Тематичний день управління освіти і науки
в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №4

2017 рік
Он-лайн анкетування

Тематичний день управління у СШ №4

Тематичні дні управління освіти і науки міської ради вже стали традиційною формою більш глибокого вивчення проблем конкретного закладу освіти, аналізу ефективності роботи його адміністрації, вироблення спільних конструктивних рішень для подальшого удосконалення роботи та розвитку освітнього закладу.

Продовжуючи практику проведення тематичних днів управління в закладах освіти міста, 07 листопада 2017 року такий захід відбувся у Новоград-Волинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №4. У цей день до школи завітали працівники управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру, централізованої бухгалтерії на чолі із начальником управління освіти і науки міської ради Ващук Тетяною Володимирівною. Були присутні на заході і депутати міської ради Федорчук В.Г. та Кармазін О.В.

Спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів «Школа сприяння здоров’ю» цього дня перетворилася на режимний об’єкт -телевізійний канал «In4school». Тому, всім довелося пройти перше випробування у фойє – на пропускній системі - пояснити мету візиту. Після успішного виконання цього завдання гості отримали відповідні пропуски, програмки, а на згадку про перебування у навчальному закладі - власноруч зроблені школярами символічні подарунки.

Відповідно до програми тематичного дня управління потому відбулася екскурсія школою під назвою «Школа навиворіт», яку провели учні 11 класів. В ході екскурсії було поєднано знайомство з навчальним закладом та презентацію позаурочної виховної діяльності. Управлінці мали змогу побувати на «прямому ефірі» телевізійних студій «Все буде добре» (заняття психолога), «Територія позитиву» (учнівське самоврядування), «Стосується кожного» (шкільна служба порозуміння), «Спілкуємося англійською», «Dream team» (шкільний Євроклуб), «Про головне» (шкільні журналісти), «Патріот» (шкільний музей), «В пошуках скарбів» (бібліотека), «Золоті струни» (вокальний гурток 3-4 кл.), «Сюрприз! Сюрприз!» (студія декоративного дизайну», «Світ спорту» (спортзал), «Фантазія» (хореографічний гурток), «Театр пісні» (вокальний гурток 5-6 кл.) тощо.

По закінченню екскурсії свою педагогічну майстерність, вміння застосовувати ІКТ в освітньому процесі продемонстрували кращі вчителі школи під час відкритих уроків в рамках телевізійної програми «Технологія успіху». А на великій перерві педагоги школи мали змогу поспілкуватися з начальником управління освіти і науки Ващук Т.В. під рубрикою «Від першої особи».

Кульмінацією насиченого заходами дня стало засідання круглого столу «Акценти» за участю гостей школи, адміністрації, педагогів, батьків. Під час круглого столу директор школи Сільвертюк В.А. прозвітувала про виконання рекомендацій попереднього тематичного дня управління, який відбувся 15 жовтня 2009 року; далі її заступники Валінкевич Л.В., Опанасюк О.Л., Макарчук Л.В. та Кубашевич О.А. презентували свою управлінську діяльність. Потім заступником начальника управління освіти і науки Табаковою А.О. та завідувачкою інформаційно-методичного центру Філанчук С.В. було озвучено та проаналізовано результати он-лайн анкетування працівників школи.

Напередодні колективу закладу була надана можливість поставити свої запитання в рамках акції «Скринька довіри». Начальник управління освіти і науки Ващук Т.В. дала ґрунтовні відповіді на запитання батьків та вчителів. Висловились щодо діяльності закладу та доцільності проведення тематичного дня управління і присутні депутати міської ради. Гарні відгуки на адресу педагогічного колективу висловили і батьки учнів СШ №4, а також слова подяки управлінню освіти і науки та депутатському корпусу за сприяння у виділенні коштів на проведення ремонтних робіт у закладі.

Логічним завершенням тематичного дня управління у спеціалізованій школі №4 стала технологія «Пазл», за допомогою якої працівники управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру та всі присутні обмінялись враженнями від презентованого. Вони зробили висновок , що педагогічний колектив є цілісною командою однодумців, а четверта школа – це заклад, де панує атмосфера підтримки, заохочення до навчання та рівності між усіма учасниками освітнього процесу.

У грудні 2017 року естафету проведення тематичних днів управління приймає загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9, а з січня 2018 року така форма управлінської діяльності поширюється і на заклади дошкільної та позашкільної освіти.

Заступник начальника А.О.Табакова

Кiлькiсть переглядiв: 441

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.