюваннями педагогів міста у фойє ЗОШ №8. Учасники зібрання мали можливість ознайомитися із матеріалами, представленими у різних номінаціях членами фахових методичних об'єднань усіх загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти міста.

У пленарній частині виставки з вітальним словом до учасників виставки звернулася О.В.Ільяхова, начальник управління освіти і науки. Про основні здобутки та проблеми методичного забезпечення навчально-виховного процесу розповів П.К.Ліневич, завідувач інформаційно-методичного центру. Директор ЗОШ №8 Марчук А.В. ознайомила присутніх із організацією методичної роботи в школі.

Після урочистого відкриття виставки та концертної програми, представленої учнями ЗОШ №8, її учасники мали змогу більш детально ознайомитися з творчими напрацюваннями в секціях:

 • інновації в організації навчально-виховного процесу та в роботі з педагогічними кадрами (директори шкіл, заступники директорів шкіл з навчально-виховної та методичної роботи);
 • інноваційні підходи до організації виховної роботи (заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги-організатори, класні керівники);
 • шляхи удосконалення творчості школярів у позашкільній діяльності (педагогічні працівники позашкільних навчальних закладів);
 • психологічна підтримка організації навчально-виховного процесу (шкільні психологи та соціальні педагоги);
 • творче портфоліо вчителів-філологів (вчителі української мови та літератури);
 • нові підходи до організації математичної освіти (вчителі математики);
 • сучасні підходи до викладання фізики та інформатики (вчителі інформатики, фізики);
 • розвиток комунікативних вмінь та навичок на уроках іноземної мови (учителі англійської, німецької, французької мов);
 • від творчого вчителя – до творчого учня (вчителі світової літератури та російської мови);
 • форми та методи підвищення результативності роботи на уроці (вчителі історії, правознавства, географії);
 • формування предметних компетенцій на уроках природничого циклу (вчителі хімії, біології та основ здоров'я);
 • методичний калейдоскоп (вчителі трудового навчання, захисту Вітчизни, фізкультури);
 • використання інноваційних навчальних технологій у початковій школі (вчителі початкових класів);
 • використання інноваційних навчальних технологій на уроках мистецтва (вчителі образотворчого мистецтва, музики, художньої культури);
 • впровадження інноваційних методик у роботу дошкільних закладів (керівники та вихователі ДНЗ).

Під час секційних засідань відбулися презентації збірок, авторських доробок педагогів, шкільних методичних об’єднань, творчих груп. Учасники заходу обмінялись досвідом роботи, демонструючи інноваційні підходи в організації навчально-виховного процесу.

Оргкомітет педагогічної виставки та журі (до роботи якого залучалися голови міських методичних об’єднань) відзначили актуальність тематики та зміст експозиційних матеріалів, в яких відображені сучасні проблеми розвитку освіти, шляхи створення міського інноваційного освітнього простору, поєднання традиційних та інноваційних форм і методів навчання та виховання, шляхи впровадження компетентнісно-спрямованої освіти, презентовано перспективний досвід успішної реалізації завдань реформування освіти, форми роботи в рамках запровадження нових Державних стандартів, авторські програми, посібники, методичні розробки тощо. Навчальні заклади представили кращі здобутки педагогів школи в розв'язанні актуальних проблем розвитку освіти згідно з номінаціями конкурсу: інноваційні підходи в управлінській діяльності та в організації внутрішньошкільної науково-методичної роботи; інновації в організації дослідницько-експериментальної діяльності учнівської молоді; упровадження здоров'язбережувальних інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти; використання інновацій в дошкільній, початковій освіті, гуманітарному, природничо-математичному, художньо-естетичному профілях; виховна, позашкільна робота, психологія та соціальна педагогіка; бібліотечні технології, інклюзивна освіта.

Заслуговують на увагу кращі здобутки та інноваційні матеріали педагогічних працівників з проблем підвищення якості навчально-виховного процесу, науково-методичні збірки, цікаві напрацювання, які представили педагоги з:

 • дошкільної освіти: ДНЗ № 1,2,4,5,6,14, 15,16, ЦРД;
 • початкової освіти:НВК, ЗОШ №2,5,7, СШ №4, колегіуму;
 • української мови та літератури: НВК, ЗОШ №,4, колегіуму, ЗОШ №2,5,6,7,8,9,10;
 • суспільно-природничих дисциплін: НВК, СШ №4, ЗОШ №2,7,8,9,10;
 • іноземних мов та світової літератури: НВК, колегіум, СШ №4, ЗОШ №3,5,7,10;
 • фізико-математичних дисциплін, інформаційних технологій: НВК,ЗОШ №2,5,6,7,9,10, СШ №4;
 • виховної роботи: НВК, ЗОШ №2,3,5, ПДМ;
 • соціально-психологічної роботи: СШ №4, ЗОШ №2,7, колегіум, ДНЗ №16;
 • розвивально-естетичного напряму: НВК, ЗОШ №2,3,7,8,10, СШ №4, ПДМ
 • загальнометодичних проблем: ІМЦ, ЗОШ №7, СШ №4.

