Заходи до дня народження Василя Стефаника

/Files/images/Портрет Стефаника.jpg Василю Стефанику - 140
Стефаник Василь Семенович народився 14 травня 1871 року в с. Русів Снятинського р-ну Івано-Франківської області, помер 7 грудня 1936 року, український письменник, майстер експресіоністичної новели, депутат Австрійського парламенту від Галичини.
До 140-річчя з дня народження Василя Стефаника в загальноосвітніх навчальних закладах міста проведено ряд заходів: уроки позакласного читання творів новеліста, випуск шкільних газет до ювілею письменника, радіолінійки, присвячені вшануванню пам’яті Василя Семеновича, Стефаниківські читання «Візьмемо до рук «Синю книжечку», усні журнали «Василь Стефаник: сила справжнього таланту», енциклопедичні хвилинки, літературні диктанти, віртуальні подорожі, літературні вікторини, години спілкування «В.Стефаник. Хто він?», шкільні конкурси на краще учнівське висловлювання «Бетховен українського слова» та інші.
Учні НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» на засіданні за круглим столом обговорювали, чи актуальна творчість Василя Стефаника сьогодні, під час тематичної конференції піднімали питання співпраці Василя Стефаника та Ольги Кобилянської, разом із В.Ф.Мальцевою шукали відповіді на питання інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», а на уроці-роздумі з Г.Г. Осадчук розмірковували про те, що нового вніс в українську літературу В. Стефаник.
Школярі ЗОШ №2 підготували виставку ілюстрацій до новел В.Стефаника, прес-експрес «Я свою душу пустив у душу народу».
В СШ №4 під час чергового засідання шкільної творчої студії «Альфа» А.В.Калюжникова провела круглий стіл із учнями 10-11 класів «Новаторство В.Стефаника в літературі».
У колегіумі для старшокласників демонструвався фільм «Камінний хрест».
Бібліотекарі ЗНЗ підготували для відвідувачів портретні галереї, виставки книг Василя Стефаника та про Василя Стефаника
В інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради проведено засідання керівників шкільних методичних об’єднань учителів української мови та літератури з нагоди 140-річчя славетного українського прозаїка.

О.В. Огородник, методист ІМЦ
Кiлькiсть переглядiв: 530

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.