ПЕДАГОГІЧНА ВИСТАВКА
2012

Новоград-Волинський: запрошуємо
на різдвяну педагогічну виставку-ярмарок

Традиційними у Новограді-Волинському стали міські різдвяні виставки-ярмарки педагогічної творчості. Тема цьогорічної виставки «Інноваційні педагогічні технології в навчально-виховному процесі - 2012». Інформаційно-методичний центр намагається розширювати «географію» проведення міської виставки ППД - цього разу вона відбудеться 4 січня у ЗОШ №5. Проведення виставки-ярмарку уже стало традицією, оскільки метою його організації є пропагування та поширення педагогічного досвіду кращих освітян Новограда-Волинського, впровадження новітніх технологій і моделей сучасного уроку, обмін інформацією, встановленню ділового партнерства, презентація продукції творчої педагогічної діяльності.
Виставка-ярмарок проводиться у рамках роботи освітян міста над проблемною темою «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження прогресивних педагогічних технологій на засадах особистісно орієнтованого навчання та виховання». Крім того, відповідно до плану методичної роботи з педагогічними кадрами, в грудні у всіх дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах проводяться місячники, декади, тижні інновацій та передового педагогічного досвіду. До проведення усіх методичних заходів широко залучаються педагоги, які атестуються.
Організатори виставки (управління освіти і науки, інформаційно-методичний центр) подбали про те, щоб демонстрація досягнень педагогічних колективів у справі пропаганди нових зразків навчально-виховної, науково-методичної, управлінської діяльності навчальних закладів та поширення прогресивного педагогічного досвіду пройшла в атмосфері зацікавлення та творчості.
На виставці презентуються матеріали, які відображають кращі здобутки освітян міста в розв'язанні актуальних проблем розвитку освіти згідно з номінаціями конкурсу:
• презентація освітніх інновацій, нових технологій і методик навчання;
• управління освітою;
• методична робота з педагогічними кадрами;
• робота з обдарованими учнями;
• дослідницько-експериментальна робота;
• досвід упровадження профільного навчання;
• моніторинг якості знань і тестувань;
• виховна робота;
• позашкільна робота;
• інформаційно-комунікаційні технології;
• бібліотечні технології;
• діяльність психологічної служби;
• відеоматеріали.
Традиційно на виставку-ярмарок представляються понад 300 педагогічних ідей, знахідок та творчих доробок більшість яких відображають роботу педагогічних колективів з проблемної теми освітян міста. Під час відкриття буде репрезентовано найкращий педагогічний досвід Новоград-Волинських навчальних закладів, досягнення позашкільної освіти, свої таланти продемонструє танцювальний колектив «Шакті». Під час заходу найкращі педагоги міста проведуть майстер-класи. Керівники навчальних закладів будуть брати участь у круглому столі «Інноваційні педагогічні технології в навчально-виховному процесі - 2012». Ярмарок надає чудову можливість усім учасникам обмінятися досвідом, досягненнями, творчими думками.
Завершиться педагогічна виставка-ярмарок роботою «відкритого мікрофона» у рамках засідань міських методичних об’єднань, де кожен зможе озвучити відгуки, зауваження, пропозиції на подальший інноваційний розвиток навчальних закладів.
Найкращі творчі доробки педагогів Новограда-Волинського з 03 по 13 січня 2012 року будуть представленні в інформаційно-методичному центрі, занесені в міський каталог „Сучасна освіта Новограда-Волинського-2012” та передані на обласну виставку, яка розпочне свою роботу 28 січня 2012 року у Житомирському ОІППО. Представлення матеріалів Продовження роботи в ІМЦ дасть змогу докладніше знайомство з матеріалами виставки та додатково провести круглі столи, семінари, конференції, засідання ММО інші форми роботи з поширення передового педагогічного досвіду.
До участі в урочистому відкритті виставки запрошені представники владних структур та громадськості міста Новограда-Волинського, науковці Національної Академії педагогічних наук, Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, педагогічних видавництв України.
Тож запрошуємо педагогів та керівників усіх навчальних закладів міста, представників владних структур, засоби масової інформації, усіх бажаючих на педагогічну виставку-ярмарок 4 січня 2012 року на 10 годину у ЗОШ №5.

Зо всіх питань організації та проведення виставки звертатися до інформаційно-методичного центру: тел. (04141) 5-50-72, 2-11-69

П.К. Ліневич, завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

МАТЕРІАЛИ ВИСТАВКИ

Наказ уон про проведення міської педагогічної виставки "Сучасна освіта міста Новограда-Волинського - 2013" та участь в обласній педагогічній виставці №340 від 05.11.2012р.

Анотований каталог матеріалів виставки 2011-2012 р.

Наказ про підсумки проведення міської педагогічної виставки «Інноваційні педагогічні технології в навчально-виховному процесі - 2012» та участь в обласній педагогічній виставці

Додаток до наказу про підсумки проведення міської педагогічної виставки

Наказ про проведення міської педагогічної виставки«Інноваційні педагогічні технології в навчально-виховному процесі - 2012» та участь в обласному конкурсі-ярмарку педагогічної творчості

Оголошення про відкриття міської щорічної педагогічної виставки "Іноваційні педагогічні технології, творчі доробки, педагогічні ідеї і знахідки освітян Новограда-Волинського - 2011"

Анотований каталог матеріалів виставки 2010-2011 н.р.

Наказ про проведення шкільних та міського конкурсу-ярмарку педагогічної творчості
«Сучасна освіта Житомирщини» та участь в обласній педагогічній виставці 2010

Анотований каталог матеріалів виставки 2009-2010 р.


Наказ про підсумки міської педагогічної виставки «Інноваційні педагогічні технології,
творчі доробки, педагогічні ідеї і знахідки в 2007-2008 навчальному році»

Кiлькiсть переглядiв: 484

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.