Члени журі, педагоги проаналізували представлені розробки з досвіду роботи та визначили 131 найкращу роботу для подання на обласну виставку ППД, яка відбудеться у Житомирському ОІППО 30 січня.

Павло Ліневич, завідувач інформаційно-методичного центру


п/п
Заклад Кількість робіт, які представлені на міську виставку, шт. Кількість робіт, які відібрані на обласну виставку, шт.
1 ІМЦ 1716
2 НВК 16 9
3 ЗОШ №2 139
4 ЗОШ №3 137
5 СШ №43217
6 ЗОШ №5 119
7 ЗОШ №6 102
8 ЗОШ №7 1210
9 ЗОШ №8 83
10 ЗОШ №9 169
12 ЗОШ №10 2310
13 колегіум 198
14ПДМ33
15ЦНТТУМ00
Разом193112
1ДНЗ №131
2ДНЗ №262
3ДНЗ №433
4ДНЗ №521
5ДНЗ №643
6ДНЗ №810
7ЦРД21
8ДНЗ №1310
9ДНЗ №1433
10ДНЗ №1521
11ДНЗ №1684
Разом3519
РАЗОМ228131

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
ЗАПРОШУЮТЬ НА УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ
МІСЬКОЇ ЩОРІЧНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ВИСТАВКИ
«СУЧАСНА ОСВІТА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО 2014»

Традиційними у Новограді-Волинському стали міські різдвяні виставки-ярмарки педагогічної творчості. Тема цьогорічної виставки «Інноваційні педагогічні технології в навчально-виховному процесі - 2014». Інформаційно-методичний центр намагається розширювати «географію» проведення міської виставки ППД – кожного року в інший школі, цього разу вона відбудеться 9 січня у ЗОШ №8. Проведення виставки-ярмарку уже стало традицією, оскільки метою його організації є пропагування та поширення педагогічного досвіду кращих освітян Новограда-Волинського, впровадження новітніх технологій і моделей сучасного уроку, обмін інформацією, встановленню ділового партнерства, презентація продукції творчої педагогічної діяльності.
Місце проведення: Актова зала загальноосвітньої школи №8
Початок роботи: 9 січня 2014 р. о 10:00

Мета міської педагогічної виставки:

 • виявлення, громадська апробація та поширення перспективного педагогічного досвіду;
 • впровадження в практику роботи навчальних закладів міста сучасних інформаційних технологій та педагогічних інновацій;
 • активізація науково-дослідницької і пошукової роботи в освітніх установах;
 • заохочення та стимулювання творчо працюючих вчителів і керівників навчальних закладів

Основні завдання виставки:

 • пропаганда перспективних моделей оновлення змісту дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти;
 • презентація кращих моделей управління закладом;
 • оптимізація науково-методичного супроводу та навчально-методичного забезпечення освітнього простору в закладах освіти міста;
 • прискорення процесу трансформації перспективного педагогічного досвіду в широку педагогічну практику;
 • стимулювання пошуку власних оригінальних підходів до вирішення проблем удосконалення змісту навчально-виховного процесу;
 • систематичне оновлення та забезпечення інформаційного банку даних про інноваційну діяльність закладів освіти та окремих педагогічних працівників.

На виставку представляються буклети, проспекти, брошури, електронні розробки, результати власних наукових досліджень інші творчі роботи освітян міста е

Орієнтовний план роботи виставки:

 1. Урочисте відкриття
 2. Виступи вітання
 3. Нагородження Дипломами та Грамотами освітян Новограда-Волинського
 4. Презентація методичної роботи та організації навчально-виховної роботи ЗОШ №8
 5. Робота секцій з 11.00 - розгляд представлених матеріалів (додатково перелік секцій, матеріали секцій та план роботи секцій буде повідомлено окремо (формуються відповідно наданих матеріалів)).

На секції директорів шкіл та заступників буде розглянути питання узагальнення та поширення педагогічного досвіду.
Загальна кількість робіт, які будуть представлені на виставці понад 200!
Зо всіх питань організації та проведення виставки звертатися до інформаційно-методичного центру: тел. (04141) 5-50-72, 2-11-69

МИ ЧЕКАЄМО ЗУСТРІЧІ З ВАМИ
НА МІСЬКІЙ ЩОРІЧНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ВИСТАВЦІ!

Павло ЛІНЕВИЧ, завідувач інформаційно-методичного центру

Анотований каталог 2013-2014

ПОЛОЖЕННЯ про обласну постійно діючу виставку "Сучасна освіта Житомирщини"

Наказ уон про підсумки проведення міської педагогічної виставки "Сучасна освіта м.Новограда-Волинського - 2014 та участь в обласній педагогічній виставці

Додаток до наказу про виставку 2014

Наказ уон про проведення педагогічної вситавки "сучасна освіта м.Новограда-Волинського - 2014"
Кiлькiсть переглядiв: 1117

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.