КОНКУРС "Учитель року - 2014"

Графік проведення

Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

на 2012-2014 роки

Новоград-Волинський: Учителька, яка зберігає тепло дитячих душ

Безперечно, професія вчителя дуже важлива, складна і відповідальна. Діяльність педагога не обмежується лише передачею знань та належним рівнем науково-теоретичної та методичної підготовки, володінням ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу, від нього залежить виховання в учнів загальнолюдських цінностей, почуттів. У серці педагога мають знайти місце такі прекрасні якості як доброзичливість, милосердя й любов. Саме ці якості педагогів і покликаний виявляти професійний Всеукраїнський конкурс «Учитель року». І дуже приємно, що переможці міського етапу конкурсу підтверджують своє реноме на обласному та всеукраїнському рівні. Серед таких педагогів - Ковальчук Наталія Станіславівна, вчитель трудового навчання колегіуму, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагог-організатор, яка у цьогорічному професійному конкурсі перемогла на міському та обласному етапах у номінації «Трудове навчання».

/Files/images/DSCN0566___12.jpg Сказати, що Ковальчук Н.С. фахівець, що впроваджує у навчально-виховний процес елементи новітніх технологій, в тому числі і комп’ютерні технології, активно використовує на своїх уроках мультимедійні засоби навчання, дбає про навчально-матеріальне забезпечення викладання трудового навчання, створює власні дидактичні посібники – це сказати надзвичайно мало. Зацікавленість дівчаток навчальним матеріалом на уроках Наталія Станіславівна забезпечує інтерактивними формами навчання, самостійно створює мультимедійні комп’ютерні презентації до навчальних тем, турботливо збирає усі ужиткові матеріали для умілих рук школярок, а роздатковий матеріал для учнів неодноразово був презентований та відмічений на виставках перспективного педагогічного досвіду різного рівня.

Та головне, що вчителька, працюючи над методичною проблемною темою «Упровадження ігрових ситуацій на уроках обслуговуючої праці як засіб формування творчої особистості учня», дійсно не тільки забезпечує формування в учнів, знань, умінь і навичок з предмету, але й здійснює розвиток особистості учня, формування досвіду творчої діяльності, бажання і вміння вчитися. Правильно підібрані і вдало організовані ігрові ситуації на уроках трудового навчання, на думку Н.С. Ковальчук, сприяють всебічному, гармонійному розвитку школярів, допомагають відпрацюванню необхідних у навчанні і в житті вмінь. Ігрові прийоми використовує як засіб активізації навчання. Саме вони сприяють продуктивній мисленнєвій роботі дітей, пошуку нових нестандартних шляхів для вирішення поставлених задач. Вчителька щиро любить дітей, а вони прислухаються до її слушних порад.
Безумовно, талановитий учитель – талановиті учні, і Наталія Станіславівна яскраво підтверджує цю педагогічну аксіому: цілеспрямовано працює у напрямку підтримки обдарованості школярів. Вчителька за останніх 6 років підготувала 6 переможців міських олімпіад та 5 переможців обласних етапів Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання! Її вихованці двічі були учасниками ІV Всеукраїнського етапу змагань з предмету.
Н.С. Ковальчук бере активну участь в роботі міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання, педагогів-організаторів, виступає з повідомленнями та щиро ділиться досвідом, проводить майстер-класи з використання нових технік декоративно-ужиткового мистецтва в рамках засідань міського клубу вчителів трудового навчання «Новітні ідеї».

Низький уклін Вам, Наталіє Станіславівно, за сумління, щирість, відкритість та виховання дитячих душ, за вашу відданість педагогічній праці. Незабаром Ви будете представляти Житомирщину у місті Біла Церква на заключному етапі конкурсу «Учитель року», тож бажаємо Вам успіху!

Павло ЛІНЕВИЧ, завідувач інформаційно-методичного центру
Тел. 5-50-72

№ з/п

2012

2013

2014

1

Біологія

Інформатика

Географія

2

Фізичне виховання

Основи здоров'я

Правознавство

3

Англійська мова

Музичне мистецтво

Хімія

4

Українська мова та література

Фізика

Початкові класи

5

Етика

Французька мова

Математика

Кiлькiсть переглядiв: 879

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.